Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Porzadek na Forum a wlasciwie jego brak

  1. Domyślnie Porzadek na Forum a wlasciwie jego brak

    Witam!

    Przykre, ze zaczynam od tego dzialu i bardzo dobrze ze znajdzie sie taki watek jako pierwszy...ale przeczytawszy home page i liste hmmm, (nie wiem czy bedzie tu wlasciwym okreslenie "slaw") ale niech bedzie, zapoznalem sie z zawartoscia forum. Skoro ci ludzie w jakis sposob sa utozsamieni z ta strona, to rozumiem, iz godza sie na to jak wyglada poziom tego forum. Nie wiem, czy w takim razie zgadzaja sie by ich tozsamosci byly widoczne.W koncu skoro prezentuja swoje publiczne jakby nie bylo personalia, poziom tego forum moze byc ocena ich samych...

    Trudno powiedziec czy wiedza w ogole o tym, w sumie moga sie dowiedziec...

    Czas aby zrobil w koncu ktos z tym porzadek.W koncu Administrator, Moderatorzy przed kims odpowiadaja(nawet przed samym soba-albo sie cos robi dobrze albo w ogole zamknac) i jakby nie bylo, skoro Forum dziala a jak dziala widac, to albo glowy niech leca albo niech sie wezma do roboty.

    Nie zarejestrowalem sie tutaj na moim standardowym nicku z wielu powodow.
    Co prawda udzielam sie na innych forach, powiedzmy o podobnej tematyce.

    Jeden z nich to taki ze otrzymalem powiadomienie o subskrypcji, podczas gdy nie przypominam sobie bym kiedykolwiek cos pisal.

    Temat na razie nie zostal wyjasniony.Czekam na odpowiedz.

    Jesli natomiast ten post zostanie usuniety i nie otrzymam wyczerpujacej odpowiedzi zaczne od informowania tych pieknie zaprezentowanych Person na first page.

    Pozdrawiam

    Ps.W malutkiej czesci zwracam honor.Wzialem sie i doczytalem, bo chcialem cos znalezc co mialoby swiadczyc na korzysc Forum.Niektore rzeczy poruszone ciekawie np Kryptografia, WiFi, Socjotechnika po czesci podstawowe rzeczy o ktorych sie czesto zapomina a po czesci nadaje sie do dzialu Humor....

    Tak w ogole to jest jakis kierunek Forum?Ma ono pomagac rozwiazywac problemy?Od czegos trzeba zaczac, samo sie nie rozkreci a suche informacje zupelnie nie spotkaja sie z zainteresowaniem
    Ostatnio edytowane przez Wyrafinowana Kurtyzana : 07-24-2006 - 00:47

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    No to witam :-)

    Pozwolę sobie odpowiedzieć krótko i treściwie na Twojego posta pytaniem...

    CZY KTOś KIEDYŚ WIDZIAŁ TUTAJ JAKIEKOLWIEK ŚLADY OBECNOŚCI ADMINISTRATORÓW CZY MODERATORÓW?


    Jakoś nie możemy się doprosić aby zabrali się do pracy lub choćby wypowiedzieli a najlepiej odpowiedzieli na jakiekolwiek wnioski/postulaty obecnych (pierwszy z nich to ADMINI - ZABIERZCIE SIĘ DO PRACY)...

    Poza tym w pełni zgadzam się z Twoim postem.

    Pozdrawiam serdecznie w nadziei, że jednak admini się pojawią...

  3. #3

    Domyślnie

    chyba raczej nie powroca. A szkoda, bo z teoretyczie ciekawego forum robi sie kolejne w stylu "jak schaczyc gg!!!oneoneplax?". Trudno, szukamy dalej czegos ciekawego

  4. Domyślnie

    z pewnym żalem muszę się zgodzić...
    miałem nadzieję, że to forum będzie miłą odskocznią od pozostałych setek bzdurnych serwisów o "chachierowaniu GG i maila". Jak na razie to spotkał mnie zawód.
    Brak jakiejkolwiek moderacji, brak jakiejkolwiek promocji forum - ilość postów w skali dnia jest powalająca, pojawiające się pokemony tudzież inne trolle.
    A szkoda - bo mogłoby być ciekawie, i podejrzewam, że znalazłoby się tu kilka osób mogących wyrobić dobrą opinię serwisu.
    Ktoś napisał, że poziom jest mizerny... ja napisze inaczej:
    na podstawie tej ilości postów to ciężko jest tu w ogóle mówić o poziomie... bo nawet na beznadziejny poziom należy sobie zasłużyć...
    to tyle... na razie...

  5. Domyślnie Ostatnio najczesciej odwiedzane miejsce ForumHack.pl

    Jak zauwazylem, nie ma tu po co wchodzicchoc milo, ze przynajmniej w tym watku cos sie dzieje))))))))
    Ostatnie posty 2 dni temu/2 tygodnie temu albo i wiecej
    Oj chyba skrzywdze tego kogos kto dopisal mojego maila do subskrypcji
    Ale jedno musze stwierdzic.
    Pisalem maile na adres ze strony glownej, przychodzily blyskawicznie(!)i na temat.
    Jednakze, gdy zaczepilem temat Forum.....milczenie:/(!)
    Mam ciekawy pomysl do wprowadzenia w zycie w zwiazku z tym forum(i to chyba nawet nie zlosliwosc:/tylko hmmm...sam nie bardzo dam rade..

  6. Domyślnie

    oświeć nas swoim pomysłem... może będzie to warte mojego czasu

  7. #7

    Domyślnie

    krytykować zawsze jest najprościej.
    przeszkadza ci poziom forum lub jego brak, hjak to nazywasz?
    to chłopie, do roboty, pokaż klase, rzuć ambitny wątek, pokaż, że starasz sie wnieść coś a nie tylko wynieść, bo jak zapewne wiesz (z hakerskiej przygody w twoim życiu) z tym związane jest mocno jedno przysłowie:
    żeby wyjąć - trzeba włożyć.

    Więc jeszcze raz ci podpowiem: zamiast krytykować zacznij zmieniać to forum ambitnymi wątkami i postami.

    pozdrawiam

  8. Domyślnie watek

    hmmm, no zgadzam sie w 100% mysle ze zrobilem to juz na samym poczatku w kilku watkach, poki co nie ma kontynuacji, moze @scorn pokontynuujesz zeby bylo z kim dyskutowac....
    Ostatnio edytowane przez Wyrafinowana Kurtyzana : 07-28-2006 - 09:38

  9. #9

    Domyślnie

    poprzeglądaj dobrze forum i pomyśl, gdzie mógłbyś się udzielić, a gdzie lepiej nie i co mógłbyś dodać z treści ogólnie uznawanych za "ciekawe" lub "nie bluzgi" ;-)

    pozdrawiam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj