Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Zmiana hasła w Routerze.

  1. Domyślnie Zmiana hasła w Routerze.

    Witam, mój starszy brat zmienił hasło w routerze i ograniczył mi szybkość internetu w taki sposób, że ledwo otwierają mi się strony. Czy jest jakaś możliwość bym mógł włamać się do router ( chodzi o panel 192.168.1.1 )?

    Model Routera to MODECOM MC-WR11SE

    Niestety nie mogę przywrócić internetu do ustawień fabrycznych ponieważ router jest u niego w pokoju który on zamyka na klucz gdy gdzieś wychodzi.


    PS zmieniałem już adress mac i ip swojego urządzenia i dalej internet działa z taką samą szybkością.
    Ostatnio edytowane przez Krystiano97 : 05-18-2014 - 20:49

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo przepraszam jeżeli piszę w złym dziale, ale potrzebuje pomocy przy BackTrack 5.
    Mianowicie wypaliłem płytkę z backtrackiem włączyłem ją przez bios wyświetlił się ekran gdzie trzeba wybrać w jakim trybie włączyć backtrack (Wybieram tekstowy) wyskakują różne napisy ładuje się ładuję nagle zatrzymuję się na jednym z napisów i koniec dalej się nie ładuję.Morze ktoś morze mi pomóc.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał anosh Zobacz post
    bardzo przepraszam jeżeli piszę w złym dziale, ale potrzebuje pomocy przy BackTrack 5.
    Mianowicie wypaliłem płytkę z backtrackiem włączyłem ją przez bios wyświetlił się ekran gdzie trzeba wybrać w jakim trybie włączyć backtrack (Wybieram tekstowy) wyskakują różne napisy ładuje się ładuję nagle zatrzymuję się na jednym z napisów i koniec dalej się nie ładuję.Morze ktoś morze mi pomóc.
    Mam tak z bootowalnym AV. Słowo klucz- secure boot. Nawet wyłączony Nowsze lapki tak po prostu mają. Ściągnij kali i spróbuj - jest ubu-based a te zwykle mają certa w secure boocie.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj