Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Odtwarzacz muzyczki w php fusion

  1. Domyślnie Odtwarzacz muzyczki w php fusion

    Witam wszystkich ,
    wiec tak jak w tytule napisałem rozchodzi mi sie o to jak zrobic na stronie jakis maly odtwarzacz muzyki, obojetne jaki format najlepiej mp3 bo malo zajmuje ^^ ale ogolnie chodzi i zalezy na tym aby była muzyczka na stronie a mam ja w php fusion... nie musi to byc jakis rozbudowany odtwarzacz, tylko aby był ;d;d;d
    To jak? ktos mi wytlumaczy jak to zrobic, bo niemam zielonego pojecia na temat php ;d dopiero zaczynam sie w to bawic ^^

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    <bgsound src="XXX.mp3" loop="1" />
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. Domyślnie

    ;| tylko tyle :| szook myslalem ze wiecej trzeba pisac... ;pp a na taki bardziej rozbudowany odtwarzacz, wiesz ze osoba odwiedzaja strone mogla by sama zmienic utwór który ma leciec... ?
    dzieki za to ;d zaraz przylookam czy działą

  4. #4

    Domyślnie

    Jak chcesz cos bardziej rozbudowanego to poszukaj jest tego sporo kłania się google.

    Możesz jeszcze użyć embed.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. Domyślnie

    no tak wiem, ale jak juz wczesniej wspomniałem niemam zielonego pojecia na ten temat.... sciagnałem sobie FLAM PLAYER ale na stronei z której sciagalem nie dali zadnego opisu tylko ze to bedzie git gitara i tyle, zal troche...

    aaa agdzie wstawic ten kod : <bgsound src="energy.mp3" loop="1" /> wktórym miejscu i w jakim plku ?
    Ostatnio edytowane przez TQM : 06-06-2007 - 20:49 Powód: UZYWAJ OPCJI EDIT!

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zajrzyj do google i poszukaj kursu HTML... sorry ale takie pytania sa irytujace jesli ktos pyta o takie podstawy zamist zajrzec do dowolnego kursu lub ksiazki gdzie jest to opisane z przykladami.

    RTFM - zamykam watek.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. php hacking
    By Malcolm in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 06-04-2007, 21:56
  2. PhP
    By Michal_sh in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 04-12-2007, 15:38
  3. php
    By ble34 in forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-08-2007, 23:36
  4. Krytyczny błąd w Extreme-fusion!
    By ble34 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 02-08-2007, 23:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj