Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Mad_Dud

  1. #1

    Domyślnie Mad_Dud

    Raz po raz gość zamyka tematy tłumacząc się że "temat nie jest związany z hackingiem".
    Temat w dziale Offtopic na temat pokera, temat w dziale C/C++ związany z C++ i linuxem itp. to tylko przykłady.
    To graniczy z pedanterią.
    Czy naprawdę muszę szukać innego forum które spasuje moim pytaniom nawet jeśli wiem, że użytkownicy tego znają odpowiedzi na dręczące mnie pytania?

    Ponadto w jednej ze Skarg z tego działu wyczytałem, żeby wysyłać wiadomości do moderatorów z których jesteśmy niezadowoleni. Jednakże Mad_Dud jest irytujący i moim zdaniem nie sprawdza się jako moderator (bo w końcu funkcją moderatora nie jest zamykanie wszystkich tematów a wybranie tych które naprawdę są do zamknięcia, nie sądzicie?).
    Poprzedni temat ze skargą na niego został przez niego skasowany. Na wiadomość, że nie życzę sobie żeby kasował moje tematy jeśli nie są one niezgodne z regulaminem odpisał mi "Nie podoba się, zmień podwórko." co odbieram jako dość durne zachowanie niedojrzałej osoby.

    Dlatego postuluje o usunięcie go z pozycji moderatora lub przekonanie go do innego zachowania.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    localhost
    Postów
    14

    Domyślnie

    Witam

    Może nie dodaje codziennie po kilka nowych postów, ale duża część dnia spędzam na tym forum, czytając jego wątki, chciałbym się podpisać pod słowami kolegi, ze Mad_Dud nie nadaje się na admina, zgadzam sie ze niektore tematy powinny byc odrazu zamykane, bo smierdzi trollem, ale mam wrazenie ze ma o sobie bardzo wysokie mnienmanie, a reszte uwaza za swoich podannych, ktorzy są dla niego idiotami.
    Mad_Dud wg mnie zniecheca tylko kazde nowe osoby, jezeli widac ze jest cien szansy to powinnismy nakierowac nowych uzytkowników na dobra droge, a nie postepowac jak Mad_Dud.

    Mam wrazenie ze w szkole, koledzy albo sie z niego smiali, albo sie nad nim znecali i teraz gdy ma jakas czastke władzy, zneca sie nad innymi.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    Jak tylko pojawiłem się na forum nie wiedziałem, że wszystkie działy (czy to c++, czy linux) są powiązane ściśle z hackingiem i pytałem o różne sprawy związane m.in z przeglądarką (^^), wszystkie zostały zamknięte/usunięte.

    Z jednej strony, takie zachowanie może być irytujące, bo nie lubię (i widzę, że nie tylko ja) na wielu forach jednocześnie, więc jeśli mam problem to pyta(łe)m tutaj i zawsze spotykało się to z jakąś reakcję Mad_Dud`a, który jednak mógłby czasem podejść do tego z dystansem.

    Z drugiej Mad_Dud jest dorosły i wie co robi, moderatora nie dostał za nic, a skoro jest napisane, że dział dotyczy hackingu (tak jak forum) to tego powinno się przestrzegać. Poza tym, jeśli Mad_Dud zamyka tematy to (przeważnie?) dopiero jeśli problem zostanie rozwiązany.

  4. #4

    Domyślnie

    On nie czeka aż problem zostanie rozwiązany (sprawdź temat Poker... w dziale offtopic i temat C++, linux nagłówki w dziale C/C++ - a to tylko przykłady).
    Poza tym, offtopic to jednak chyba offtopic nieprawdaż? Zazwyczaj jest to board który nie nawiązuje bezpośrednio do tematyki forum. Natomiast co do działów takich jak C/C++ czy podobnych, wyraźnie pisze w nagłówku "Wszystko związane z językiem programowania C/C++/C#". Więc albo zmieńcie nagłówek, albo zachowanie Mad_Duda.
    Ponadto jeszcze nie zauważyłem, żeby którykolwiek moderator/administrator na jakimkolwiek forum wykorzystywał swoje możliwości tak rygorystycznie, że aż pedantycznie.
    A zachowanie Mad_Duda raczej nie jest dorosłe, na PM z pytaniem dlaczego usunął mój pierwszy temat-skargę odpisał "Nie podoba się, zmień podwórko", załóżyłem drugi temat - dostałem bana. Dopiero musiałem z drugiego komputera zarejestrować się na nowo i napisać PM do TQMa. I dopiero to pomogło.

    Mad_Dud zdecydowanie nie nadaje sie na moderatora na tym forum, prawdopodobnie nie nadaje sie na moderatora na żadnym forum.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie do konca

    Na tym forum mamy taka zasade wsrod moderatorow, ze jesli jeden mod banuje/kasuje posty to inni tego nie podwazaja - przywrocenie postu czy zdjecie bana lezy w kwestii tego samego moda ktory wczesniej zbanowal. Ja zupelnie nic nie zrobilem wiec jesli ban zdjety i posty przywrocone to znaczy ze Mad_Dud sam tak zdecydowal.

    Jedyne co jako mod moge zrobic to porozmawiac z drugim moderatorem i to jedynie w kwestii przedstawienia swojego osobistego punktu widzenia. Nie ma takiej sytuacji, ze jeden mod mowi drugiemu co tamten ma robic a czego nie robic i chce aby tutaj byla pelna jasnosc. Kazdy mod jest inny, jeden bedzie za lagodny, drugi moze byc za surowy... w efekcie koncowym wszystko sie wyrownuje ale musze przyznac ze zdecydowana wiekszosc postow ktore zamknal/skasowal Mad_Dud spotkalby ten sam los gdybym ja zalogowal sie przed Mad_Dud'em i je przeczytal.

    P.S.
    Nie wiem jak wy, ja nie sledze dni i miesiecy... ale od razu widac ze wakacje sa blisko po jakosci postow na forum. Widac forum ma swoj 'zegar biologiczny' lol
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    "musze przyznac ze zdecydowana wiekszosc postow ktore zamknal/skasowal Mad_Dud spotkalby ten sam los gdybym ja zalogowal sie przed Mad_Dud'em i je przeczytal." - napisał TQM.
    Z tym się nie zgodze. Np. temat o pokerze - Mad_Dud zamknął - Ty odpowiedziałeś, podobnie sprawa ma się w tematach o C++ i jestem pewny, że gdybyś nie napisał w czegokolwiek w temacie o moim trojanie to Mad_Dud by go zamknął.

    A to, że efekt koncowy sie wyrównuje nie jest dobrym stwierdzeniem. Jakoś mi takie "sumowanie" dobrych i złych charakterów nie pasuje do forum, jego użytkowników, a już szczególnie moderatorów.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wybacz, ale to ja wiem lepiej co bym zrobi, nie Ty... i tak jak napisalem wczesniej, w znakomitej wiekszosci przypadkow zrobilbym tak samo jak Mad_Dud.

    Nie ma 'dobrych' i 'zlych' charakterow, rozny jest 'poziom wrazliwosci'/'prog reakcji' na pewne tematy - jedna osoba zamyka watki szybciej niz inna i to nie kwestia tego ze ta osoba jest zla z definicji. Gdyby taki podzial byl, to mi mozna smialo zarzucic ze olewam sprawy jako moderator... ot prosze... wlasnie przenioslem post 'gg hijacker' z dzialu hacking do /dev/null... a w sumie moze powinienem zamknac (pewnie powinienem) albo od razu skasowac...

    • Uwazasz ze Mad_Dud zamknal posty gdy nie powinien - ok, masz do tego pelne prawo, nikt nie jest doskonaly i kazdy ma prawo sie mylic - zarowno user jak i moderator.
    • Wyraziles publicznie swoje niezadowolenie - ok, masz do tego prawo - po to jest dzial problemy/skargi...
    • Mad_Dud zrozumial swoj blad i samodzielnie przywrocil wszystko jak bylo (patrz zasada z poprzedniego postu)


    Jakos nie widze aby w tym watku bylo cos jeszcze do dodania...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Skoro tak sądzisz to zamknij.
    Mam tylko jeszcze jedno pytanie: czy głosy użytkowników mogą zdecydować o tym czy ktoś będzie lub przestanie być moderatorem?
    Tak na przyszłość pytam, bo jak nie to nie będę się więcej fatygował nawet.

  9. #9

    Domyślnie

    ciesz sie, ze ja nie jestem moderatorem ;-)

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Glosy userow maja wplw na to kto ma moda (kazde inne zachowanie jest malo logiczne) ale decyzja ostateczna nalezy do administracji portalu/forum a nie do uzytkownikow.

    Pozostali moderatorzy moga jedynie sluzyc swoja opinia odnosnie konkretnej osoby a admini oceniaja potencjalnych i aktualny moderatorow wg swoich zasad z ktorych nie musza sie nikomu tlumaczyc - ani moderatorom ani uzytkownikom. Stara zasada jest taka, ze admin moze wszystko - jego podworko, jego piaskownica.

    BTW. Admini moze sie na forum nie udzielaja ale uwierzcie mi, wiedza co sie na forum dzieje lepiej niz wiekszosci sie to wydaje. Moge Was zapewnic, ze ten watek tez czytaja...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj