Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 31

Temat: Ochraniacz

Domyślnie Ochraniacz

Witam, czy jest jakiś sposob na obejscie ochraniacza? Taki prosty programik do pomocy rodzicom Mnie sie nie tyczy ale ciekawy jestem czy da sie go obejsc, mój numer gg to 1236296, z gory dzieki za pomoc

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

a nie widziałem programu na oczy - ale sprubuj przez proxytym mozna duzo tego typu programów obejść

www.proxy.net.pl/bramka.html

a ogólnie to zamiast sie srać to można by zebrać sklad i napisac w php stronke która by pobierała stronę podaną w zmiennej kodowała - dołanczała jsa dekodujacego - i przesyłała nam spowrotem wtedy chyba wszystkie "ochraniacze " by odpadły - nio ale nie ma sie kto za to wziąść

doogolny brak czasu
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

No niby tak, tylko ja zabrałem sie za rozgryzanie HTML a ty mi tu o PHP:P jestem początkujący. Mój nauczyciel od Infy mi powiedział ze oni mają w pracowni tego ochraniacza i podobno blokuje wszystkie strony xxx itp. A ja bym chciał mu pokazać że da sie to obejść:P Bo on twierdzi ze może i tak ale on nie zna sposobu...
    A swoją drogą znacie moze jakiś darmowy kurs tworzenia www ale tak żeby było dokladnie wytłuaczone

Domyślnie

Wbij się na admina i to wyłącz i po kłopocie.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

Tylko tego nie idzie wyłączyć...a poza tym jak sie mam wbić na admina?

ble34 jest offline jestem bugiem

Domyślnie re

ochranicz olej proxy jak bcos jest w twoim kompie to poprostu to wyłącz zwłaszcza jak masz windowsa anie sroksy proksy wszytko sieda wyłaczyc
    trzeba wiedziec jak ja nieweim bo nieznam ochraniacza zadnego ale pewnie to banalne

Domyślnie

Cytat Napisał ble34 Zobacz post
    ochranicz olej proxy jak bcos jest w twoim kompie to poprostu to wyłącz zwłaszcza jak masz windowsa anie sroksy proksy wszytko sieda wyłaczyc
    trzeba wiedziec jak ja nieweim bo nieznam ochraniacza zadnego ale pewnie to banalne
    Program nazywa sie "ochraniacz", mieli "opiekuna" ale zmienili bo podobno tego nie idzie wyłączyć;/

Domyślnie

Wszystko się da wyłączyć, na początek wbij się na admina i to po prostu wywal.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

Cytat Napisał kosiarz Zobacz post
    Wszystko się da wyłączyć, na początek wbij się na admina i to po prostu wywal.
    no ale powiedz mi jak sie wbić na admina i gdzie to wyłązcyć skoro to taki gówniany programik jest tylko;/

Przed chwilą go u siebie zainstalowałem zeby zobaczyć jak działa. Wszedłem na pierwszę lepszą wyszukiwarke i wpisałem sex. Okienko sie zamknęło. Problem tkwi chyba tu że go nie ma w usuń programy a żeby wyłączyć to musiałbym znać scieżke dost. któą zna tylko instalujący.;/
    Niech mi ktoś powie jak sie dostać na admina no to może coś wymyślę. Bo to jest największy problem. Dostać się na admina;/
    Ostatnio edytowane przez northdakota : 02-04-2007 - 20:50

Domyślnie

Ten temat był już poruszany kilka razy na tym forum na ale.

1.tryb awaryjny

2.jak się logujesz ctrl+alt+del i jeszcze raz del lo:administrator

3.haslo jest zapisane w pliku sam, wiec jak go usuniesz będzie po kłopocie

4.uzyj jakiego lina z live cd

5.mozesz jeszcze spróbować:
    login: administrator
    password: [email protected]

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania