Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 31 do 40 z 51

Temat: Panowie to przestaje być śmieszne!

javaman jest offline www.javainside.pl

Domyślnie

Jestem za zbanowaniem działu hacking - pytania losowo wybrane i tyle. Kto zda, ten pisze, kto nie zda ten tylko czyta. A resztę można zostawić w spokoju.

Domyślnie

Ale javaman rozwiń się bo nie kumam;p Znaczy jak zbanowaniem działu hacking?
    Poza tym widzisz... to są takie przebiegłe trolle ze jak im hacking zablokujemy to beda te same pytania w off topie zadawac albo gdziekolwiek indziej;/
    Zbliża się Trollmagedon...

Domyślnie

chodzi mi o to ze gosc ktory wlasnie przyszedl, nie ma opcji napisania posta ew. w dev/null. Zeby pisac trza zdac test. zdasz to grasz. A nie to czytaj dopuki nie dasz rady zdac. Tyle. Każdy trol wypada. No to można tak wszędzie dać.

Domyślnie

mi sie pomysł podoba...tylko... kwestia organizacyjna...jak to zrobić i czy na to pójdą admini

Domyślnie

To piszmy do adminów. Haaaloo jest jakiś admin w tym zakładzie?

Pytanie: ilość czy jakość?

Domyślnie

Raczej jakosc vs. czas... Ja sie calkowicie zgadzam i popieram, tylko nie mam czasu na to aby jeszcze sprawdzac kto co potrafi...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

SARS jest offline Sterydy Anaboliczne

Domyślnie

no tak hedVB popłacz się jeszcze (to odnośnie 2 posta)

piszesz jak baba;

Odnośnie nowych userów którzy zadają pytania jak się włamać to chyba logiczne jest że część osób to napisze - w końcu forum nazywa się hack a dział też hack który służy wymianą porad itp; Natomiast czy ktoś takiej porady udzieli czy nie to jego sprawa; Choć wiadomo jest, że ktoś kto naprawdę umie się włamać do systemu nie podzieli się tym - a to z prostego powodu - jak poda exploita i inni zaczną go używać to on zaraz przestanie działać.

Co do kwesti prawnej to udzielanie porad jak się włamać nie jest żadnym przestępstwem; Jak ktoś nie wierzy to niech idzie do firmy przeprowadzającej audyt bezpieczeństwa lub kupi sobie książki poświęcone audytom lub bezpieczeństwie; Aby skutecznie się bronić trzeba umieć się włamywać - a instrukcja jak się włmać nie jest tajna - wystarczy wejść na packetstorm.

więc nie wiem o co tyle szumu robicie - jak się komuś nie podoba temat to może zawsze nie odpowiadać albo go wykasować jak ma uprawnienia;

a Ty hedVB zanim coś powiesz o metodach przedszkolnych to najpierw zapoznaj się z tematem bo krytkować to każdy umie tylko gorzej z podaniem konkretnych powodów; Tak samo wiele razy słyszałem od różnych lamerów że do włamu najlepszy jest linux - tylko jak się zapytałem dlaczego to nie potrafili odpowiedzieć albo mówili że jest bardziej stabilny; śmiech na sali;
    Ostatnio edytowane przez SARS : 04-03-2008 - 13:09

Domyślnie

Tak? śmiesz krytykować, że ktoś inny zbywa któregoś-set gościa który pyta o to samo, nawet nie fatygując się by poszukać w starych postach,nie mówiąc już o google, a sam jak się wypowiadasz? Poczytaj swoje posty. Kto wyzywa od buraków i nieuków gości którzy wiedzą znacznie więcej od Ciebie? Wchodzisz, obrażasz innych, udajesz wielkiego haxiora na jednym poście by w innym pytać o absolutne podstawy, a śmiesz wypowiadać się w ten sposób jesli ktoś spławi jakiegoś dzieciaka? Spójrz na siebie a później oceniaj. Ja wiem że sterydy różne rzeczy robią z głową ale to żadne wytłumaczenie.
    Tak Ci źle na tym forum? Sami kretyni i "buraki"? To po co tutaj jesteś? Chcesz się wkomponować? Jeśli takie debile tutaj piszą to weź sobie do serca to co Ci napisali w Base64 i V3lwaWVyZGFsYWoh
    Popieram wypowiedzi hevVB. Dziękuję za uwagę. Teraz będą reklamy.
    Ostatnio edytowane przez javaman : 04-03-2008 - 13:39

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał javaman Zobacz post
    Wchodzisz, obrażasz innych, udajesz wielkiego haxiora na jednym poście by w innym pytać o absolutne podstawy
    haha
    War, war never changes.

Domyślnie

Również podpisuję się pod postem javaman'a. SARS skoro tak Ci tu źle to rozkoduj sobie co Ci podali i przystosuj się do tego. A jeśli nie to nie wypowiadaj się, bo jak narazie to Ty tu jesteś nowy

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni