Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: mapa na europe (wlochy, hiszpania)

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie mapa na europe (wlochy, hiszpania)

    hehe.... welcome! dawno mnie tu nie bylo. ale widze ze forum dalej nie zyje....szkoda... ale do rzeczy.

    szukam jakiejs dobrej mapki, mysle o Destinatorze. Jakies sugestie ? Oczywiscie z PL. Ktos moze sie podzielic ?
    BlackIceNavarro

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie no to odpowiem sobie sam....

    ...mam destinatora i jest pieknie. jak ktos ma pytania, pisac.
    BlackIceNavarro

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A ja dalej polecam MioMap... mapa UK kuleje nieco ale Polska jest OK, Wlochy sa super... Hiszpanii nie mialem okazji zwiedzac samochodem
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. Domyślnie hehehe

    Miomap hmmm sa teraz dobre mapy z 2007 3.2 na pda i 3.3 na PNA, polska jednak dalej kuleje, wyszla od emapy 38 MB jest dokladna ale mase w niej bledow, polecam wrocic do tej z teleatlasa ok 13 MB.

    Desti 7 ok, ma dobre mapy, TomTom podobnie.Zalezy od sprzetu czy uciagnie np Desti 7


    heheh a wracajac do swiata zywych po dlugim czasie hehe faktycznie forum nie zyje))
    Ostatnio edytowane przez Wyrafinowana Kurtyzana : 06-24-2007 - 02:50

  5. #5

    Domyślnie Navi

    navigon ze swoją mapą navteq jest najlepszy na zachód Europy ma najbardziej dokładnie odwzorowane mapki (inaczej jest z Polską) oraz największąliczbę POI. Pozdrawiam.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sorry ale na ilu innych softach sprawdzales mapy, ze mowisz ze navigon najlepszy? Podaj na czym jezdziles, bo jak na razie Twoj wniosek jest malo wiarygodny.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    hehe, TQM: to samo mi przeszlo przez mysl....

    reasumujac zainstalowalem destinatora 6.0 prowadzil GENIALNIE przez niemcy, szwajcarie.... jak po nitce. 6.0 jest nieco stary wiec tym bardziej brawo. z czystym sumieniem polecam, doprowadzil pod sam hotel.
    BlackIceNavarro

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jezdzilem na Mio, TomTom, CoPilot oraz Microsoft Autoroute 2005. AutoMapy jeszcze nie testowalem bo nie ma mnie w kraju wiec mija sie to z celem...

    Mio - ponad 8tys km.
    TomTom - okolo 2tys km.
    CoPilot Live - 50km i dziekuje, postoje...
    MS Auto Route 2005 - ok 50km dla testu...

    Mio prowadzilo doskonale przez Polske, Czechy, Austrie, Wlochy i w UK. POI mialo z numerami telefonow i lacze bluetooth do telefonu bylo jak znalazl - dzialalo swietnie! Jezdzilem na Mio C710, na PocketPC a teraz mamy kolejny model C729 - kupiony w Polsce.

    TomTom - pomimo wrecz pokracznego interfejsu cos w sobie ma... Mapa nie wyswietla sie tak ladnie jak w Mio ale... to ma dzialac i masz dojechac gdzie chcesz... no i dojechalem... Co prawda Mio mialo wiecej POI wiec na wycieczki ze zwiedzaniem polecam MIO Testowane tylko na TomTom Go500

    CoPilot Live - ehmmm... uwielbiam jak mijam skrzyzowanie i po paru sekundach slysze 'skrec w lewo' - grrrrr! Mapa moze byc, ale obsluga mi nie lezy (subiektywne zdanie) a do tego choc sprzedali mi to z telefonem, to na tym samym telefonie nie wyrabialo sie czasowo - no coz... Dziekuje, mam inne rozwiazania.

    Microsoft Autoroute 2005 - na PC... nie gada gdzie skrecac ale jako mapa jest niezle. Jak ktos lubi duzy ekran to czmu nie. Ja akurat wole mniejszy i gadajacy :P Po prostu 15" laptop ciezko zmiescic na desce w samochodzie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    to jeszcze slowem chyba zakonczenia tego postu:

    moj brat ma TOM TOM'a. zagranica ok, Polska mocno srednio, duze miasta OK, mniejsze tragedia (tylko trasy przelotowe) - wersja z przed roku, wiec moze cos sie zmienilo.

    co do AutoMapy - na polske zajebioza, do tego min 2x w roku aktualizacje (kraj sie zmienia ? ha ha).
    BlackIceNavarro

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj