Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: podejrzenia

Domyślnie

więc podejrzewam że ktoś podsłuchuje moje rozmowy GG może mi ktoś z tym pomóc jak sie przed tym bronić ponieważ np wysyłam komuś link nie dochodzi niektóre wiadomości też nie dochodzą

prosze o jak najszybszą odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez MateO : 07-03-2008 - 21:03

elceef jest offline Proces bezczynności

Domyślnie

Filtr antyspamowy na serwerach gadu-gadu szaleje. Jeśli wysyłasz wiadomość zawierającą adres URL osobie, która nie ma Twojego numeru na liście kontaktów to na 99% filtr odrzuci taką wiadomość.

Domyślnie

tylko że ta osoba ma mój numer na liście

Domyślnie

Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest mimo wszystko serwer gadu-gadu. Jeśli jednak odrzucimy taką możliwość, to musisz sprawdzić oba końce kanału komunikacyjnego, czyli swój komputer i swoją sieć oraz to samo po stronie rozmówcy. Nie ma innej drogi. Nikt tutaj nie jest wróżką.

Domyślnie

czyli jak mam sprawdzić jakąś aplikacją

Domyślnie

Czy przypadkiem nie napisałem, że nie jestem wróżką? Skąd mam wiedzieć jak wygląda sieć Twoja i oraz rozmówcy? To jest dokładnie tak jakbym zapytał, dlaczego nie mogę uruchomić samochodu, chociaż mam kluczyki i prawo jazdy.

lukasz6547 jest offline Ciasno tu:D

Domyślnie

w konsoli (terminal bądz cmd) wpisz ping nrIP i w tym samym czasie gadaj i sprawdz czy dochdzą wiadomości/sygnały...jezeli program ping nie wysle do tego komputera co trzeba to znaczy ze jest cos nie tak z twoim kompem...ale jesli ping dojdze a wiadomosc nie to znaczy ze masz przekierowane na inny komputer pakiety
    z portu gg( spoofing ) albo po prostu wina serwera gg...ale to jest dosc dziwne ze wiadomosci nie dochodzą,,,

Zasady Postowania