Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: skarga na nowych

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie skarga na nowych

mialem to napisac w temacie, gdy jakis user prosil o hackowanie save`ow do jego gry naruto czy jakos tak, a ze tqm wyprzedzil mnie o minute z postem i zamknal temat, sadze ze to wlasciwy dzial:

czy to forum to forum tibijczykow i innych strasznych i obrzydliwych wschodnich bajeczek z duzymi oczami i fryzura na 2 metry typu naruto czy inny badziew?
    juz mi sie niedobrze robi jak to widze
    ludzie dorosnijcie
    hackowanie gier to zaden hacking, a wnerwiaja mnie tacy ludzie ktorzy tylko graja w jakas 'super gre online' nie znaja sie na niczym, a jedyne co im przychodzi do glowy to wejsc na forum o tematyce hackingu, i zebrac o pomoc 'laaa ten noob mnie zabija ja chce mu dokopac dajcie mi to cheaty jakich swiat nie widzial tylko zeby admin nie zjarzyl'
    tak sobie mysle ze aby zarejestrowac sie na to forum, mozna by wykombinowac podanie w ktorym odpowiadalo by sie na szereg roznorakich pytan, wszystko po to, zeby choc troche zmniejszyc naplyw noobow na to forum ktorym niechce sie nawet uzyc opcji szukaj, czy to na forum czy w googlach

kilka punktow jak poznac takiego dzieciaka

. robi bledy ortograficzne i jeszcze klamie prosto w twarz ze jest dyslektykiem
    . nie zna czegos takiego jak google
    . spamuje beznadziejnie forum
    . chce sie komus wbic do kompa/na gg/email nie znajac podstaw podstaw
    . mysli ze jest uber pro majac kazdego gdzies, spamujac tylko 'prosze prosze pomoz prosze'

juz nie mowie o tym ze zamiast dzialu newbie uzywa dzialu hacking bo to juz rutyna
    Ostatnio edytowane przez GSG-9 : 02-08-2008 - 11:29

Domyślnie

Zgadzam sie calkowicie... Tego jest coraz wiecej i nie dociera prosba to moze dotrze grozba... bedzie KOD 03 a konta banowane na jakis czas aby nie pisali wiecej... a jesli ktos nie wie za co ban to juz mowie - za zlamanie zasad forum, brak dobrego wychowania (najpierw czytamy czy temat nie byl juz omawiany zanim zadamy pytanie - vide chocby pytania o GG), lenistwo (vide skarga na smierdzacych leni).

Prosba do pozostalych uzytkownikow forum - jesli ktos juz pod takim watkiem napisal (wczesniej niz eMCe czy ja hihihi) ze grami sie nie zajmujemy to prosze juz nie spamowac na forum i nie dopisywac swoich uwag - to nie ma sensu.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Sardihan jest offline Blastmaster

Domyślnie

robi bledy ortograficzne i jeszcze klamie prosto w twarz ze jest dyslektykiem
    bez takich
    ja jestem , robie błendy i mam papiery
    kur** twoja windows !

Domyślnie

dobra dobra... wspolczuje tym co maja dysleksje ale jak nad soba nie pracuja to u mnie wspolczucia nie znajda... nie masz ochoty pracowac nad swoja dysleksja, firefox ma modul sprawdzania pisowni na przyklad - zainstalowac i po problemie
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

hedVB jest offline AI

Domyślnie

Popieram skargę, ostatnio ktoś moje gadu znalazł na tym forum i napisał z prośbą o pomoc w wyciągnięciu hasła z czyjegoś gadu a kiedy spytałem o szczegóły to powiedział że chciałby kogoś podsłuchać jakieś wnioski? ten gość nawet nie wiem co to jest gadu! i jak działa...a żeby dał mi spokój spytałem czy słyszał o takim wynalazku jak trojany albo google, powiedział że nie chce nikomu niszczyć kompa, tylko chce podsłuchać mało? podałem nazwę programu (tego co to logi wysyła z gg - i tak go nie znajdzie pomyślałem, a nawet jeśli to nie będzie wiedział jak obsłużyć) - i co? nie znalazł...
    wszystkich zainteresowanych odsyłam na iag zchakofać katu
    Pozdrawiam!

edit/ a jak podałem GaduReader (do łamania haseł ) to mu się nie spodobał....
    Ostatnio edytowane przez hedVB : 02-08-2008 - 14:52
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

Cytat Napisał Sardihan Zobacz post
    bez takich
    ja jestem , robie błendy i mam papiery
    hehe ja też mam ;) i kiedyś też miałem takie zdanie jak ty!
    (nawet gdzieś na forum można znaleźć posty gdzie Michał Semeniuk zwracał i uwagę...
    ale właśnie tak jak tqm napisał jest moduł sprawdzania pisowni..
    a poza tym "samopoprawianie" się pomaga w tym aby błędów nie robić!
    i mówię to jako osoba która też ma z tym problem!

Cytat Napisał Sardihan Zobacz post
    kur** twoja windows !
    a to mi sie podoba :D

Cytat Napisał hedVB Zobacz post
    Popieram skargę, ostatnio ktoś moje gadu znalazł na tym forum i napisał z prośbą o pomoc w wyciągnięciu hasła z czyjegoś gadu:(
    a stary to ja mam codziennie z 5 pm i w ciul i jeszcze więcej spamu na gg i mailu ;) no cóż takie życie :D
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Uther92 jest offline Script kiddie pwner

Domyślnie

A co do samego tematu...Ludzi nazwanie przez GSG-9 "nowymi" to niestety grupa dzieci w różnym wieku, które z reguły przenoszą się jak zaraza miedzy forum gdzie szukają pomocy w "hakowaniu" czy innego sprzecznego z prawem (a wymagającego odrobiny myślenia i wiedzy) czynem. Mają tez to do siebie, że nie czytają regulaminów, FAQ'ów czy tego typu tematów i zwisa im to, że zostaną zbanowani.

Lightbulb

Proponuje zrobić jakiś skrypt, który by sprawdzał, czy w nowym poście lub wątku, występuje słowo "tibia" (lub inne tego typu), jeśli występuje to post/wątek jest automatyczne usuwany, a autor postu/wątku dostaje ostrzerzenie, po 3 ostrzerzeniach ban
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.

hedVB jest offline AI

Domyślnie

Proponuje zrobić jakiś skrypt, który by sprawdzał, czy w nowym poście lub wątku, występuje słowo "tibia" (lub inne tego typu), jeśli występuje to post/wątek jest automatyczne usuwany, a autor postu/wątku dostaje ostrzerzenie, po 3 ostrzerzeniach ban
    A oto nie pełna lista tych słów (oraz ich kombinacji)

tibia
    shakowanie+gadu
    shakowanie+forum
    pomoc+zemsta
    ukradli+konto+fotka.pl
    zrobiłem+trojan+zobaczcie
    jestem+zielony+chcę+włamać
    szukam+programu (co to jest wyszukiwarka czy co?)
    znam+ip+co+dalej
    sprzedaję+hasła
    dziewczyna/chłopka+zdradza (nie ten adres)
    jestem+haker+chcę+włamać
    nie+chce+mi+sie+przeszukiwać+forum

....
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Domyślnie

Ja rowniez sie podpisuję pod tym. I też mam dość niektórych pytań na gg...
    Zbliża się Trollmagedon...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni