Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Zabezpieczenie forum oparte na vBulletin

  1. #1

    Domyślnie Zabezpieczenie forum oparte na vBulletin

    Witam chciałbym żebyście mi poradzili jakieś porady jak dobrze zadbać zabezpieczyć swoje forum oparte na skrypcie vBulletin, obrazu napisze żebyście nie podawali mi tego artykułu http://vbhelp.pl/artykua-y-faq-f22/p...orum-t462.html bo to za mało

    Wiem ze zawsze trzeba mieć najnowszą wersje skryptu co zawsze robię jak tylko wyjdzie nowsza wersja, tez podstawa mieć mocne długie skomplikowane hasła wszędzie inne do bazy ftp e-maila konta forum konta serwera itd, mieć porządek na własnym komputerze dobrego antywirusa żeby nie mieć kompa zawirusowanego a także nie dawać dostępu byle komu do konta forum itd

    to sam wiem

    ale jakieś inne dodatkowe Zabezpieczenie forum ?
    Ostatnio edytowane przez TheTox : 08-02-2009 - 17:08

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    cuż dodatkowo wymagać :) Autorzy przykladają się do bezpieczeństwa jak mogą - 100% pewności nie masz nigdy ze nie popelnili bledu (ja bym powiedział ze 100% pewności nie bedziesz miał nawet jak sam kod przejrzysz/napiszesz)

    Pilnuj dostępu do ftp :) Jeśli masz opcję logowania sie po sftp - wykorzystaj :)
    I Powinno być dobrze :)

    Polecam rownież powłączać wszelakie captcha - akurat nie najlepiej znam ten skrypt - ale znajac zycie są pewnie pluginy gwarantujace lepsze captcha niz standardowe - odsmiecanie forum po nocnym dzialaniu boota reklamowego to nic przyjemnego :)


    PS. Powitac wszystkich po dluzszej nieobecnosci.
    BTW. Mam nadzieje ze nie ma miliarda literowek - ide doinstalowywac slowniki :)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Podobne wątki

  1. Hashowanie haseł w vBulletin
    By Macok in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 07-26-2009, 18:22
  2. vBulletin 3.7.0 Beta 4
    By piotrek7best in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 03-12-2008, 14:55
  3. Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-01-2007, 21:44
  4. forum vbulletin
    By Guest in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 01-29-2007, 21:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj