Szanowni Państwo!

Mamy ogromny zaszczyt ogłosić, iż firma IDC Technologies - międzynarodowy organizator warsztatów dla inżynierów- rozpoczyna swoją działalność w Polsce!
Startujemy już w listopadzie 2006r. Macie Państwo możliwość uczestnictwa w światowej klasie warsztatach dla inżynierów, przygotowywanych pod kątem zrozumienia technologii i przyswojenia niezbędnych informacji, z zachowaniem umiarkowanych kosztów. W początkowym okresie działalności warsztaty prowadzone będą w języku angielskim. Docelowo, w wyniku współpracy IDC Technologies z najlepszymi polskim instruktorami, będzie to jednak język polski.
Pierwszą grupę warsztatów zaplanowanych na listopad, dni 20-24, z zakresu Komunikacji Przemysłowej & Sieci poprowadzi ekspert John Latarence. Proszę nie przegapić inauguracyjnych warsztatów!

Prosimy zapoznać się tematyką warsztatów:

• Rozwiązywanie problemów przesyłu danych w przemyśle

http://idc-online.com/newsletters/br...ID-pl-2006.pdf

• Podstawy OPC (OLE for Process Control)

http://idc-online.com/newsletters/br...OP-pl-2006.pdf

• Bezprzewodowy Internet, Sieci oparte na protokole TCP/IP

http://idc-online.com/newsletters/br...WE-pl-2006.pdf

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje darmowy podręcznik w którym zawarte są prezentowane wykłady. Podręcznik ten jest skarbnicą wiedzy, do której zawsze można sięgnąć w celach przypomnienia lub utrwalenia wiadomości.

Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go faxem, e-mailem, albo pocztą na adres:

Dział Szkoleń- IDC Technologies
MPL Tech Group Sp. z o.o.
ul. Krakowska 50
32-083 Balice
tel. (12) 63-04-740
fax. (12) 63-04-750
[email protected]

Harmonogram warsztatów znajduje się na stronie firmy: www.idc-online.com

ZAPRASZAMY!