Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Pomocy w namierzeniu IP

  1. #1

    Domyślnie Pomocy w namierzeniu IP

    Witam wszystkich,

    pisze do was bo rozpaczliwie potrzebuję pomocy. Ktoś pomówił mnie w mailu. Pomówienie było tak ostre że staraciłem przez to żone i dziecko. Nie mam z nikąd pomocy gdyż sąd i policja działają w tej sprawie bardzo opieszale. Mail został wysłany do mojej zony mam jego IP ale jak wpisuje się to ip w róznego rodzaju lokalizatory to wyskakuje mi angielski adres calwil. Prosze czy może jest ktoś kto byłby w stanie mi pomóc w namierzeniu przynajmniej okolicy albo miasta z kąd został wysłany ten mail. Proszę o pomoc.

    Kontakt: klik

  2. Domyślnie

    Ja mam jedną propozycje. Skoro masz IP to radził bym skorzystać z bazy Whois która znajduje sie na tej stronce Query the RIPE Database tam wpiszesz adres IP osoby i powinno ci znalezc dostepne informacje o tej osobie. Nawet jeśli znajdzie dostawce internetu tej osoby to juz masz punkt zaczepienia poniewarz wchodząc na strone dostawcy zobaczysz obszary na jakich działa ich sieć w najlpeszym wypadku poda ci miejscowosc ale nie jest to pewne a na to ze poda dostawce internetu sa wieksze szanse.
    To jak narazie jest jedyny pomysł jaki mam w głowie
    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj,


    bardzo dziekuje za twoja odpowiedz. Pokazał mi sie dostawca i mniejwięcej lokalizacja. Oczywiście jest zagraniczna UK. W związku z tym mam pytanie, czy istnieje taka możliwość ze ten ktoś jest z Polski tylko zaszyfrował IP. Może jest jakiś sposób żeby to sprawdzić ? Jestem przekonany że jest to ktoś z Polski bo znalazłem jego wypowiedzi na polskim forum. Oczywiście miał to samo IP ale juz inny nik i mail, niżeli ten z którego wysłano informacje do mojej zony. Czy możliwe że to przypadek ?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie pomyślałeś o proxy?
    A z kąd wiesz, że on pod innym nickiem na innym forum to był on? I jak porównałeś IP? Może wie że go ktoś szuka więc używa proxy tora lub czegoś podobnego

  5. #5

    Domyślnie

    Nie znam się aż tak dobrze na tym. Nie wiem jak miałbym to zrobić. czy możemy się jakoś zgadać na maila ?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj