Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Poszukuje darmowych narzędzi do pozycjonowania

  1. #11

    Domyślnie

    Wiadomo, że narzędzia darmowe nie dorównają tym płatnym. Gdyby tak było, to nie potrzebne by były firmy zajmujące się pozycjonowaniem w internecie. Jednak wiele firm korzysta również z tych darmowych które się sprawdzają. Mogę Ci polecić:

    Google Webmaster Tools - podstawa;
    Google Analytics - do analityki internetowej;
    Moz Check - do sprawdzania mozranku;
    Alexa - analiza witryn internetowych ( w tym wypadku darmowa jest chyba tylko wersja próbna parodniowa);
    Seolytics - narzędzie do badania linków, oraz pozycji;
    Google Adwords / keywordtool.io / - do wyszukiwania fraz kluczowych.

    Pozdrawiam.

  2. #12

    Domyślnie

    Polecam SEO SpyGlass i Rank Tracker. Są to darmowe narzędzia, aczkolwiek istnieją wersje płatne bardziej rozbudowane. Ale na własny użytek wystarczy wersja darmowa

  3. #13
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4

    Domyślnie

    Samodzielne pozycjonowanie, w dodatku z użyciem darmowych narzędzi, raczej nie da zbyt spektakularnych efektów i stracisz tylko swój cenny czas. Zdecydowanie lepiej będzie oddać to w ręce profesjonalistów dysponujących profesjonalnymi narzędziami i obszerną wiedzą z zakresu pozycjonowania stron. Osobiście, nauczony własnym doświadczeniem, zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany efektami.

  4. Domyślnie

    Znacie jakieś darmowe narzędzie do audytu jak Seopitmer ?

  5. #15

    Domyślnie

    Właśnie pomału wdrażam się w pozycjonowanie i znalazłam tu przydatne informacje. Nasuwa mi się pytanie, czy pozycjonowanie jest trudne do opanowania? Potrzeba tęgiego umysłu?

  6. #16

    Domyślnie

    tęgiego umysłu niekoniecznie. Oczywiście wiedza techniczna z zakresu tworzenia stron jest bardzo ceniona, ale jeśli masz do wypozycjonowania sklep w małokonkurencyjnej branży, to wystarczą podstawy i cierpliwość. Niemniej, każdy specjalista SEO powinien być obeznany w technicznych aspektach, przynajmniej w średnim stopniu

  7. #17

    Domyślnie

    Do opanowania trudne nie jest, to żmudne zajęcie i wymaga cierpliwości, nie panikowania gdy coś się nagle zmienia.

  8. #18

    Domyślnie

    przez prawie rok sam bawiłem się w pozycjonowanie, najpierw nauka i zrozumienie co to znaczy, później pierwsze próby optymalizacji i linkowania itp. coś tam rosło ale nie tak jakbym chciał. w końcu oddałem pozycjonowanie w ręce firmy afterweb która zajmuje się tym profesjonalnie tka jak wiele innych firm i po kolejnych kilku miesiącach wyniki skoczyły. do dziś oddaję to w ręce specjalistów, sam nie chcę marnować więcej czasu

  9. #19

    Domyślnie

    Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. Na przestrzeni ostatnich kilku czy kilkunastu lat, zostało stworzonych naprawdę dużo narzędzi z przeznaczeniem do zarówno analizowania stron oraz linków.
    Każdy pozycjoner wybiera własne, którymi posługuje się na co dzień, bo nie sposób jest wykonywać pracę na wszystkich dostępnych.
    Tutaj proponuje jeszcze sprawdzić narzędzia SEO - opis tego, co jest polecane.
    Ostatnio edytowane przez aqq : 03-20-2019 - 09:25

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj