Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Youtube,seans24 etc i brak pelnego ekranu

Domyślnie Youtube,seans24 etc i brak pelnego ekranu

Mianowicie gdy próbuję odtworzyc filmik z np youtube działa dopóki nie przełączam na pełen ekran który jest calusieńki biały.
    Jest audio nie ma video po powrocie do normalnego okna wszystko jest w porządku co robic
    Używam Firefox 3.6 flash 10.1

Domyślnie

mam to samo na 3 kompach z xp, najnowszy FF i najnowszy adobe flash player (pod IE8 i Opera tez jest to samo)-jak dotad nie znalazlem rozwiazania problemu :-(
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

odinstalujcie nowsza wersje ( 10.1 ) a zainstalujcie starsza adobe flash playera, nie dopatrzylem sie informacji aby nowe cechy flashplayera wplywaly na te zjawisko wiec innej rady raczej nie dostaniecie.

Domyślnie

zepsuło się to po jakiejś aktualizacji - czy wcześniej działało?

Domyślnie

Po aktualizacji tylko, że wszystko odbyło się automatycznie mam tam troszke dodatkow/wtyczek do firefox'a nie zauważyłem aktualizacji i troche się zdziwiłem pewnie coś nie tak z flash 10.1 jak napisał cyber_pl.

Domyślnie

Czy moglby ktos podac z jaka wersja na 100% dziala np youtube w pelnym ekranie? Mam wersje 9 stad Download Macromedia Flash Player - Old Version.com i youtube wola mi o aktualizacje flasplayera:/

-----------------

rozwiazanie problemu- trzeba kliknac prawym przyciskiem na film, wybras Settings i odhaczyc "Enable hardware acceleration".
    Ostatnio edytowane przez bemyself : 07-26-2010 - 22:59

Domyślnie

Wklej adres filmu tutaj:

KeepVid: Download and save any video from Youtube, Dailymotion, Metacafe, iFilm and more!

i zapisz sobie go na dysk w MP4, potem odtworz systemowym odtwarzaczem filmów, ja polecam KMPlayer, sczególnie jeśli nie masz super-szybkiego kompa.

Na moim lapku 1.6 GHz nie moge inaczej oglądać filmów w rozdzielczosci HD, 1200x700, za bardzo mulą jeśli odtwarzam je przez flasha.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

keepvid ma ograniczona ilosc obslugiwanych serwisow, wole uzyc jakiejs wtyczki do ff, np Download helper , poza tym w temacie nie bylo mowy o sciaganiu fleszy, bo po co sciagac kazdy ktory chce sie obejrzec ?

Domyślnie

Cytat Napisał bemyself Zobacz post
    keepvid ma ograniczona ilosc obslugiwanych serwisow, wole uzyc jakiejs wtyczki do ff, np Download helper
    To poza YouTube ogląda się jeszcze gdzieś filmy web-based? W sumie.. jeśli ktoś bardzo chce... tylko po co, skoro na YT jest wszystko..

, poza tym w temacie nie bylo mowy o sciaganiu fleszy,
    W temacie byla mowa o oglądaniu filmów z internetu w trybie pełnoekranowym, zaproponowałem niezawodne rozwiązanie, w czym masz problem?

bo po co sciagac kazdy ktory chce sie obejrzec ?
    Po to:
    - żeby obejżeć film bez 99% loadu cpu
    - żeby obejżeć w wiekszej ilości klatek w razie korzystania ze słabszego kompa
    - film i tak zostanie pobrany, robi to flesz lub Ty sam, ręcznie, keepvidem,
    - do tego dochodzi nieskończenie wiele ustawień odtwarzania, które posiada praktycznie każdy systemowy odtwarzacz video, a których nie znajdziesz we fleszowym playerze. Chociażby pascan czy regulacja jasności...
    - wreszcie, żeby obejżeć film na pełnym ekranie mając opisywanego wyżej buga
    Ostatnio edytowane przez lame : 07-27-2010 - 14:18
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

po co sie meczyc sciagajac, ja czasem streamuje youtube przez vlc
    War, war never changes.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania