Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Dwunasta babuszka wita!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Twój monitor / dysk / komp / bios
    Postów
    11

    Domyślnie Dwunasta babuszka wita!

    Pochodze z rodu dziaduszkinów, których powaliła amfetamina (pradziad miał hurtownię artykułów budowlanych, gdzie w workach zamiast wapna i szpachli była transportowana kokaina i amfetamina).
    Cały ród był owladnięty toksykomanią (taka nasza gentyka). Złodziejstwo, brak kultury, manier, parcie na łatwiznę . . . to naz zgubiło! Ja jestem ostatnią z babuszek (dwunastą babuliną "fajnalową" - postanowiłam nie mieć dzieci i poświęcić się komputerom, a byłam piękna, seksowna, mądra, uwodzicielska - mogłam mieć kazdego i miałam [ale tylko do seksu - jęśli nie dał mi orgazmu to odrzucałam go jak trutnia]). Podkochiwalam się w męskim Witoldzie, który lubiał up[rawiac ogródek i robił pyszne dżemy oraz weki. Skończyłam 24 grudnia 99 lat. Jeżdze samochodem, motor tankuję, ćwiczę jogę i tai-chi.
    Robię małe rar'y i rozsylam na p2p (programiki minimalnie obciążające łącze ale je wykorzystujące na maksimum z selective chunk sharing, power release, limited to compleated sources, small files pushing, IP changer on pre-paid, kradzione nety z łapanki czy sięć w piwnicy ukryta nie na własne dane). Staram się nie decantralizować po jednym nick'iem w sieci i nawet jak ktoś pozna "moje" ip to ono "moje" nie jest.
    Pociągają mnie młodzi nakoksowani chłopcy typu: polscy wrestlerzy, pudziany, popki . . . jak takiego dorwę to zgwałcę! Uwiodę, wykorzystam!
    Za młodu dobrze lubiłam się poseksić, popić, przyćpać, potańczyć . . . mój adoptowany wnuczek chodził po szkole z moją starą protezą w której wybił ząb (nie było jeszcze wtedy tabletek corega tabs) i skradl z komunistycznego magazynu rękę dla manekina, którą oderwał w ataku furri, dgy nie dostał promocji to trzeciej klasy z w-f (podstawówki nie ukończył i teraz ma bolące plecy, kranke kopf, i oczy mu siadają. Stawia boty log'ujące IP wszelakie na p2p i czyha na włamy do szwadronu eNKejowców mądrych. Jak mi kochanek kompa pożyczyl i I/C zamontował to dostałam internetowej korbeczki!
    Z domu nie wychodzę, okna wyrwalam rozwalając framugi i ościeżnice zamururowując wszystko gazobetonem dwudziestkączwórką i drzwi gerdy z judarzem, kamerą na szyfr pancerny, odciski palców oraz sznurek prowadzący do obżyna i jego pozłacanej kolby co by mnie nie stresowali jak na kompie siedzę.
    Z muzyki miałam ocenę mierną ale śpiewam jak pavarotti gdy popiję dykty lub winka pędzonego z owoców rwanych w wiejskim sadzie, kładąc się na hamaku z laptopem w zabitej dzierweni, gdzie necik lekko ściąga i strazy miejskiej oraz policji nie widać. To jest raj hakierski i to Wam polecam!
    Kocham rapidshare, megaupload i hotfile.



    Archiwum w gadu gadu nie mam i każdy spam odbieram klikając w linki.

    Prawdę Wam powiem jedną, że babuszkaZWYLF nie istnieje, a z tego konta nadaje trzystu gimbusów znających pass'y.

    Jestem nieśmiertelna! Gdy przestanie mi działać ciało to mózg mój zostanie podłczony na pojazd niczym Krang z Turtlesów i będę dawała dalej porady psychologiczne, prawne, rodzinne jak i przepisy kulinarne na pyszny rosołek, boczek w ziołach, karkóweczkę, smalec z cebulką i skwareczkami oraz bimber nie palący i nie lasujący mózgu jak i korzystnie działający na wzrok.

    Kto chce zostać moim wnuczkiem adoptowanym i zyskać jakieś nowe obywatelstwo ciekawego kraju?



    Mam też pieska (mieszanic) wielki rottweiler napastował suczkę pekińczyka i powsta tytan genetyczny, którego podkarmiam małpimi mózgami i flakami gryzoni.

    Zapraszam do ankietki mojej sąsiadki z pobliskiej kwatery: eLearning - www.ankietka.pl

    A niech nam zagra teraz muzyka wspaniała: Wrzuta.pl - skaner - koszyk

    Dlaczeego się nieożeniłam: Co sk

    Niech zaśpiewa nam Madona, a w piłkę zagra Maradona! W kosza mój stary grał jak Shawn Kemp i zaliczył w swym życiu dużo klęp . . . niczym byk na rykowisku, czy mróweczki w mrowisku . . .
    Ostatnio edytowane przez BABUSZKAzwylf : 06-06-2010 - 13:17

  2. #2
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Co trzeba przyjąć, że znaleźć się w takim stanie?
    Witaj.
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Twój monitor / dysk / komp / bios
    Postów
    11

    Domyślnie

    Rzuciłam substancje psychoaktywne! A kiedyś bylam toksykomaniaczką! teraz upijam się i ćpam Internet . . .

    Pokaze wam mojego wnuczka, który odziedziczył po mnie "pijacką genetykę" i chciał zostać łyżwiazem by chude panienki obmacywać na lodzie jako, że goroącym chłopcem zawsze był . . .

    Jeden będzie jeździł cały czas na motorze, a drugi przy kompie siedział . . . kto będzie zdrowszy i pożyje dłużej?
    http://i46.tinypic.com/msonpz.jpg

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    cool story bro
    War, war never changes.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    bardzo oryginalne wejscie :P witaj
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Twój monitor / dysk / komp / bios
    Postów
    11

    Domyślnie

    Będe tutaj się szkoliła Wasza wiedzą i dawała swoją [chociaż mało wiem] ! Skroimy winsdom'a sami! "Ich głupota naszą karmą!".
    Jeden będzie jeździł cały czas na motorze, a drugi przy kompie siedział . . . kto będzie zdrowszy i pożyje dłużej?
    http://i46.tinypic.com/msonpz.jpg

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj