Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Pomocy!!!

Domyślnie Pomocy!!!

Pomocy, wlasnie wrucilem z wakacji i chcialem wejsc na stronke pod tytulem www.forum.haszysz.com ale okazalo sie ze strona zostala suspended i policja zablokowala mi do niej dostep (mieszkam w angli).
    I wlasnie wczoraj gdy juz zasypialem doszedlem do wnisku ze policja albo ktos taki, widzi na jakie stronki wchodze i co robie na kompie, czy da sie jakos to zablokowac albo zmylic ich (wiem powiecie proxy, ale chce to usunac na stale)

z gory PZDR

Domyślnie

Policja nie zablokowala Tobie dostepu ale zablokowala cala strone w firmie hostingowej i nikt nie ma do niej dostepu...

Anglia to panstwo prawie policyjne - policja ma spore uprawnienia ale i trzeba przyznac ze anglicy sami nie dbaja o wlasne bezpieczenstwo tylko leniwce cholerne czekaja zeby ktos za nich dbal i ich bezpieczenstwo - dlateo tez policja robi co robi

Podales za malo informacji aby cokolwiek wiecej powiedziec na ten temat. Calosc to jedynie spekulacje...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

~SD
    ~SD jest offline I'm Lame... [-_-]

Domyślnie

Gdyby policja miala przeprowadzic lustracje wszystkich stron, to by sie i to niezle napracowali Strona mi dziala (Polska oczywiscie) i mam do niej dostep... Choc mi to nie potrzebne
    "Jeżeli nie dążysz do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągniesz"

Domyślnie 0_O

to jakim cudem policja ma prawo zablokowac ta stronke jezeli jest ona polska czy chodzi moze o to zeby ludzie na terenie angli nie mieli do niej dostepu?

Domyślnie

Sprawdzales innego ISP? Sprawdzales z kafejki?!
    Ja tez jestem teraz w UK i jakos sie wszystko otwiera bez zajakniecia... Moze masz jakis filtr odpalony na swoim kompie albo twoj ISP cos kombinuje. To na 100% nie jest problem pt. "bo anglicy zablokowali"

ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

A może w momencie, w którym Autor tematu wchodził na tę stronę, rzeczywiście nie działała? To znaczy mi bardziej prawdopodobne wydaje się, że ktoś się włamał na nią i walnął jakiegoś teksta o zamknięciu przez policję, a potem webmaster poradził sobie z intruzem i już wszystko działa. Przecież kiedyś włamali się nawet na stronę Microsoftu dotyczącą IE i wstawili fotkę Gatesa z jajkami rozbitymi na twarzy czy coś takiego... Wszystko jest możliwe.

PS Swoją drogą, ja ze względu na zawartość tej strony też bym ją zamknął.

Zasady Postowania