Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Dziwna rzecz w eterze ?

Xor
    Xor jest offline

Domyślnie Dziwna rzecz w eterze ?

Powiedzcie mi co się dzieje w eteże dookoła, nie spotkałem sie z czymś takim. Jakieś zagłuszanie ?
    KLIK

I pytanie odnośnie WEP, co z tą siecią jest ? czasem złapie 3-4 arp i przy godzinie chodzenia wyłapie 30-40 data. Zasięg jest raczej dobry, próbowałem jadźką wykierować się tam i to samo się dzieje.
    KLIK

I tak przy okazji, czy łapiąc handshake przy próbie "aireplay-ng -0 5 -a macAP mon0" powinienem złapać go ? zakładając że w sieci nie ma nikogo podpiętego pod ap ? bo nie mogę w ten sposób nic zdziałać, dopiero jak włącze 2 komputer i podepnę się to mam handshake albo jak mam 2 komp włączony i go wywalam po dopisaniu go -c macKompa czy to normalne ?

Domyślnie

Pierwszy zrzut ekranu nic dziwnego - masz mase stacji podlaczonych do otwartej sieci ktora nie rozglasza ESSID - nic wiecej.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Xor
    Xor jest offline

Domyślnie

W takim razie nie rozumiem kilku rzeczy.
    Ukryty Essid ok, ale czemu tych sieci nagle robi sie multum o różnych mac'ach i na dziwnych kanałach ?

co do tych stacji to one rosną lawinowo, nie ma a nagle sa i rosną.
    Czasami jak bawie się swoją siecią to też widze że nagle są do mnie podpięte jakieś stacje, szczególnie kiedy próbuję zrobić DeAutch, a wiem że na pewno nikt nie jest podpięty bo mieszkam w domku i zasięg routera daje na min, a godzina też bywa nieludzka. Więc mam pytanie, czy to nie są jakieś "chochliki" z aircracka ?

Domyślnie

Pokaz pcap z tego ruchu radiowego albo wszelkie teroie i swoje oceny wsadz miedzy bajki. Jesli nie masz dowodu to nie masz i nie wiesz 'na pewno' nic.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Na jakiej karcie robisz testy ? Czy nie jest to przypadkiem karta z układem AR9271 ?

Xor
    Xor jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał jackkk Zobacz post
    Na jakiej karcie robisz testy ? Czy nie jest to przypadkiem karta z układem AR9271 ?
    Jak byś przy tym był kolego
    Teorytycznie BT5rc3 niby nie ma z nią problemu a jednak.
    Wydaje mi się że to są problemy z tym że bardzo błędnie odczytywany jest pwr.

Domyślnie

Widze ze działasz na BT5 R3, który zawiera jadro 3.2. Niestety musze Cie zmarwic - to sterownik w tej wersji jajka ma problemy z AR9271 i raczej nic z tym nie zrobisz. Pojawiaja sie klienci, ktorych w rzeczywistosci nie ma, oraz sieci bez nazw, których równiez w rzeczywistosci nie ma. Jesli chcesz aby karta z tym układem działała poprawnie to zainstaluj sobie BT5 R1 - o ile dobrze pamietam to własnie ta wersja oparta była na jajku 2.6, które działa poprawnie z AR9271. Pozdrawiam

p.s.
    Sterownik w BT5 R1 nie działa poprawnie z układami AR9271 w wersjach UB91,UB92 (pierwsze modele alfa 036nha), działa natomiast poprawnie z AR9271 UB94 (karty TP-LINK).
    Ostatnio edytowane przez jackkk : 11-27-2012 - 14:14

Xor
    Xor jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał jackkk Zobacz post
    Widze ze działasz na BT5 R3, który zawiera jadro 3.2. Niestety musze Cie zmarwic - to sterownik w tej wersji jajka ma problemy z AR9271 i raczej nic z tym nie zrobisz. Pojawiaja sie klienci, ktorych w rzeczywistosci nie ma, oraz sieci bez nazw, których równiez w rzeczywistosci nie ma. Jesli chcesz aby karta z tym układem działała poprawnie to zainstaluj sobie BT5 R1 - o ile dobrze pamietam to własnie ta wersja oparta była na jajku 2.6, które działa poprawnie z AR9271. Pozdrawiam

p.s.
    Sterownik w BT5 R1 nie działa poprawnie z układami AR9271 w wersjach UB91,UB92 (pierwsze modele alfa 036nha), działa natomiast poprawnie z AR9271 UB94 (karty TP-LINK).
    O, i to jest kolego żeczowa odpowiedź. Poszukam BT5 R1 i nie omieszkam zdać relacji. Mam jeszcze w sumie jakąś kartkę pod ath z serji 5 ale nie ma ona wyjścia antenowego niestety :/ także nie sprawdzałem.

Zasady Postowania