Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 27

Temat: Skarga na gogulasa

Domyślnie

Zgadzam sie z northdakota, ze powinniscie poza forum sobie wszystko wytlumaczyc a nie swoje "porachunki" zalatwiac na forum...

Co do skargi na gogulasa to niestety odnosze podobne wrazenie jak frubi, ale nie wiem czy to jest powod do tego, zeby za kazdym razem kogos upominac albo skladac na niego skargi.

@frubi sorki, ale to wyglada troche jak "mamo, on jest be be, daj mu klapsa"

Prawde mowiac moglbym podac kilka przykladow uzytkownikow, ktorzy robia tutaj "balagan" i pewnie jakbym mial wladze to juz by dostali po banie (Wasze szczescie, ze nim nie jestem ).

Sam popelnilem pare bledow w wypowiedziach, czasem chyba nawet sie wyglupilem tym i to niezle, odsylalem do googli, tez pisalem nie na temat. Wiec tez powinna mi sie nalezec jakas kara... W sumie dziwie sie, ze jeszcze nikomu nie zaszedlem za skore, ale to pewnie dlatego, ze tak malo sie wypowiadam a wypowiadam sie malo bo mam mniejsza wiedze niz wiekszosc z aktywnie uczestniczacych tu uzytkownikow i dzieki Wam sie ucze a musze powiedziec, ze ciezko sie uczy jak sie czyta temat o czym a tam (przykladowo) 5 postow pod rzad klotnia miedzy frubi a gogulas.
    Dlatego apeluje o zdrowy rozsadek i troche wiecej spokoju.

Dziekuje za uwage
    Pozdrawiam

gogulas jest offline killboy powerhead

Domyślnie

Sprowokowany to chamski

Cytat Napisał Frubi Zobacz post
    jakos niczego nie na temat tam nie widze

dezinformacja (złe zakresy )
    http://hack.pl/forum/thread2844,nmap.html
    W ktorym miejscu masz tam jakies "zle adresy"

złe słowa kluczowe
    odesłanie do googli
    http://hack.pl/forum/thread665,pionowe_opisy_gg.html
    Slowa kluczowe na tyle dobre, ze w pierwszym linku jest odpowiedz na zadawane pytanie, jesli ty z wieksza pieczolowitoscia dobierasz slowa kluczowe, a efekt jest identyczny kiedy slowa kluczowe sa nieco mniej idealne, to gratuluje pedantyzmu, to sie ceni...
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Domyślnie

Cytat Napisał studencik20 Zobacz post

W sumie dziwie sie, ze jeszcze nikomu nie zaszedlem za skore, ale to pewnie dlatego, ze tak malo sie wypowiadam a wypowiadam sie malo bo mam mniejsza wiedze niz wiekszosc z aktywnie uczestniczacych tu uzytkownikow i dzieki Wam sie ucze a musze powiedziec, ze ciezko sie uczy jak sie czyta temat o czym a tam (przykladowo) 5 postow pod rzad klotnia miedzy frubi a gogulas.
    Dlatego apeluje o zdrowy rozsadek i troche wiecej spokoju.
    Pozdrawiam
    A gogulas się dużo wypowiada mimo tego, że wcale takiej ogromnej wiedzy nie ma. Jakby przeglądnął jego posty to z połowa nie ma żadnego powiązania z informatyką, ani nic z tych rzeczy. A ty się przynajmniej na temat wypowiadasz. Jak gogulas chce sobie o "pierdołach" pogadać to ma od tego czaty -.-

Domyślnie

Cytat Napisał Bouzer Zobacz post
    A gogulas się dużo wypowiada mimo tego, że wcale takiej ogromnej wiedzy nie ma.
    Schlebiasz mi okreslajac moja wiedze na "wcale nie taka ogromna" bo w moim odczuciu jest bliska zeru.

Jakby przeglądnął jego posty to z połowa nie ma żadnego powiązania z informatyką,
    Kolejny pusty frazes, jest wielu userow ktorych lwia wiekszosc postow nie ma zwiazku z informatyka, ja do takich nie naleze.

Domyślnie

Ja myślę inaczej. No ale nie będę się z Tobą kłócił, bo wkońcu każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. I skoro twierdzisz, że Twoja wiedza jest bliska zeru to jak uzasadnisz odwzorowanie tej Twojej niewiedzy w tak dużej ilości postów?

Domyślnie

skoro twierdzisz, że Twoja wiedza jest bliska zeru to jak uzasadnisz odwzorowanie tej Twojej niewiedzy w tak dużej ilości postów?
    Checia jej zrewidowania i zglebienia.

Domyślnie

To może od razu powytykajmy sobie wszyscy nawzajem ile to postów napisaliśmy które nie wnosiły nic do tematu? Czy za to że ktoś ma dużą ilość postów nabitą są nagrody? NIE. Więc niech sobie pisze do bólu. A dla swiętego spokoju ignorujcie takie wypowiedzi lub zalatwiajcie sprawy na PM! przyjdzie TQM i sie wkurzy tylko! I bedzie miał racje!
    Zbliża się Trollmagedon...

Domyślnie

Cytat Napisał northdakota Zobacz post
    przyjdzie TQM i sie wkurzy tylko! I bedzie miał racje!
    Tqm just arrived.

Domyślnie

Normalnie Hack Wars
    Ja myślę że powinniście otworzyć dział open source na forum zamiast
    robić burze w nocniku o byle co
    Nikt przecież nie jest doskonały
    Szanujmy się ludzie
    Ostatnio edytowane przez naichniach : 01-19-2008 - 21:31 Powód: formatowanie tekstu ;]
    Dlaczego wszystkie piosenki są o sexie ,miłości
    i innym pozytywnym gównie
    Nie mogły by być o czystym bólu ,nienawiści i frustracji i innych prawdach których więcej niż mniej ? ......... Ten świat to plastikowe ,fałszywe gówno
    nie mające nic wspólengo z moją rzeczywistością.
    Mtv to nie mój świat
    (tak jestem nie dojrzały ,mam kompelksy ..... i wiecie co? i chuj)

Domyślnie

Ale takie nabijanie postów nie ma większego sensu. Ktoś chcąc przeglądnąć sobie temat o jakimś problemie, którego nie może rozwiązać i musi się męczyć z jakimiś pierdołami szukając odpowiedzi, bo być może w tym bałaganie może się tam znaleźć.