Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Sugestie?

kainsawk jest offline dum spiro, spero.

Domyślnie Sugestie?

Nie chodzi mi o to, żeby co 5 minut przybywało ~300 postów, ale z tego co widzę to forum służy głównie dla gości [Zalogowanych na Forum: 134 (3 użytkowników oraz 131 gości)].
    Może warto wprowadzić jakieś urozmaicenia, konkursy, ograniczenia czytania postów by goście się rejestrowali?
    Druga, nieco inna sprawa - może dodalibyście dział "Logi". Jest to forum o bezpieczeństwie i przydałoby się takie miejsce.

Jeżeli się w czymś mylę to mnie naprowadźcie...
    Ostatnio edytowane przez kainsawk : 12-16-2009 - 17:25

Domyślnie

Cytat Napisał littlecrack Zobacz post
    Może warto wprowadzić jakieś urozmaicenia, konkursy, ograniczenia czytania postów by goście się rejestrowali?
    Nie.
    Cytat Napisał littlecrack Zobacz post
    Druga, nieco inna sprawa - może dodalibyście dział "Logi". Jest to forum o bezpieczeństwie i przydałoby się takie miejsce.
    Od tego jest Newbie i Security

Jesteś tu dwa dni. Zamiast wciskania się, gdzie popadnie, przeczytaj archiwum - zaznajomisz się z charakterem forum i przestaniesz pisać takie bzdurne wątki. Rozwój forum również zostaw innym.

Domyślnie

Sa osoby ktore nie chca sie rejestrowac - jak dla mnie OK, nie ma tutaj dzialow ktore sa zamkniete i dostepne tylko dla zarejestrowanych wiec nie ma parcia na to aby sie rejestrowac. Tu nie chodzi o to aby miec duzo zarejestowanych uzytkownikow... chodzi o to aby miec aktywnych uzytkownikow, wiec jak dla mnie jesli ktos nie chce sie udzielac to nie widze powodu aby sie rejestrowal.

Konkursy - to co probowalismy robic bylo robione przez osoby indywidualne, ktore maja prace czy tez inaczej rozumiane wlasne prywatne zycie, wiec czas nie jest specjalnie po ich stronie

Przygotuj konkurs, wrzuc na forum - kazdy moze czytac, kazdy moze pisac, kazdy moze sie udzielac, zwlaszcza jesli ma cos co moze zainteresowac innych.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

kainsawk jest offline dum spiro, spero.

Domyślnie

Mad_Dud, to jest tylko sugestia. Nie wciskam się nigdzie na siłę, bo nie zależy mi na tym, żeby być tu kimś specjalnym. Zarejestrowałem się tutaj, żeby czytać i jakoś rozwijać się, bo mam zamiar mieć co nieco wspólnego z informatyką.
    Jeśli chodzi o "bzdurny wątek" to nie rozumiem. Miałem problem - zapytałem, od tego jest forum więc nie wiem o co Ci się rozchodzi.

Dzięki, TMQ. Rozumiem.
    Ostatnio edytowane przez kainsawk : 12-16-2009 - 17:26

Piotrb85 jest offline 4/10

Domyślnie

Brak nowych newsów na stronie głównej.
    They must find it difficult
    Those who have taken authority as the truth
    rather than truth as the authority.

Domyślnie

To fakt co do strony glownej - widac nie ma kto pisac :-o
    Ja juz dawno nic nie napisalem na glowna, generalnie artykuly pisze inny zespol ludzi niz ci co sa tutaj na forum, tak wiec hmmm - jesli ktos ma ochote napisac artykul i napisac go przyzwoicie to prosze o kontakt, powiem co dalej zrobic.

Jesli tekst jest dobry to jestem pewien ze admini go chetnie opublikuja...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)