Mam problem.... i to strasznie dziwny
Zaczęło sie ze weszlem na astalavista.com w poszukiwania cracka no cd do gry
sciaglem i wszystko działało, zresetowałem kompa i... no właśnie
internet zaczął sie resetować dosłownie co parę sekund a w menadżerze zadan nie ma nazwy użytkownika zalogowanego na komputerze.....
Skasowałem to co ściągłem, przeskanowałem kompa Avastem, Outpostem (wtyczka do spyware) i Spy Sweeper'em
Skasowałem "trochę" śmiecia ale nadal mam problem ;/ nie widać użytkownika korzystającego z komputera, internet resetuje sie co parę minut/godzin (roznie) a do tego mam co chwile ataki na firewala
a w zakładce firewalla "aktywność sieci" mam takie cudo (odrazu menadżer zadań...)

http://www.wrzuta.pl/obraz/4tZvJUzNyX/firewall

Nie wiem co mam zrobić.... a lepsze jest to, mam pande 2007 (ehh z gazety ale pełna versja na miesiąc) ona jest lepsza od avasta w szukaniu takiego syfa gdzieś głęboko w plikach ale.... nie mogę jej zainstalować bo pisze ze mam juz innego antyvirusa zainstalowanego na kompie... tym antyvirem jest rzekomo panda (racja miałem kiedyś pande ale to bylo wieki temu!) czyściłem rejestr, skasowałem wszystkie pliki po pandzie i nadal takie coś mam :\

Spy Sweepera zainstalowałem dopiero po tym jak zaczeło mi neta resetować, wiec to nie antyviry sie gryzą i outposta+avatsa miałem juz od 4 miesiecy i tez nie było problemu

Mam XP Profesional SP1 (po którejś aktualizacji nagle wyskoczyło mi ze mam pirackiego windowsa i nie moge aktualizacji wiecej pobierać, a kompa składał znajomy mojej matki ktory ma taka mała "firme" i składa kompy na zamowienie... )

jaakby ktos mogl pomoc, format na 95% nie jest mozliwy (za dużo zabawy z przenoszeniem plików) to z góry dzięki
(mam nadzieje ze napisałem to jakos normalnie, jestem nie wyspany)

Pzdr.