Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Wardriving z Windowsa...

  1. #1

    Domyślnie Wardriving z Windowsa...

    Przeglądając zagraniczne strony wyczytałem, że potrzebne jest urządzenie na usb za ok 300$ i urzycie Caina
    Ale widziałem też sposób z "jakimś" odblokowywaniem opcji karty wifi...

    Teraz ściągłem Wireshark, ale on pokazuje tylko moje połączenia ze stronami itp... nawet nie znam programu który pokaże jakie są zabezpieczenia...

    Chociaż standardowy windowsowy pokazuje i są 3 WPA-PSK, 1 WEP, 1 niezabezpieczona. Korzystam z niezabezpieczonej, ale teraz nie moge otworzyć 70% stron .com ani zalogować się na msn, jestem pewny że router lub moje ustawienia dla tej sieci blokują to, bo udało mi się połączyć z inną niezabezpieczoną siecią ale bardzo słaby sygnał mam, ale wszystko działało....

    Więc chciałbym do tego WEPa się łączyć.
    Czego powinnem urzyć i jak to zrobić.. Jeśli nikt nie potrafi poradzić nic z pod windowsa prosze o jakiś live cd linux do wardrivingu żebym klucz wygenerował i potem z pod windowsa wszystko działało, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Cwenu : 05-18-2008 - 01:07

  2. Domyślnie

    air-crack wystarczy.
    300$ prześlij na cele dobroczynne.

  3. #3

    Domyślnie

    To teraz może mała pomoc w instalcji...?

    Moja karta:


    Pytanie czy IEEE802.11h powinno być wyłączone?


    No i teraz problem jaki sterownik, czy ma ktoś jakiś konkretny mirror air cracka bo połowa stron mi się nie otwiera...
    Jedyną działającą stronę gdzie działa mi instalacja to http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic791203.html ostatni post czy powinnem instalować coś jeszcze? Bo o sterownikach tam akurat nic nie pisze puki co ide próbować.

    Nie mam pojęcia też czemu nagle ta sieć blokuje mi strony jak hotmail a nawet wikipedia... Już 4 miesięcy na niej byłem...a teraz taka klapa.

    Pozdrawiam.

  4. Domyślnie

    Cytat Napisał Cwenu Zobacz post
    To teraz może mała pomoc w instalcji...?
    Zacytuj fragment dokumentacji, którego nie zrozumiałeś.

  5. #5

    Domyślnie

    Zrozumialem wszystko, ale niestety airdump nie wspiera mojej karty.

    Nie wiem czy Ralink USB Driver a/b/g/n ralink_usb2870 z tąd http://www.wildpackets.com/support/downloads/drivers są odpowiednie ale tam rozpoczyna się komercja... ponieważ należy coś kupić żeby sterowniki można było pobrać. Probowałem też dużo innych, ale bez skutku.


    Wiec...hmm...

    Może jakiś inny program co może łapać "pakiety" (jeśli tak to się nazywa) i zapisać w pliku .cap .ivs czy .dump który aircrack potrzebuje do "rozszyfrowania" klucza.
    Lub ktoś potrafi podrzucić mi odpowiedni sterownik?

    Little help please. Cheers

  6. Domyślnie

    Netstumbler

    Jednak jestem zaskoczony, że aircrack nie zadziałał. Szczerze mówiąc, nie chce mi się wierzyc.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wsparcie do windows jest lipa totalna... w innym watku podalem link do urzadzenia - dongle na USB i sterowniki konkretnie wspolpracujace z Cain'em i paroma innymi.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Dzieki za zainteresowanie

    Już wcześniej urzywałem netstmbler...i niestety albo moja karta to... albo sterownik ....



    TQM tak wiem ale raczej tylko osoby które się w to bawią na codzienień kupują takie rzeczy albo poprostu maja za dużo pieniędzy...



    Jeszcze jeden program który nie ma wsparcia dla mojej karty to WiFi Hooper...
    Chyba, że nie chce działać bo trial versie mam ....
    Są jeszcze jakieś propozycje?

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Z ktorej strony nie gryzniesz to wychodzi ze trzeba zmienic sprzet albo system dlatego wlasnie mowi sie wprost, ze windows to nie do takich zabaw bo trzeba inwestowac w sprzet i sterowniki do niego a w linuxie masz za free. Twoj wybor!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10

    Thumbs down

    Istnieje live cd z dużo ilością sterowników do kart wifi w tym mojej? ? odrazu z narzędziami itd...?
    Bo nie chciałbym instalować linuksa..



    Co z innymi programami CommView coś łapie przez własny Virtual Adapter, zaraz sprawdzę czy jak zapisze w cap i wrzuce to aircracka to cokolwiek sie pojawi..
    edit: Oh wersja demo łapie ale połowe tylko pokazuje... i miałem tą nie do wifi A pełna wersja for wifi nie wspiera mojej karty.



    BTW nikt nie wie czemu nie akurat na tej sieci nie otwiera mi prawie żadnej strony internetowej jak .com i wiele innych? Nawet microsoft.com nie chodzi...? Bo mam sygnał excelent a w tej drugiej jak bede mial to tylko fair czasem good.
    Ostatnio edytowane przez Cwenu : 05-20-2008 - 16:31

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wardriving w Łodzi
    By Wireless Night in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 09-02-2010, 11:33
  2. wardriving na palmtopie?
    By h3x in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 24
    Autor: 05-13-2008, 23:34
  3. wardriving w ciężarówce.
    By Wilu_pl in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 03-11-2008, 21:57
  4. wardriving - lekarstwo na anonimowość?
    By eMCe in forum Anonimowość w sieci
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-21-2007, 16:06
  5. wardriving - pytanie
    By 31337 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 04-05-2007, 19:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj