Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Eset Smart Security

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Eset Smart Security

    teraz mam kolejny problem ponieważ jak mam eset smart security jest tam wbudowany firewall który nie współpracuje z Zone Alarm wie ktoś może co w ustawieniach zmienic aby jak sie bedzie włączał eset smart security nie włączał sie razem z nim ten wbudowany firewall
    prosze o jak najszybszą odpowiedz

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Instalacja 2 firewalli w windows to proszenie sie o problemy - powienien byc 1 i koniec. Inaczej jak zaczna sie problemy nigdy nie bedziesz wiedzial ktory jest winny...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    no ale na instalacją firewall'a z smart guard security nie mam żadnej kontroli więc chce sie dowiedzieć jak zrobić żeby sie nie włączał teraz niestety ale przy kazdym włączaniu musze go wyłączać ręcznie a co zrobić żeby sie wogule nie włączał

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    start-uruchom-msconfig-zakladka uruchamianie
    War, war never changes.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    start-uruchom-msconfig-zakladka uruchamianie
    nie stety ale cały pakiet security smart guard uruchamia sie "razem" jako jeden proces

  6. #6

    Domyślnie

    To może zakładka usługi?W Nodzie powinna być chyba możliwość dezaktywacji określonych demonów. PS Extremalnie to podmień/usuń mu exeka/dllke lub zablokuj mu proces drugim firewallem jeśli posiada odpowiednią funkcję.

    Dwa firewalle to nie jest dobry pomysł.Możesz mieć problemy przy instalowaniu aktualizacji,nie wiem dokładnie z czego wynikąjace ale może ze sposobu w jaki windows obsługuje komunikaty,nie mówiąc o spowolnieniu,skoro dwa procesy przetwarzają te same komunikaty(pewnie większość komunikatów systemu operacyjnego).No i zawsze jest ryzyko,że któryś z nich może mieć zły instalator/dezinstalator.

    Jeżeli chodzi o firewalle.
    http://www.matousec.com/projects/fir...ge/results.php

    Wydają mi się te testy dość dobre,w przeciwieństwie do większość komercyjnych/marketingowych testów.Mają dobrze opisaną metodologie.

    I polecałbym dobór firewalla wg nich.Po co płacić za coś gorszego,niż darmowy odpowiednik?
    Ostatnio edytowane przez wbart : 06-18-2008 - 23:32

Podobne wątki

  1. styl windows [nie ma nic wspolnego z SECURITY!]
    By poppawel in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 05-24-2007, 21:45
  2. Microsoft Security Summit & Developer Days
    By eMCe in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 04-22-2007, 11:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj