Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Generowanie listy haseł

  1. #1

    Domyślnie Generowanie listy haseł

    Witam

    Uprzejmie zgłaszam się z prośbą o pomoc w obsłudze programu Password Generator Professional ewentualnie polecenie mi innego programu do generowania listy haseł.

    Posiadam plik zaszyfrowany w programie truecrypt lecz niestety końcówka hasła ostro mi się pomieszała. hasło składało się z 20 znaków wraz z specjalnymi z czego pierwsze 15 jest mi znane. po wielogodzinnych próbach recznego "wymyslania" końcówki hasła sięgnąłem po program TCBrute który dość wolno ale skutecznie wczytuje hasła z listy dla danego pliku truecrypta. Jedynym problemem jaki mi pozostał jest konfiguracja programu Password Generator Professional tak aby stworzył mi jak najbardziej małą liste haseł. mam początek hasła(ok15 znaków), długość i znam znaki z jakich składała się końcówka. Czy jest możliwość odzystkania tego? bardzo proszę o pomoc. W pliku znajdowało się wiele bardzo cennych mi rzeczy

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Chcesz byc hakerem - naucz sie programowania... podstawy - petla, licznik, tabela i generujesz koncoweczki automatem. Jakbys poszukal na forum to sam publikowalem kod do lamania md5 metoda brute-force - tam wlasnie generuje w locie kolejne zestawy ze wskazanego alfabetu, wyliczam MD5 i sprawdzam czy pasuje do tego co chce miec, wice przerobienie aby generowalo hasla zamiast hash'owac to pikus... a przy okazji nauczysz sie czegos przydatnego.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj