Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 50 z 51

Temat: Panowie to przestaje być śmieszne!

hedVB jest offline AI

Domyślnie

SARS odpuść sobie - ja temat skończyłem pisałem Ci na PW żebyś więcej nie prowokował - bo się poniżasz...

Wnoszę zwykłe uwagi - wcale mi nie jest do płaczu...eh

PS rozkoduj - rozkoduj

SARS jest offline Sterydy Anaboliczne

Domyślnie

hedVB - już rozkodowałem

Domyślnie

Cytat Napisał javaman Zobacz post
    Tak? śmiesz krytykować, że ktoś inny zbywa któregoś-set gościa który pyta o to samo, nawet nie fatygując się by poszukać w starych postach,nie mówiąc już o google, a sam jak się wypowiadasz? Poczytaj swoje posty. Kto wyzywa od buraków i nieuków gości którzy wiedzą znacznie więcej od Ciebie? Wchodzisz, obrażasz innych, udajesz wielkiego haxiora na jednym poście by w innym pytać o absolutne podstawy, a śmiesz wypowiadać się w ten sposób jesli ktoś spławi jakiegoś dzieciaka? Spójrz na siebie a później oceniaj. Ja wiem że sterydy różne rzeczy robią z głową ale to żadne wytłumaczenie.
    Tak Ci źle na tym forum? Sami kretyni i "buraki"? To po co tutaj jesteś? Chcesz się wkomponować? Jeśli takie debile tutaj piszą to weź sobie do serca to co Ci napisali w Base64 i V3lwaWVyZGFsYWoh
    Popieram wypowiedzi hevVB. Dziękuję za uwagę. Teraz będą reklamy.
    java nie wiem po czym wnosisz ze udaję wielkiego haxiora ? czy piszę ze się włamuję do systemów ? czy piszę ze rozkoduje wszystko co się da ?
    wnosisz to po postach że wiem co to IDS albo 3 fazy uzgadniania TCP ?

ale ja nie lubię argumentów bez poparcia. Z drugiej storny proszę o link gdzie napisałem, że tu są sami kretyni i buraki bo nie przypominam sobie;

PS: co do buraków to myslę, że Nikow potrafiłby jakiegoś wymienić. bo w sumie to każdy zna jakiegoś buraka...
    Ostatnio edytowane przez SARS : 04-03-2008 - 17:52

hedVB jest offline AI

Domyślnie

Cytat Napisał SARS Zobacz post
    hedVB - już rozkodowałem
    Wnioskuję po emotikonie że się cieszysz...skoro rozkodowałeś to nasuwa się pytanie co cię tak cieszy? Ja bym się nie cieszył gdyby ktoś a3RvJiMzNDc7IG5hendhJiMzMjI7IG1uaWUgdHJvbGxlbSBpIG themEmIzMyMjsgd3lwaWVyZGFsYSYjMjYzOw==
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Domyślnie

SARS prawda jest taka że ledwo przyszedłes zacząłeś opieprzać innych. A tak się składa że nowy powinien mieć trochę pokory. Tego kultura wymaga... A Ty się zachowujesz jak szczeniak. Gówno nas obchodzi co bierzesz i co Ci po tym sie dzieje. Myślę że pod moją wypowiedzią podpisze sie mnóstwo 'stałych starych uzytkownikow'
    Zbliża się Trollmagedon...

Domyślnie

nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu by śledzić forum ale widzę, że niektóre rzeczy poruszyły kilka osób... i nie ma się co dziwić...
    przede wszystkim obrażanie innych w jakiejkolwiek formie jest wystawianiem jedynie świadectwa o sobie niestety...
    jak najbardziej trzeba wymieniać poglądy, niekiedy diametralnie różne ale trzeba to robić na poziomie i nie ważne czy user jest nowy,stary czy w średnim wieku...
    a i również uważam że jak ktoś wchodzi na nowe podwórko, powinien najpierw wykazać sie wiedzą, zyskać szacunek a dopiero potem krytykować jesli są ku temu jakieś podstawy.
    sytuacja jest chyba trochę patowa według mnie bo:
    forum jest jak najbardziej o tematyce hackingu więc nie można się dziwić że co drugi troll pyta jak włamać się do................
    tym bardziej że na samym forum są odpowiedzi do 90% ich pytań.dobra ale to wiadomo.
    mało jest ciekawych tematów i merytorycznych niestety
    weryfikacja nowych uzytkowników byłaby dobrym rozwiązaniem ale jak by się to miało odbyć...?
    Można by odsyłać może do jakiegoś testu online na czas ma się rozumieć. W ten sposób może że nowy najpierw zakłada konto, ale nie ma mozliwości pisania postów. dostaje linka do testu - waznego parę minut - z kilkoma pytaniami, jak odpowie to konto dostaje dostęp do pisania postów.gdyby zgromadzić odpowiednią ilość pytań i w miarę je aktualizować mozna by odsiać w ten sposób tych którzy są leniami i nie mają zielonego pojęcia.nie wiem czy to ma sens...
    a póki co osobiście jestem za konsekwentnym zamykaniem wszystkich nic nie wnoszących tematów.
    co czynię.
    * markossx *

Domyślnie

No bo przecież to cholery można dostać... i to nie tylko ja dostaje... TQM narazie spokojnie jeszcze (chłopak ma cierpliwość), eMCe dawno nie widziałem, Sardihan też niezadowolony za bardzo, mnie głowa boli więc moja cierpliwość jest mała dzisiaj;p, hedVB... Nikow...javaman...Eragon...Squealer...Exc0mmunion. .. kogoś pominąłem?
    Ostatnio edytowane przez northdakota : 04-03-2008 - 19:38
    Zbliża się Trollmagedon...

javaman jest offline www.javainside.pl

Domyślnie

Cytat Napisał northdakota Zobacz post
    SARS prawda jest taka że ledwo przyszedłes zacząłeś opieprzać innych. A tak się składa że nowy powinien mieć trochę pokory. Tego kultura wymaga... A Ty się zachowujesz jak szczeniak. Gówno nas obchodzi co bierzesz i co Ci po tym sie dzieje. Myślę że pod moją wypowiedzią podpisze sie mnóstwo 'stałych starych uzytkownikow'
    northdakota jakbyś przeczytał może uważniej to ja nikogo nie opieprzam za jego wypowiedzi; Jeśli na pytanie o włam odpowiadam, że należy zaskanowac porty, sprawdzić wersje usług i dopasować exploity - i hedVB mi odpowiada, że jestem kolesiem pokroju przyciusku hack w IE i to są przedszkolne metody to sorry - ale kto nic nie wie ? oprócz socjotechniki nikt nic innego paza tym nie wymyslił; Zresztą nie pojechałem mu że jest idiotą tylko, że jego wiedza jest nie do końca spójna; Więc w sumie grzecznie - ale jak ja to napiszę to na mnie się najeżdza ale hedVB wychodzi na to że jest w porządku; Ja się nie czyuje urażony bo ja mam to w dupie - dziwię się wam tylko ze robicie z igły widły jakby nie wiadomo co się stało; Ja w przeciwienstwie do hedVB poparłem swoją teze jak nalezy skanować by nie obudzić IDSów a jak słyszę ze to przedszkolne metody to zaraz przypominają mi się ludzie co twierdzą że do włamu to tylko linux i nic wiecej na ten temat...

i to są bardzo dobre wskazówki bo jak ktoś nie wiem to się dowie jak się skanuje, poszuka sobie co to są ekspolity itd; więc forum spełnia swoja rolę; ja nie twierdzę że wszytko wiem bo o wielu rzeczach nie mam pojęcia ale przynajmniej PIERWSZY nie piszę w sposób wynikający jakbym pozjadał wszytkie rozumy; Niedawno jeszcze Nikow wyzwał mnie od laików, noobów i lamerów a sam się przyznał że nie umie programować okienek - a ja akurat umiem bo kiedyś brałem za to hajc; Także zanim się kogoś wyzwie należałoby najpierw przebijać go pod każdym wzgledem.
    Ostatnio edytowane przez SARS : 04-04-2008 - 10:41

javaman jest offline www.javainside.pl

Domyślnie

Sars, mam czasem wrażenie, że w Tobie siedzą dwie osoby na raz, i raz pisze jedna raz druga. Proszę pozostań przy tej która napisala ostatniego posta. Dajmy już sobie spokój bo (poprę to argumentami) :
    1. zaśmiecamy forum - w tym i wielu innych postach.
    2. obrażamy się wzajemnie i nic z tego nie wynika.
    3. nikt z nas nie przekona drugiego do swojego zdania, a nawet jeśli, to i tak nic z tego nie będzie miał.
    4. psujemy sobie i czytającym humor.
    5. nic nie wnosimy.
    6. i wreszcie: NISZCZYMY ZAMIAST BUDOWAć, WALCZYMY ZAMIAST WSPółPRACOWAć.

ja sobie to przemyślałem, i nie chcę w tym już brać udziału. Proszę, przemyślcie to też i zacznijmy sobie wzajemnie pomagać, wrzućmy na luz i dajmy sobie siana z nagonką.

OK?
    Ostatnio edytowane przez javaman : 04-04-2008 - 10:44

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni