Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 25 z 25

Temat: wardriving na palmtopie?

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Czy google zamkneli?

    Sorry ale mozesz sam poszukac albo napisac - ja nic takiego nie znalazlem.
    Zanim zadałem pytanie sporo się naszukałem.Legalnych tego typu programów nikt nie udostepnia,myślałem że na tym forum(wszak Hack się nazywa) znajdę jakieś info na temat takich mniej legalnych.
    Dest do skanowania WiFi na WindowsaMobile jest sporo programów do (np.WiFiFoFum).Chodzi jednak o sniffowanie sieci WiFi i ewentualny włamik.Symbian na pewno temu nie podoła(kto jeszcze tego używa he he) mogąc mieć sprzęt typu PocketPc(plus GSM) z WM6.1 któremu żaden symbian nie dorównuje możliwościami.Nokia już do lamuska odchodzi...Pozdrawiam!

  2. #22

    Domyślnie

    !Novy tak sie składa ze mam w domu asusa z WM6 i co ciekawe nokia n95 8gb łapie wiecej sieci
    jesli faktycznie znajdziesz program ktorym zdziałasz wiecej niz skanowanie sieci idąc ulicą to przekonasz mnnie ze WM daje wieksze mozliwosci niz sybmbian...

  3. #23
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dest - wififofum zbiera duuuzo wiecej informacji niz to co widac na moich screenach, ma RSSI, ma lokalizacje, kiedy pierwszy a kiedy ostatni raz slyszano siec, itd... Ja tam bardzo lubie sprzet Nokii ale niestety symbian jest raczej malo aktywna platforma obawiam sie... oczywiscie w porownaniu do WM. RIM'ow w ogole nie wywolujmy z lasu - niech tam siedza i dziczeja w swiecie zamknietego oprogramowania :P

    P.S.
    Nigdy nie sadzilem ze przesiade sie z czegos na produkty Microsoft'u ale po roku uzywania blackberry nie mialem watpliwosci
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał dest Zobacz post
    !Novy tak sie składa ze mam w domu asusa z WM6 i co ciekawe nokia n95 8gb łapie wiecej sieci
    jesli faktycznie znajdziesz program ktorym zdziałasz wiecej niz skanowanie sieci idąc ulicą to przekonasz mnnie ze WM daje wieksze mozliwosci niz sybmbian...
    Nie klikam na tym forum by udowodnić wyższość WM nad symbianem(bo to oczywiste)pomijam fanatyzm związany ze sprzętem typu Nokia(sam mam dwie w tym N95-btw. to złom jest niezły)ale sprowokowany mogę Ci napisać że porównując takie kategorie cenowe jakie łączą SPV M650 (HTC Artemis) i Nokię N95(8GB jest w Polsce duuużo droższa) to nigdy ale to prze-nigdy ktoś kto ma pojęcie,porównując dane techniczne i możliwości obu urządzeń nie napisze że Nokia to sprzęt godny tej kasy i bijący HTC.Nawet iPhon-y wypadają już lepiej od Nokii a to dopiero początek!!Pozdrowieni!

  5. #25
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hehehe... w sumie zalezy do czego ten sprzet ma sluzyc, prawda? Nie mialbym nic przeciwko N7700 (tablet) chodzacy pod Linuxem :P bo wiem co to potrafi ale akurat mowiac o sofcie - symbian to nie to co lubie najbardziej.

    Jesli jednak znalazlbys soft pod symbiana ktory robi cos wiecej niz skanowanie sieci wifi to moze to byc bardzo ciekawa propozycja!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Wardriving w Łodzi
    By Wireless Night in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 09-02-2010, 10:33
  2. wardriving - lekarstwo na anonimowość?
    By eMCe in forum Anonimowość w sieci
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-21-2007, 15:06
  3. wardriving - pytanie
    By 31337 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 04-05-2007, 18:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj