Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Ataki hakera na mój komputer.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Ataki hakera na mój komputer.

    Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc o jaką mi chodzi. Nigdy nie pomyślałbym, że będę musiał korzystać z tego rodzaju forum...
    Około miesiąca temu, chcąc zalogować się na moje konto facebook, wyświetliła mi się informacja, że hasło jest nieprawidłowe i zostało zmienione kilka godzin temu, myślę "ok" i od razu wchodzę na pocztę, na którą miałem założone konto, okazało się jednak, że poczta również została skradziona. (Komputer wtedy miałem dość zawirusowany..) Po tygodniu walki o konta, odzyskałem je, lecz po kilku godzinach korzystania z nich, zostały ponownie skradzione.. Było tak jeszcze raz. Ostatnio przeinstalowałem Windowsa ("ósemka"), sformatowałem dyski, lecz to wszystko na marne i po raz kolejny, dziś w nocy, konta skradzione, nie wiem już jak zabezpieczyć komputer i zwracam się do Was z prośbą o pomoc w tym i określenie jaki tak w ogóle jest mój problem.
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Może zainstaluj program antywirusowy...

  3. #3

    Domyślnie

    Kaspersky Internet Security 2013 wystarczy?
    Zastanawiam się także nad NOD'em 23, Avastem i właśnie Kaspersky'm, który najlepszy?

  4. #4

    Domyślnie

    Najlepszy wybór to moim zdaniem NOD.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    hmm, a może to nie zuy haker z wirusem tylko ktoś w twoim lokalu? Może po prostu sobie skopiował z kompa jak miałeś w przeglądarce?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  6. #6

    Domyślnie

    Zakupiłem pakiet ESET smart security 6, zmieniłem przeglądarkę na mozillę i po dwóch tygodniach znów straciłem konto na poczcie i facebooku, może mi ktoś pomóc? Nie daję rady już..

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj