Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 21

Temat: Antyvir

Domyślnie Antyvir

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy pakiet antywirusowy na windows xp sp 2 ?

Domyślnie

Osobiście uważam ze kaspersky jak pod winde jest nieźly.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

wszysko kwestia gustu
    nod32 jest dobry bo mało zasobów zżera...
    jak jest sprzęt mocny to polecam nortona chociaż co niektórzy mówią że krowa,
    ale dla mnie jest najlepszy
    * markossx *

Domyślnie

Norton TAK ale tylko Corporate Edition (CE) - zwykly 200x to kicha i strasznie dobija system. Ponadto tzw. Norton Internet Security ostatnio doprowadzilo mnie prawie do szewskiej pasji... ma skopany firewall (i to dosc solidnie) - samo blokuje pewne elementy stron na przyklad oraz pewne polaczenia nie informujac o tym usera - 3 dni poszly sie walic zanim znalazlem ze to to... nie ladnie... baaaardzo nie ladnie!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

używam kombinacji norton + zone na winidzie - zero problemów...
    wydaje mi sie, ze to kwestia dokonfigurowania nortona...
    looknąłem przed chwilą ma norta 2005 - niby stary a nie puszcza ścierwa...
    kwestia gustu i przyzwyczajenia...
    tqm, można sobie na domowym PC postawić corporate
    czyli server i klient w jednym czy jak?
    to dopierto zarżnie cudowne dziecko billa?
    * markossx *

Domyślnie

Mozna postawic corporate... nie ma problemu - problem jest z zakupem licencji - musisz kupic minimum 10 na jeden podmiot, inaczej nie sprzedaja...
    Ja mam na laptopie wlasnie wersje CE i ZoneAlarm'a i mam spokoj - w tek kombinacji pracuje w sumie przez ostatnie hmmmm 4-5 lat i nigdy nic sie nie przyplatalo...

freek jest offline ...

Zawsze używam NOD32. Według mnie jest najlepszy ponieważ nie pożera zasobów a jego heurystyka jest naprawdę mocna - do tego zone alarm. Dla zielonych użytkowników zawsze polecam Kaspersky IS (chociaż dla mnie był, jest i będzie kombajnem) lub NOD32 + Outpust. Nie zapominajmy oczywiście o programach anty szpiegowskich, osobiście polecam Spysweeper’a, Ad-aware i SpyBot’a (Polski).
    Osobiście jestem przeciwnikiem rozwiązań Symanteca – koszmarnie spowalniają system i ograniczają możliwości sprzętu + „skopany” firewall chyba w każdej wersji… Ale to moja osobista opinia .
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

Domyślnie

Czyli jestes kolejna osoba potwierdzajaca to co i ja napisalem ;-) Norton do piachu... ale raz jeszcze podkresle - jest roznica miedzy:
    1. Norton Antyvirus 2004, 2005, 2006, 2007, 200x
    2. Norton Internet Security 200n (jak wyzej)
    3. Symantec Antyvirus Corporate Edition

Na poczatek jedno wyjasnienie - 'Norton' to produkt firmy Symantec, ktory o ile pamietam daaawno temu tworzyla inna firma (chyba o nazwie Norton czy jakos tak), ktora kupil Symantec. W tym czasie jednak Symantec pracowal nad swoim rozwiazaniem...

Pierwsze dwa sa dostepne dla uzytkownikow domowych. Pierwszy to tylko antywirus, ktory strasznie zamula system... drugi to antyvirus i firewal (ten skopany). Jest on jednak na tyle skuteczny ze wiele osob go uzywa - jesli nie potrzebujesz miec kontroli nad zupelnie wszystim i czesc zecz mozez zostawic default (albo niech system sam sobie robi) to jest ok... no tylko tyle ze spowalnia.

Trzeci na liscie (Symantec) ma zupelnie inne algorytmy pracy, inne bazy, wykrywa rzeczy ktorych pierwsze dwa nie zlapia. \Nie spowalnia kompa, nawet sie nie czuje ze on tam jest :-) Jest to tylko antyvir, firewall wypadaloby sobie dolozyc samemu... Niestety kwestia licencjonowania :-(

spy
    spy jest offline
    przed klawiaturą / w różnych miejscach świata

Domyślnie

np. Avira nie jest cięzka dla systemu nie zmula go.POnadto może być też również Norton 2004 , 2003 ale on niestety już przymuli system ale za to jest dobry.

Domyślnie

Symantec Antyvirus Corporate Edition mi to chyba jakiś czas temu dorzucili jak kupowałem płytę główna.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania