Zobacz wyniki ankiety: Czy kiedykolwiek doświadczyłeś zjawiska OOBE lub LD (lub obu zjawisk)

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

2 66.67%
  • Nie

0 0%
  • Nie wierzę w to,to brednie

1 33.33%
Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Czy wierzycie w oobe i ld

Exclamation Czy wierzycie w oobe i ld

Ja nie
    Sądze że to niemożliwę
    OOBE i LD próbowałem ale zrezygnowałem
    A z forum oobe.pl mnie wywalili
    Kod:
    Napotkane błędy:
    Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone. Zawieszenie dobiegnie końca 03.02.2013 - 08:49.
    Ostatnio edytowane przez rescious : 04-21-2011 - 17:40 Powód: Nazwa tematu

Domyślnie

Ja nie sądzę, ja wiem.
    Jakby ktoś nie wiedział, OOBE i LD to taka pokemonowa nazwa dla starych dobrych halucynacji :-]
    Polecam wycieczkę do Czech, tam posiadanie inicjatora jest legalne.
    Ostatnio edytowane przez lame : 04-21-2011 - 18:38
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

czytam wikipedia LD i nie moge uwierzyc, ze to niby trudne jest

(inb4 chwalenie sie: mam to gdzies - pytasz to odpowiadam)

zawsze wiem, ze snie i ze "musze cos zrobic, bo zaraz sen sie skonczy" i nie widze w tym nic nazdwyczajnego... myslalem ze to normalne.

cytat z wikipedii:
    Świadomego śnienia można się nauczyć. Dzięki specjalnym technikom śniąca osoba może zorientować się, iż otaczająca ją rzeczywistość jest wyimaginowana.
    do tego miejsca sie zgadzam
    Towarzyszy temu zazwyczaj niezwykły szok (niegroźny), który przeważnie prowadzi do ocknienia się lub tzw. fałszywego przebudzenia.
    a to sa jakies bzdury, przynajmniej w moim przypadku

"paraliz senny" - raz mi sie zdarzylo (albo tylko o jednym razie pamietam). ponadto widzialem swoj wlasny oddech w ciemnym i cieplym pokoju.
    "Fałszywe przebudzenie" - zdarza mi sie raz na miesiac/dwa. czasem "budze sie" 2-4 razy, zanim obudze sie "naprawde".

ponadto, jestem w stanie "wygenerowac" sobie sen jaki tylko chce i w wiekszosci wszystko sie zgadza :P
    raz zrobilem sobie test i notowalem wszystko, o czym myslalem przed snem i co z tego wyszlo - na 3 proby 3 razy sie udalo. pozniej jakos nie probowalem. a tak najczesciej to sni mi sie, ze prowadze jakies pojazdy.. osobowe, suvy, raz byl nawet czolg lol

potrafie sie obudzic ze snu kiedykolwiek chce, zawsze budze sie kilkanascie sekund przed budzikiem.

troche offtopic(?)

pare razy zdarzylo mi sie to: Klątwa Ondyny
    nie wiem, czy te pary razy wystarczy, zebym zakwalifikowal sie jako cierpiacy na ta chorobe, ale mniejsza.
    mianowicie pare razy zdarzylo mi sie "dusic" we snie, a co najgorsze, nie moglem sie obudzic.. bylem prawie pewien ze sie juz nigdy nie obudze :P gdy juz udalo mi sie obudzic, tetno mialem strasznie niskie i potrzebowalem kilku glebszych wdechow zeby to ustabilizowac.. od jakiegos roku nie zdarzalo mi sie to (na szczescie)

co do oobe - nigdy mi sie nie zdarzylo i nie wierze w to.

sorry ze chaotycznie, ale mam beznadziejny dzien.
    War, war never changes.

Tagi

Zasady Postowania