Skarga będzie miała dwie części:
1) Skarga na nowych. Pomijam ciągłe zadawanie tych pytań bo "skarge na śmierdzących leni napisał już TQM". Zastanawia mnie jednak co innego. Na forum coraz częściej pojawiają się nowi użytkownicy i na sam początek zaczynają ubliżać wszystkim użytkownikom(1.Łącznie z zarzucaniem niewiedzy i buractwa jak to ktoś rzucił w którymś temacie 2.Nie obrażając nowych użytkowników którzy są porządni). Zaczyna to być irytujące, zwłaszcza że liczba takich użytkowników zdaje sie rosnąć, a obrazy zaczynają coraz bardziej dotykać.
2) Dzisiaj ktoś próbował mi zamulić ładnie kompa. Dlaczego o tym pisze? Ponieważ sposób, w który to robił był omawiany na tym forum! Chodzi mi o wysyłanie z mnóstwa numerów jednoczesnie (oczywiscie GG) wiadomości o powiedzmy setce ";d". To sprawia że komp się muli, archiwum rosnie gigantycznie itd itd. Ogłaszam więc wszem i wobec, że nie przyjmuje wiadomości od nieznajomych. Jeśli ktoś chce sie ze mna skontaktować niech najpierw napisze na PM. Radzę to samo kolegom, którzy mają podane GG w profilu. Mam nadzieję, że osoba, która się w to bawiła czyta teraz tego posta. Serdecznie ją pozdrawiam. I radzę nie bawić się we włamywanie, bo może się to nieciekawie skończyć.
Pozdrawiam,
NDakota