Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: G-DATA: alerty bezpieczenstwa

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Ten ekspert_G_DATA to naprawdę ktoś z tej firmy czy fake albo nędzna reklama ?
    Jak na razie chyba nie wymyślono nic lepszego niż GData..
    Znam coś lepszego samodzielne myślenie + podstawowa wiedza i zrozumienie problemu.

Domyślnie

Hmm może mam p*****ną schizofrenię (Paktofonika <muza>), ale czy nikogo nie dziwi, że w temacie wypowiedziały się 3 osoby z jednym postem, pisząc w dniu swojej rejestracji i zachwalały ten produkt? Mi to wygląda dojść jednoznacznie i świadczy o poziomie GData. Hmm skoro muszą się uciekać do takich kroków, to może nie mogą opchnąć swojego produktu w normalny sposób?

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Dlatego skierowałem pytanie do moderacji adminów i wyższych rangą na tym forum czy coś o tym wiedzą. I jeszcze jedno czy to człowiek sprawdzony z G-Data ? Też mi to dziwnie wygląda. Aha i jeszcze jedno nie kupujcie żadnych AV jest tyle darmowych , lepszych od komercyjnych programów antywirusowych... Oni to nakręcają żeby był zysk z (naiwności ludzkiej) ,przestraszonych userów windy. Też używałem kiedyś win XP i problemów z wirusami nie ma jeśli trzymasz się prostych zasad.
    Każdy kto ma chociaż blade pojęcie o socjotechnice zauważy ,że np taka wypowiedź
    Jak na razie chyba nie wymyślono nic lepszego niż GData... więc chyba się skuszę na niego... Nie należy do tanich, ale bezpieczeństwo komputera i danych--> no i naszych pieniędzy na pierwszym miejscu.
    to próba manipulacji , tzw "Społeczny dowód słuszności". Jedna osoba się skusiła to może ja też aaa i ta poniżej też to znaczy ze to musi być dobrę więc to wezmę. HHAAHAH nędzne zagranie...
    Spróbujcie stanąć w jakimś ruchliwym miejscu np w centum miasta w 2 osoby i wpatrujcie się w jakieś miejsce pokaż koledze palcem gdzie patrzysz założe się ze zaraz nawet jak tam nic nie będzie zbierze się tłumek patrzący w 1 miejsce. Testowane ,działa.
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 02-21-2009 - 16:24

Domyślnie

Ciekawe wnioski.
    Zostawiam watek dla potomnych jako jeden wielki LOOOOL i zamykam. Forum sluzy wyrazaniu subiektywnych opinii ale laickie opinie nie poparte zadnymi artgumentami sa bezuzyteczne. Dzieki za 'heads-up'!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12