Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Char Edytor/Cheat

marvix jest offline Newbie

Question Edytor

Witam chciałem się zapytać czy dałoby się w C++ (a jeśli nie to w czym) napisać program edytujący configi innego.
    Chodzi mi tu o coś co by miało intuicyjne menu i mogło zmieniać także wygląd / ustawienia drugiego.
    Np. Zmiana wyglądu gry/programu (odtwarzacz itp.) który by dodał dodatkowe opcje (W przypadku gry coś rozbudował a programu dodał zapamiętywanie ostatnio oglądanego filmu [w jakim momencie] lub wgrywania napisów)

PS. Piszę to w Off-Topic ze względu na to że nie wiem czy na pewno będzie to CPP...
    PS2. Czy możliwa byłaby także ingerencja w bazę danych jakiegoś serwera i utworzenie czegoś w stylu "rozgrywki prywatnej", po której dało by się zgrać wyniki z serwerem właściwym?

Wiem że to dziwnie wygląda ale nie zawsze mam czas siedzieć na necie i chętnie bym posiedział offline...
    Ew. Czy dałoby sie korzystać z bazy danych serwera publicznego ale jednocześnie mieć prywatny - bez lagów?
    Ostatnio edytowane przez marvix : 05-24-2011 - 15:00

marvix jest offline Newbie

Arrow

Przepraszam za multi-post ale chciałem odświeżyć temat bo nieco edytowałem prośbę ; ]

Zasady Postowania