Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: PTW bez clientow WEP (posiada filtracje mac)

Domyślnie PTW bez clientow WEP (posiada filtracje mac)

Czy mozna w jakis sposob ugrysc WEP AP (bez clietow) ktory posiada filtracje mac? .Jak AP nie mialo filtracji mac i nawet clietna to nie bylo problemow.

wlanconfig ath0 destroy
    airmon-ng start wifi0
    airodump-ng -c 6 -w nazwa --bssid XX:XX:XX:XX:XX ath0
    Wykonanie tego polecenia zakonczylo sie fiaskiem
    aireplay-ng -1 0 -e siec testowa -a MAC AP -h mac karty sieciowej ath0

Po wywolaniu tego polecnia wyswietlal mi sie w kolko ten sam komunikat

Seding Authentication Request

a powinno wyswietlic ze 3 linijki komunikatu ze sie udalo a tu lipa.

hmm nie mam jakos okazji cos trafic na clieta moze bym zrobil inaczej czyli zapisal jakiego mac a pozniej jak go nie bedzie zmienic na jego mac i dopiero wtedy to zrobic.

Domyślnie

Jak masz filtracje mac to musisz miec MAC pod ktory mozesz sie podszyc jesli siec nie ma akurat nikogo podpietego. MAC filter zabezpiecza czesciowo przed atakiem na WEP spoof authentication - czesciowo, bo tylko do czasu az poznasz MAC chocby jednego klienta. Wtedy sprawa bedzie prosta - dokladnie tak jak podales.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

uki
    uki jest offline

Domyślnie

Nie wiem czy to dobry dział do tego co chce napisać ale widze lekkie podobiestwo do w yzej opisywanego problemu-wiec napiszę. (wardriving kablowy ..? )

Moi znajomi mają(a raczej mieli) net od jakiegos kolesia z klatki, kablem, ale z rutera z wifi, to był jakis linksys, nie pamietam modelu. Znajomi jakos nie pamietali o płatnosciach wiec gosc co jakis czas wyłaczał im net. Kiedys wpadłem do nich, wszedłem do rutera, hasła nie odgadłem, ale na powitalnej stronce z liksysa były podstawowe rzeczy, m.in. MAC ap.) Zmieniłem adres MAC sieciowki lanowej na MAC Ap . Co prawda typ szybko (na drugi dzien)sie połapał i zrobil to co powinien zrobic wczesniej- czyli wyjał wtyczke z rutera. Ale-mialem net przez dobę za friko . Jasne jest, ze typ wyłączał net prez filtrację mac, ale czy w tablicy dopuszczonych MAC jest domyslnie MAC AP? RAczej watpie czy sam go tam dopisał, przeciez definiuje sie tylko MAC-i klientow. Moze to jakis bug w sofcie rutera,ale mozna zawsze tak zrobic w przypadku wyzej opisanym(airodump pokazuje przezciez MAC AP), a nóż widelec zadziała .

Przyznam szczerze, ze dopiero powyzszy post skłonił mnie do obmyslenia tego sposobu, nigdy wczsnsniej nie probowałem tego, a tez miałem takie problemy.
    Ostatnio edytowane przez uki : 04-16-2008 - 18:24

Domyślnie

Widze moje przypuszczenia sie potwerdzily pozostaje tylko czekac na clienta