Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 18 z 18

Temat: rundll32.exe

  1. #11
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    zainstalowasles jakies piiip i teraz mozesz sie bawic w przywracanie, naprawianie, odzyskiwanie i zaszpachlowywanie systemu, ale polecam format i przesiadke na linuxa, albo kopia ghosta zawsze w gotowosci...
    wczoraj sie przekonalem NIE DA SIE utrzymac windowsa przez okres dluzszy niz miesiac zachowujac szybkosc pracy taka jak tuz to instalacji... format jest koniecznoscia.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  2. #12

    Domyślnie

    Formata robiłem 2 tygodnie temu.Mam na dysku ważne rzeczy.Czy nie ma szansy żeby się tylko dostać i odzyskać dane? Potem mogę formatować...

  3. Domyślnie

    zgadzam się, instalowanie na windzie jakichkolwiek upiększających skórek, stylów - udających inne systemy, strasznie zaśmieca system, co skutkuje spowolnieniem pracy, nie daje się odinstalować (zawsze jakiś syf zostanie) a jak podczas instalacji coś poszło nie tak, to system momentalnie się sypie.

    "wmiprvse.exe - Błąd aplikacji.

    Instrukcja spod 0x646e756f odwołuje się dopamięci pod adresem 0x0000000
    Pamięć nie może być "written".

    OK - Aby przerwać
    Anuluj - Aby debugować program"
    Ten proces to prawdziwy kozak Znany z wyciskania z procka całej mocy, jakieś 100% Proces zapycha pamięć której zaczyna brakować i wywala błąd - którego rozwiązać się nie da. Ponoć proces pojawia się tylko po zainstalowaniu jakiegoś softa który go zainicjuje...więcej można poczytać w googlach.

    Co do odzyskiwania danych...wyjmij dysk i idź do kolegi
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  4. #14
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxglow Zobacz post
    Mam na dysku ważne rzeczy.Czy nie ma szansy żeby się tylko dostać i odzyskać dane? Potem mogę formatować...
    Tutaj rowniez z pomoca moze Ci przyjsc norton ghost, robisz obraz partycji C, a potem na nowym systemie odpalasz Ghost Explorer'a i pliczek po pliczku wyciagasz z obrazu to co jest do odzyskania.

    /edit
    A sprawdzales czy w trybie awaryjnym idzie?
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 02-20-2008 - 14:13
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  5. #15

    Domyślnie

    Zrobiłem formatowanie. Mogłem właśnie sprawdzić czy ruszy na awaryjnym, ale zacząłem przed ostatnim postem.
    Dziękuje za pomoc.

  6. #16
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Warmińsko-Mazurskie => Gołdap
    Postów
    1

    Post rundll32.exe

    Na Wikipedii znalazłem Coś takiego:
    "Rundll - program ten umożliwia uruchomienie funkcji wyeksportowanych z plików DLL. Działa on w środowisku Microsoft Windows. Wprowadza się go z wiersza poleceń (cmd.exe lub command.com). Wersja Rundll.exe otwiera pliki 16bitowe (nie działa ona w systemie Windows NT 4.0), a wersja Rundll32.exe pliki 32bitowe..."

    Otóż mam pewne obawy - chodzi o to że gdy klikam przycisk Zamknij System wyskakuje mi Menedżer Zadań Windows w którym pisze: Kończenie pracy programu rundll32.exe,

    Tak jak to było wcześniej wspomniane chodzi mi o bezpieczeństwo, ponieważ swój komputer mam od całkiem niedawna i chciałbym żeby działał jak najdłużej. Czy mam się czegoś obawiać? Czy to jest tylko czasowe? Pytam was specjalistów bo ja jeszcze nie bardzo się znam na programach tego typu.

    Z góry Dzięki za szybka odpowiedź. Pozdrawiam!

    PS: zapomniałem dodać że mam Avasta antywirusa wgranego (tego pomarańczowego)

  7. #17

    Domyślnie

    przejrzyj dziennik systemowy.

  8. #18
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    gratuluje odkopanie 4-letniego watku... rece opadaja :-/
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. verclsid.exe
    By Sufler in forum Windows
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-23-2007, 10:36
  2. rozłożenie pliku exe
    By markossx in forum Inne języki
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 04-30-2007, 15:06
  3. Hasło przez cmd.exe
    By northdakota in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-19-2007, 19:56
  4. exe pod jpg
    By libi in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 11-15-2006, 10:06
  5. Plik exe jako jpg
    By lordbobstein in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 10-12-2006, 21:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj