Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Łamanie hasła WPA2-PSK na WIN7

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Post Łamanie hasła WPA2-PSK na WIN7

    Witam, jestem nowym członkiem tego forum. Potrzebuję wskazówek na temat złamania hasła do sieci WiFi z zabezpieczeniami WPA2-PSK. Posiadam na komputerze system Windows7. Od razu uprzedzam, że nie zamierzam się włamywać do sąsiadów. Przeprowadzam kontrolowany atak na swój własny router (który nawet nie jest podłączony do sieci globalnej). Czynność wykonuję w celach szkoleniowych i podwyższenia swoich umiejętności. Czy do tego celu istnieje jakiś program/polecenie w systemie?

    Pozdrawiam, i liczę na pomoc użytkowników.


  2. #2

    Domyślnie

    "Czy do tego celu istnieje jakiś program/polecenie w systemie?"

    Google powie Ci najwięcej gdyż jakbyś sprawdził to byś znalazł całą masę materiałów. A krok po kroku to Ci pokaże tylko książka, którą można kupić np: wysyłkowo.

  3. #3

    Domyślnie brain

    Witam , jakiś czas temu znalazłem dodatek antywirusa Dr Web CureIT? Co o nim sądzicie niektórzy piszą ,że jest bardzo dobry.

    Mam małe pytanko czemu moj antyvirek znalazl w tym programie wirus? Jest to jakiś błąd?
    Pass your Test-king - prince2 certification and in first try by using our guaranteed and best quality Test-king cwna certification If you are looking for fast success in sterling.edu then join today to find complete testking and pass passguide on first try. A person can pick oakland.edu

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Atif Zobacz post
    Witam , jakiś czas temu znalazłem dodatek antywirusa Dr Web CureIT? Co o nim sądzicie niektórzy piszą ,że jest bardzo dobry.

    Mam małe pytanko czemu moj antyvirek znalazl w tym programie wirus? Jest to jakiś błąd?
    Bo antyviry często się wykrywają nawzajem jako wirusy:P
    A co do instalki "wirusa" - z pewnych źródeł? Żadne piractwo czy dobreprogramy?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj