Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: pomóżcie - jeśli chcecie i możecie

Domyślnie pomóżcie - jeśli chcecie i możecie

Witam. Jestem tu nowy, toteż postanowiłem się zapytać co i jak. Przyznam szczerze - nie bawiłem się nigdy w hacking ani nic w tym stylu, więc kompletnie nic nie łapę z tego co opisaliście na forum.

Chodzi mi o jedną stronkę (adresu zapewne podać nie mogę z wiadomych przyczyn). Admin mnie okrutnie zdenerwował i najchętniej chciałbym go zniszczyć - tylko nie wiem jak.

Więc spytam wprost - od czego mam się zacząć uczyć i co będzie mi potrzebne do włamania i zabezpieczenia się? Od czego mam zacząć? Powiedzcie tylko co mam zrobić najpierw, bo z tego co widziałem to wszystko (chyba, nie wiem bo się nie znam) jest opisane na forum.

Dzięki za jakąkolwiek pomoc, tudzież jej brak. Pozdrawiam.

Aha i jeszcze tylko dodam - najpierw może ktoś podpowie jak się zabezpieczyć. To mi się wydaje ważniejsze.
    Ostatnio edytowane przez revtech : 12-21-2009 - 23:46

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał revtech Zobacz post
    Aha i jeszcze tylko dodam - najpierw może ktoś podpowie jak się zabezpieczyć. To mi się wydaje ważniejsze.
    skoro ludzie ucza sie na bledach - to dlaczego niektorzy maja wiecej niz jedno dziecko?

Admin mnie okrutnie zdenerwował i najchętniej chciałbym go zniszczyć - tylko nie wiem jak.
    nozem, lopata w/e

Więc spytam wprost - od czego mam się zacząć uczyć i co będzie mi potrzebne do włamania i zabezpieczenia się?
    wlamania sie gdzie, do piwnicy? jesli chodzi o wlamania komputerowe, to z 5 lat czystej nauki przy iq 150 powinno wystarczyc.
    lepiej skoncz zanim zaczniesz, dobrze ci radze.
    War, war never changes.

Domyślnie

Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    lepiej skoncz zanim zaczniesz, dobrze ci radze.
    mimo wszystko - jednak wolałbym zacząć

Domyślnie

Admin mnie okrutnie zdenerwował i najchętniej chciałbym go zniszczyć - tylko nie wiem jak.
    Puść mu pinga w czoło ze sporą dawką danych, może lekki wstrząs mózgu dostanie, a później przeskanuj mu nerki nmap-em...niech cham cierpi!

A na poważnie nie liczyłbym na pomoc kogokolwiek skoro zaczynasz od takich tekstów. Mam wrażenie, że jesteś oderwany od rzeczywistości. Ochłoń trochę, a później przyjdź po rady...

A od czego zacząć? Od Googli!!! GSG-9 dobrze Ci radzi...wydoroślej zanim zrobisz krzywdę sobie, bądź innym...

pozdrawiam