Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Najskuteczniejsze zabezpieczenie plikow na dysku?

Domyślnie Najskuteczniejsze zabezpieczenie plikow na dysku?

Poszukuje metod skutecznego zabezpieczenia plikow na dysku, chodzi tylko o zabezpieczenie na wszelki wypadek, chocby z tego powodu ze mam manie kupowania plyt z muzyka i zgrywania ich na dysk a nastepnie sprzedawania, pewnie jakby jakis przypadek sie zdarzyl (nagle ktos z sasiedztwa cos zrobil albo ktos z bloku sprzedawal jakies nielegalne pliki czy cokolwiek innego co by moglo spowodowac przypadkowa kontrole mojego dysku dlatego zastanawiam sie czy da sie jakos skutecznie zabezpieczyc pliki, nie chodzi mi o partycje a o pliki z muzyka ktore sobie zgrywalem od znajomych czy kupione czy czasem sie zdarzylo ze sciagnalem, da sie cos z tym zrobic?

myslalem na winrarem i kluczem 256bitowym (32 znaki) jest to bezpieczne?
    co bedzie najlepsze?

Domyślnie

Moim zdaniem twój pomysł jest dobry z kluczem 256 bitowym, ale jednak polecam ci TrueCrypt TrueCrypt 7.1a - dobreprogramy Nie jest prosty w obsłudze na początku ale się przyzwyczaisz. Zdajesz sobie sprawę ze dostęp do plików w Twoim systemie zależy od tego jakiego masz Windowsa/lub programów które zainstalujesz, żeby schować/ukryć.
    Pliki i tak będzie widać jeżeli ktoś, np. uruchamia komputer z bootowalnej płyty np cd linuksa.
    Ostatnio edytowane przez .IB. : 05-13-2012 - 10:39

Domyślnie

cyberguerrilla.org/?p=3322
    ////edit Tak , tak nie zobaczyłem daty założenia tematu http://forum.freeware.info.pl/viewforum.php?f=9 ... mój błąd ;P.
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 16:25

Zasady Postowania