Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 20

Temat: List

Domyślnie List

Hej właśnie powracam na forum z podwójną siłą po banie, a w skrzynce otrzymałem dziwny list:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Witam

Trafiłam na Pana przeglądając strony, fora itp. Przepraszam za moją śmiałość, ale nie mam sie do kogo zwrócić, od kogo prosić pomocy. Nie mam pojęcia o komputerach, programach, hackkowaniu, Nie znam się na tym. Nie chcę Panu jęczeć i wyrzucać swoich smutków. Trudne do przełknięcia i zrozumienia życie napisało swój własny scenariusz. Podejrzewam męża o zdradę. Rozmowy, prośby nie pomagają. Nie mam dostępu do jego laptopa aby to mamacalnie sprawdzić, zresztą on nie posiada archiwów. Jedyne co posiadam to paramety kont mailowych, i nazwę użytkownika skype. Ja nie chcę niszczyć czegokolwiek. Czy jest możliwość podsłuchiwania rozmów (tekstu) skypa i tego co wychodzi ze skrzynki? Jaki jest koszt, takiego programu? łatki? Nawet nie wiem jak to nazwać

Proszę mi wybaczyć, stoję poprostu na życiowym rozdrożu nie wiem co mam ze sobą począć, czy wyrzucić do śmieci osiem lat wspólnego życia?
    Proszę mi pomóc, będe wdzieczna za każdą opdowiedź także negatywną.

Pozdrawiam
    Marlena
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Co o tym myślicie czy to nie jest przypadkiem próba infiltracji mojego "ja"? Jak na to zareagować ?

Domyślnie

Niedawno ktoś też już pisał na forum o zdradzie przez męża.

Kod:
    Co o tym myślicie czy to nie jest przypadkiem próba infiltracji mojego "ja"? Jak na to zareagować ?
    To jest próba infitracji Twojego "ja".
    Olej to po prostu. Jak nie może sobie poradzić to niech idzie do psychologa jak sobie z tym nie radzi, wynajmie adwokata, żeby go śledził

gogulas jest offline killboy powerhead

Domyślnie

Otrzymalem list o identycznej tresci,
    byl na forum taki temat .
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

hedVB jest offline AI

Domyślnie

Ostatnio w Polsce bardzo modna jest prowokacja do popełnienia przestępstwa - przykład daje nam CBA - jak wrobili te posłankę (nazwiska nie pamiętam) na przystojnego faceta z dużą kasą, babka wpadła i załamała się psychicznie - to jest niezgodne z zasadami moralnymi i prawnymi - ale jak widać CBA może wszystko :/
    Nie wolno prowokować to przestępstwa bo to jest same w sobie przestępstwem -ale tu nie Europa tylko Polska - więc można się spodziewać wszystkiego.
    @Malcolm powiedz co będziesz z tego miał jeśli jej pomożesz? Słodkie dziękuje albo prawne nie przyjemności - widzisz tak czy inaczej nie warto się poświęcać
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Domyślnie

Ale to nie jest jedyny list. Zaczołem dostawać takie listy po publikacji adresów i hase ł kont z o2. Nie wydaje sie wam że jest za bardzo przemyślany i schematyczny jak na kogoś kto sie nie zna na komputerach ?

Domyślnie

Skąd wiesz, że nie zna się na komputerach? Przecież każdy może tak napisać.
    Niech Ci podam nr telefonu to sobie z nią pogadasz. Zobaczysz jaki ma męski głos I jak to kaspsior mówił pewnie "pani z fiutkiem"

hedVB jest offline AI

Domyślnie

Skoro zjawisko ma charakter globalny (no może trochę przesadziłem - dajmy na to masowy) to z pewnością nie jest to zwykła jednostka Ma czarny garniturek i wspólpracuje z ciekawymi ludźmi zwanymi h4khunterami :P I z pewnością bardzo dobrze zna się na komputerach...

Domyślnie

Identyczny PM dostalem jakis czas temu... Prawie slowo w slowo - 8 lat, facet zdradza, rozmowy nie pomagaja... Ten PM jest kropka w kropke identyczny a bylo kilka innych.

Czy ludzie nie potrafia zrozumiec, ze jak maja problem i maja uzasadnione podejrzenia to sie wynajmuje prywatnego detektywa a nie lamie prawo wlamujac do skrzynek innych osob (chocby i malzonkow)?

Dla tych co jeszcze nie czytali polecam http://hack.pl/aktualnosci/przesteps..._anonimowe_907

P.S.
    Staram sie nie byc nieuprzejmy jak dostaje PM od kogos ale czasami po prostu sie nie da. Na polowe PM odpowiadam, druga polowe od jakiegos czasu kasuje (i to sa wlasnie prosby jak wyzej).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz.. Czy przypadkiem w małżeństwie wszystko nie jest wspólne? Kasa, rzeczy, czyli może też i maile, itd? Oczywiście chodzi mi o kwestię prawną, a nie moralną. Idąc dalej, czy za pomoc we włamaniu się do 'własnego majątku' (tutaj email), i samo włamanie się 'do siebie' grożą kary prawne?

hedVB jest offline AI

Domyślnie

To jest kwestia prywatności - ok dzielisz wiele rzeczy, ale nie szczoteczkę do zębów albo konta pocztowe wyobraź sobie takiego maila aniaImichał@xx.pl Włamanie na cudzego konto pocztowe do przestępstwo - ale co do laptopa - to nie widzę powodów dla których miałbym nie udostępniać go dziewczynie/żonie/kochance - jeżeli na to nie pozwalam to znaczy że mam coś do ukrycia

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni