Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: z Auto'Mapy' do navigo 6 ?

  1. #1

    Post z Auto'Mapy' do navigo 6 ?

    Witam serdecznie
    Odwiedzilem wiele stron wiele artykulow ale nieudalo mi sie znalesc odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie a mianowicie:
    Mozliwe jest uzywanie plikow map z 'automapy' na tomtomie opartym na navigo ?

    Historia: kupilem tomtom go 910, mapy calej europy w tym tez polski, ale pokrycie polski jest kiepskie bo tylko 35% , z tego co wiem automapa ma znacznie wieksze pokrycie. na tomtom.com dowiaduje sie ze mam najnowsza wersje map ale pokrycie 35% jest niezadowalajace. a ze tomtom jest na gwarancji niechcem tam zanadto mieszac. No jesli sie nie da w ten sposob, to moze mapy z ttgo 910 moga dzialac pod auto mapa? Niechcem zrezygnowac z map tomtoma bo prowadza pod drzwi niemal w calej europie ...

    ps. Pliki map w tt910 sa w formacie .dat


    Potrafi ktos pomoc ?
    z gory dziekuje i pozdrawiam

    Edit:
    Jak pisalem wczesniej nieznam sie na tym kompletnie, ale zrodzilo sie w mojej glowie rozwiazanie , tylko niewiem czy mozliwe do wykonania, a mianowicie.

    nawigator + auto mapa + boot manager ?

    czy to ma sens , czy to da sie zrobic ?
    Ostatnio edytowane przez hilf : 01-02-2007 - 20:33

  2. Domyślnie TomTom i Automapa

    Witam, zapomnij o takim patencieMapy od TT 6 nie chodza na TT5 i odwrotnie, choc z tego co wiem to pracuja nad tym by byly kompatybilne ale to beda wersje nowych map.

    Patent o jakim mowisz teoretycznie bylby do zrobienia ale z gory mowie, ze bardzo duzo czasu musialbys poswiecic na "doksztalcanie" sie w tych sztukach walki a potem radzenie sobie z problemami)).

    Urzedzenie ttgo 910 jest dosyc nieprzyjemne (niektorzy mowia, ze niemozliwe) w "przystosowywaniu" do wspoldzialania z z Automapa ale przy samozaparciu da sie.

    To, ze TomTom jest na gwarancji niewiele znaczy.Zachowujesz tylko oryginalna karte i nic w niej nie mieszasz na wszelki wypadek.Kupujesz karte na Automape 128 wystarczy i "budowanie" systemu" od zera, musialbys poczytac oi numerach seryjnych TTGO,wejsciu do windowsa=odblokowaniu urzadzenia, instalacji np TT6.02, mapach Guam,A POTEM CIESZYC sie wybierajac z pulpitu ikone TT i ew zmieniajac karte lub nie, wybierac z pulpitu rowniez AM, jak wiele innych rzeczy ktore mozna dorzucic do tego urzadzenia.

    W przypadku pootrzeby gwarancyjnej robisz HardReset i wracasz do ustawien producenta, pozniej trzeba posprawdzac czy nie zostaly luzne katalogi, bo czasem zostaja....

    Generalnie akurat TTGO sa trudne ale do opanowania

  3. #3

    Domyślnie Hum..

    No to w takim razie niezostaje mi nic innego jak cieszyc sie z tego co mam ...
    a tak nawiasem mowiac ttgo910 ma dysk 20GB i jestem wrecz pewny ze automatycznie boot-uje z niego i wlozenie karty z auto mapa na niewiele by sie zdalo. A bawie sie juz z tym od kilku dni i nieudalo mi sie polaczyc tt do kompa przez inny program jaj tthome probowalem chyba wszystkiego, przez usb, irde, bluetooth i nic tylko tthome go widzi ( winda tez, ale inne prog niestety nie )

    Z ta gwarancja troche przekombinowalem, glupio sie przyznac ale tak naprawde boje sie swojej kobiety, bo jak by mi nieposzlo to by byl juz chyba z 10 prezent od niej jaki rozpi***.

    Ale dziekuje serdecznie za odzew.
    JAk sie czegos ciekawego dowiem napisze

    Powodzenia wszystkim

  4. #4

    Domyślnie

    W Akcie desperacji napisalem do : tomtom.com i oto co otrzymalem

    Dziękujemy za kontakt z TomTom Customer Support Team

    Niestety na chwilę obecną nie posiadamy dokładniejszych map Polski. Oczywiście będzie je można zakupić w przyszłości, jak tylko zostaną nam udostępnione przez firmę TeleAtlas (od której kupujemy mapy).
    Planujemy wydać mapę Polski z 99% pokryciem w tym roku, jednak nie jesteśmy w stanie podać konkretnejszego terminu.

    Na urządzeniach TomTom może działać jedynie nasza aplikacja i nie jest możliwe wgranie do niej innych map niż naszych.

    Z poważaniem

    TomTom Customer Support Team
    A Panowie z Auto Mapy napisali:

    AutoMapa nie jest kompatybilna z systemem Ce.Net,
    ktory znajduje sie na urzadzeniu tomtom go 910.
    AutoMapa dziala na urzadzeniach zawierajacych
    Windows Mobile for PocketPC 2003 oraz 2005.
    Wychodzi na to ze trzeba czekac i czekac , i miec nadzieje ze panowie z tt spreza sie z tymi mapami. Ale szczeze mowiac jakos w to niewierze :P
    Wkarzdym badz razie ja niezostawiam tematu i bede dalej drazyl

    Pozdrawiam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj