Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: aircrack-ng-0.9.3 pod win-xp D-link 520+

Exclamation aircrack-ng-0.9.3 pod win-xp D-link 520+

Witam,
    mam taki problem aircack wymaga steroników, jak i czy da sie rozwiązać problem?

wszysto widać na dodanym screen'ie

Domyślnie

Cytat Napisał kamil4772 Zobacz post
    Witam,
    mam taki problem aircack wymaga steroników, jak i czy da sie rozwiązać problem?
    Jesli nie rozpoznaje Tej karty prawidlowo to poszukaj nieco na forum bo bylad dokladnie mowa o sterownikach i jak to rozwiazac.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Jesli nie rozpoznaje Tej karty prawidlowo to poszukaj nieco na forum bo bylad dokladnie mowa o sterownikach i jak to rozwiazac.
    hmm..a jak myslisz, szukałem...szukałem i nie znalazłem, a co najmniej kilka godzin na to poświęciłem :P
    byłbym wdzieczny za jakiś link itp.

Domyślnie

ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Na przyszlosc zamazuj MAC adresy, zostawia sie tylko 3 pierwsze ciagi znakow np. 3B-4A-22-XX-XX-XX. Bo tak sie akurat sklada ze wiem gdzie sie znajduja te sieci. Gdyby to ktos inny byl to juz by sobie pokorzystal z tych danych ktore wrzuciles na screenie, zamazujac MAC dbasz o bezpieczenstwo nie tylko swoje ale takze innych ludzi ktorych MAC'ki sa na skanie netstumblera...

pozdrawiam,
    mtbs!
    Ostatnio edytowane przez mtbs : 07-03-2008 - 18:49

Domyślnie

z tej strony dowiedziałem sie tylko żeby forumowiczowi !Novy zaczęło wszystko działać musi:

Do Windows aby dzialalo z Cain'em musiałbyś kupic specjalny USB dongle i specjalne sterowniki do windows - wtedy bedzie dzialac... Cena takiego zestawi to $200 (USD) - http://www.cacetech.com/products/airpcap_family.htm
    niestety mnie to nie satysfakcjonuje :P

minęły 2-tygodnie a mi dalej nie wykrywa karty może ktoś wie gdzie sa sterowniki pod aircrack'a

z gory dzieki

Domyślnie

Widzisz... problem jest z tym zeby wogole znalesc do tego jakie kolwiek stery pod windows, wiem bo sam szukalem a jak znalazlem okazalo sie ze to rozwiazanie tez mnie nie satysfakcjonuje .

Najlepszy sposob to: zassij z sieci jakiegos linuxa LifeCD, ew. bootowalnego z memorysick'a a pozniej znajdz sterowniki pod linuxa - tutaj problemu niema najmniejszego, zainstaluj sobie na nim aircracka i hulaj az milo .

A z tamtego watku powinienes dojsc do takiego wniosku jak powyzej ja ci napisalem, bo !Novy nie korzystal z AirCracka tylko Cain&Abel, chodzilo o to ze winda sobie radzi bardzo slabo, zeby nie powiedziec nie radzi z wardrivingiem. Mysle ze zwyczajny BackTrack2(ma wszystko poinstalowane na wejsciu, mozesz tez sprobowac 3, ale z nia sa czasem klopoty jeszcze...) na flashu albo cd powinien zalatwic sprawe. Kiedys czytalem, chyba nawet jeszcze gdzies mam taka dystrybucje jak WarLinux przeznaczona wlasnie do wardrivingu, calosc nie wiecej niz 600mb zajmowala... i podejrzewam ze byly tam i sterowniki i aircrack oraz kazdy inny soft jaki byl by potrzebny.

Chcesz link? lapaj: http://www.aircrack-ng.org/doku.php?id=compatible_cards dokumentacja dot. obslugiwanych kart, chipsetow i driverow. Wszysko in english ofc.

Ps. OT, ale bylem dzisiaj w podziemiu przy gusie w wawie i zdziwilem sie bo te malutkie lapki z linuxem bardzo stanialy , az chyba przemysle kupno, na studia przydalo by sie cos mobilnego.
    Ostatnio edytowane przez mtbs : 07-17-2008 - 13:55