Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Atakowanie AP jednocześnie kilkoma metodami

Exclamation Atakowanie AP jednocześnie kilkoma metodami

Czy w praktyce warto atakować AP jednocześnie metodą chopchop i fragment? Czy trzeba używać raz jedną a potem drugą metodą jeśli nie zadziała?

Czy chopchop i fragment wymagają zawsze zalogowania sie na AP? czy bez tego (brak podłaczonych klientów) atak powiedzie się?

Domyślnie

O ile pamietam chopchop nie wymaga "zalogowania" bo jak sie zalogujesz to juz i tak masz dostep do sieci a cala sztuka w chopchop'ie to pozwolic AP zlamac haslo bajt po bajcie

Praktycznie chopchop uzywa wystarczajaco czasu procka AP oraz spora czesc pasma (przepustowosci sieci). Praktycznie chopchop potrafi zapchac cala siec radiowa wiec prowadzenie dodatkowo drgiego ataku obok nie ma moim zdaniem wiekszego sensu.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Wydaje mi się że chopchop i fragment wymagają zalogowania do AP przed atakiem czyli w przypadku filtrowania MAC mój adres musi należeć do przyjmowanego przez AP, czyż nie tak?

Domyślnie

tez probowalem 2 ataki przeprowadzic na raz ale nie da sie w ten sposob tak szczerze mowiac tylko tak w metodzie fragment nie musisz sie logowac do ap bo jest to atak tzn no Client jesli jest filtracja mac to zmieniamy na mac akceptowane przez ap a jesli nie to ja zawsze sobie ustawiam 00:11:22:33:44:55. Metoda bez klienta jest tak samo skuteczna jak i chop i pogczas injekcji nie trzeba atakowac 2 metoda bo i tak szybkosc pakietow przechwytywanych jest b.dobra ( w moim przypadku )

Domyślnie

Nie wiem co o tym wszytkim mysleć, bo mi się nie udało nigdy nic ździałać jeśli nie zalogowałem się do AP. Nawet na http://wifi.fafik.org na przykładach atakujący zawsze loguje się na AP przy chopchop czy fragment bez klientów.
    Ponadto słyszałem opinię że nie można się dostać do AP z filtrowanym MAC który nie posiada kiedykolwiek podłączonych klientów (np. neostrada).

Zasady Postowania