Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Czy moge cos zrobic z moją kartą ?

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie Czy moge cos zrobic z moją kartą ?

    taki problem mam ze wykrylem przez ulamek secundy az 2 sieci wifi i zadna nie zabezpieczona (jedna tylko na mac ale .... ) tylko problem jest taki ze mam bardzo slaby zasięg i siec pojawia sie i znika


    mozna zrobic cos z kartą na usb (sagem xg-762n) aby miała lepszy zasięg ?
    (kiedys mi sie antena złamała w radiu i wlozylem koncowke od ladowarki nokii do tego co zostalo z anteny a częsc gdzie sie normalnie podłancza do prand polozylem wysoko na polce ... byl swietny zasięg wiec moze da sie cos podobnego zrobic z tym ?

    edit: podłonczyłem karte do huba usb eystawilem na parapet , mam zasieg ale dalej mnie to nie zadowala te sieci mają po 1mb/sec downloada ;p a przy tym zasiengu mam nie wiencej niz 145kbsec downloadu

    i druga sprawa która mnie ciekawi to czy jesli zmienie mac na jakis fake i bende sie lanczyc z jedną z niezabepieczonych sieci istnieje ryzyko ze któregos dnia ktos zapuka do dzwi ? (nie wiem co sadzic o adminach sieci , jedna ma złowrogą nazwe jakby wielkiej korporacje chociaz mieszkam na wieeelkim zadupiu ;p )
    Ostatnio edytowane przez Sardihan : 08-03-2008 - 18:20

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    a nie lepiej kupic inna karte z sma na zew. antenke (edit-na allegro 47 zl plus wysylka) ? Ceny naprawde sa teraz dobre na kazda kieszen. Co do pukania do drzwi-mozlwie chociaz malo prwadopodobne, a co do zadupia-predzej znajada Cie na zadupiu niz w ursynowskim blokowisku
    Ostatnio edytowane przez bemyself : 08-03-2008 - 21:38
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    aha dobra to mozesz podac jakis model karty do desktopa ? na PCI i zeby lapalo dalekie sieci (antenke coby sobie mozna bylo za okno wystawic iiiii... )
    i oczywiscie Linux frjendly (chciałbym miec neta gdzies poza ubuntu )

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    szukaj karty na chipsecie atheros, na allegro jest tego pelno (http://allegro.pl/search.php?string=...category=10867), do tegoo antena - ja mam taka http://allegro.pl/item409232389_nowo...old_19dbi.html, a linux-ubuntu jest chyba najbardziej "friendly", chyba ze chce sie pobawic z wardrivingiem-w takim razie sprobuj backtrack3
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jeszcze aby odpowiedziec na glowny watek... antena to 80% skutecznosci kazdego urzadzenia radiowego. Bez anteny najlepsze radio bedzie sterta zlomu. Poprawienie parametrow anteny (a tutaj zainstalowanie poprawnej anteny) da najlepszy efekt.

    Jesli nie mozesz znalezc odpowiedniej anteny to kup nowa karte i zalatw sprawe w ten sposob.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. wirus czy cos... POMOCY!!!
    By Smith in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-26-2008, 05:33
  2. cafeini 1.1-czy cos nam grozi???
    By studencik20 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 03-14-2007, 13:40
  3. co moge zrobic pingiem
    By ironwall in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-29-2007, 17:57
  4. Czy Po Numerze Gg Moge Rozpoznac Nr Ip
    By ironwall in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-20-2007, 13:00

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj