Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: odzyskanie hasła wifi

  1. #1

    Exclamation odzyskanie hasła wifi

    Potrzebuję złamać hasło do mojej sieci WiFi. Router konfigurowałem zbyt długo żeby teraz go zresetować. Znam połowę hasła i wiem że są w nim tylko duże litery i cyfry. Ktoś wie jak wygenerować taki słownik? Sieć ma zabezpieczenie Wpa2 PSK.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał cośtam192 Zobacz post
    Potrzebuję złamać hasło do mojej sieci WiFi. Router konfigurowałem zbyt długo żeby teraz go zresetować. Znam połowę hasła i wiem że są w nim tylko duże litery i cyfry. Ktoś wie jak wygenerować taki słownik? Sieć ma zabezpieczenie Wpa2 PSK.
    Skoro tyle czasu zajmuje Ci konfigurowanie routera, to może znajdź sobie inne hobby? Ja ostatnio dla odmiany upiekłem cisto czekoladowe. Spróbuj
    Zapytaj google o generowanie słownika. Potem tylko nudne czytanie i uczenie się obsługi już napisanych programów, po czym zapytasz jak ten słownik wykorzystać.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał cośtam192 Zobacz post
    Potrzebuję złamać hasło do mojej sieci WiFi. Router konfigurowałem zbyt długo żeby teraz go zresetować. Znam połowę hasła i wiem że są w nim tylko duże litery i cyfry. Ktoś wie jak wygenerować taki słownik? Sieć ma zabezpieczenie Wpa2 PSK.
    A nie masz go zapisanego na którymś z kompów na którymś z systemów? A może komórka pamięta? Na przyszłość - każdy routerek (nawet najtańsze z marketu) ma opcję ładowania konfiguracji i wcześniejsze zapisanie jej do pliku. W przyszłości polecam skorzystać z tej opcji - reset routera będzie mniej bolesny.
    Co do generowania słownika, pytanie czy masz odpowiednio duży dysk. Swoją drogą przelecenie słownika zajmie ci znacznie więcej czasu niż skonfigurowanie routerka ponownie, weź to proszę pod uwagę.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj