Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Plagi/zarazy tego swiata

  1. #1

    Domyślnie Plagi/zarazy tego swiata

    Plaga tego swiata jest ignorancja. Ludzie nie maja swiadomosci konsekwencji swoich czynow.
    Akurat moze to forum nieco odbiega od rzeczywiscosci go 'hack' nie jest dla przecietnych, ale jak sie wam nudzi zrobcie sade i zapytajcie sie znajomych (najlepiej 20+), 'co jest dla ciebie najwazniejsze w zyciu i dlaczego'.

    Ide o zaklad ze > 90% powie ze rodzina ale dlaczego nie bedzie potrafila uzasadnic.
    I nie pisze tu o rodzicach tylko o zonie/mezu/dzieciach.

    Zyja tylko poto, by sie rozmnozyc. Nie wazne ze jest przeludnienie. Nie wazne ze dziecko to 2.000 w plecy na miesiac, nie wazne ze zona moze zabrac ci caly majatek i codziennie sie klocic o byle co, nic ich nie obchodzi. Tylko zeby isc na 7 do roboty, posiedziec 8 godzin za biurkiem, oczywiscie w obie strony cale 2 kilometry przejechac ciezkim autem na bezyne. I obrastac w tluszcz jedzac padline i spe... mleko (tez wydzielina).

    Chociazby Afryka, tyle glodu i cierpienia, a oni dalej sie pier**la i ich przybywa w coraz wiekszym tepie.
    Z afganistanem i irakiem juz ktos przynajmniej robi porzadek, muzulmanskie bydlo boi sie juz znecac nad kobietami bo wie ze moze 'zniknac' a po ich domu przejechac czolg.
    Albo nalot 'bo snajper sie ukrywa'.

    Znow odbiegam od tematu, ale prawa autorskie wychodza ze wspolneg zrodla, czesc ludzi chce miec wiecej od innych, i wykozystuja ignorancje by to zdobyc.

    Jak by ludzi oswiecilo, to przestali by kupowac muzy/filmy i placic za to w jakiejkolwiek postaci, przemysl by upadl i zaczeli by je robic za darmo z nudow for fun

    Kolejna kwestia to podatki. Zgadzam sie, sa potrzebne na publiczne cele.
    Ale ja bym powolal specjalna komisje ktora by nadzorowala rozporzadzaniem publiczna kasa.Jesli urzednik by popelnil blad ktory by zaowocowal w nadmiernych stratach - kara finansowa rowna stratom.
    Jesli ktos by ukradl publiczne pieniadze (chocby w przetargu faworyzujac firme X), i by mu to udowodnili - dozywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych + 25 lat wiezenia.
    Ale nie, po co, lepiej placic i niech sie bogaca.

    Wstyd mi wyjsc na ulice i wiedziec ze jestem rowniez czlowiekiem.
    Ale zawsze jest nadzieja na ewolucje, lepiej starac sie byc lepszym niz stac w miejscu i myslec tylko o ch**u jak 99.99% ludzi.

    a mialem napisac tylko 2 zdania, ehhh....

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wylaczam z tematu 'Dropbox' bo to juz zdecydowanie za duzy off-topic
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    Chociazby Afryka, tyle glodu i cierpienia, a oni dalej sie pier**la i ich przybywa w coraz wiekszym tepie.
    Z afganistanem i irakiem juz ktos przynajmniej robi porzadek, muzulmanskie bydlo boi sie juz znecac nad kobietami bo wie ze moze 'zniknac' a po ich domu przejechac czolg.
    Albo nalot 'bo snajper sie ukrywa'.
    Trochę się zagalopowałeś i niestety uległeś nieco mediom...
    Piszesz, że w Afryce jest tyle głodu i cierpienia...zgoda, ale czy zastanawiałeś się może czyja to wina przede wszystkim? Bo na pewno nie muzułmanów, których tak jednoznacznie potępiłeś... Najgorsze, że niesłusznie...

    Poruszasz temat Afganistanu... a czy zdajesz sobie sprawę, kto stworzył Talibów i po co? Kto wcześniej wspierał militarnie i finansowo Mudżahedinów, gdy walczyli z ZSRR? Byłoby dobrze gdybyś weryfikował swoje poglądy, chcąc kogoś publicznie potępić...te dane są dostępne, wystarczy poszukać...

    Ci, którzy teraz jeżdżą czołgiem po jak to określiłeś "muzułmańskim bydle" sami ich stworzyli, konkretnie ukochane CIA do spółki z pakistańską służbą bezpieczeństwa...

    Ponadto martwiąc się o Afrykę miło by było wspomnieć o sytuacji w Palestynie..., ale o "muzułmańskim bydle" nie warto wspominać... To nic, że w ostatnim konflikcie (choć samo nasuwa się określenie ludobójstwo - czyt. raport ONZ) w Strefie Gazy zginęło koło 1 000 cywili w tym mnóstwo dzieci... Przecież sami są sobie winni! Jakim prawem walczą o suwerenność i niepodległość?! Przecież to jest "muzułmańskie bydło", gdzie noworodki są określane mianem terrorystów i pewnie świadomie się wysadzają...bo przecież jak wspomniałeś jest to "bydło" więc na pewno 99% wysadza się w powietrze...

    W Iraku też im odbiło! Przecież kochany Wujek Sam dał im wolność! Co prawda nie mogą sami o osobie decydować, a Amerykanie ich poniżają na każdym kroku, ale przecież są wolni! Tyle, że ta wolność przypomina mi raczej tą wolność jaką cieszyliśmy się w okresie 45-89, tyle, że tam na co dzień witają Cię uzbrojeni żołnierze(porównaj stan wojenny), którzy są tak przepojeni nienawiścią i strachem, że nie masz pewności czy za chwilę nie będziesz miał kuli w plecach!

    Poza tym piszesz jak to Muzułmanie strasznie traktują swoje kobiety...

    Możesz mi powiedzieć czym się różni szowinizm Arabów od szowinizmu Europejczyków?!
    Nakaz noszenia chusty to coś gorszego od tłuczenia własnej żony w imię prawa?!
    Stanie przy garach cały Boży dzień to rozumiem kara za to, że ona też pracuje?!

    Cholera jasna, zacznij trochę uważać na to co mówisz! Chociaż weryfikuj to co otrzymujesz w postaci medialnej papki! Czy naprawdę uważasz, że można świat podzielić na ludzi dobrych i złych, czarne na białe? Fanatyzm Muzułmanów nie wziął się znikąd.

    Przepraszam za długi wywód, ale poniosło mnie...

    Cenię Twoją wrażliwość na sprawy społeczne choć w wielu miejscach się z Tobą nie zgadzam. Mimo wszystko to miło, że ktoś myśli nie tylko o swoim klamocie przed którym spędza całe życie, ale także o innych osobach na tym całym pojebanym świecie...

    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Możesz mi powiedzieć czym się różni szowinizm Arabów od szowinizmu Europejczyków?!
    Tym ze w europie jest nieco lepiej. Kobieta idzie do sadu, i dostaje rozwod.
    W europie nie okaleczaja dziewczynek w imie tradycji

    Czy naprawdę uważasz, że można świat podzielić na ludzi dobrych i złych, czarne na białe?
    nie, wszyscy sa zli. Ale arabowie to barbazyncy. Europa/usa to debile ktorych eksploatuja si sprytniejsi, przyklad to polska sila robocza.

    I prosze, nie porownuj terrorystow do bydla.
    Terrorysta to wojownik, nawet jesli walczy w glupiej sprawie typu niepodleglosc (sic! won jak sie nie podoba) czy religia. Bydlo poprostu jest, obrasta w tluszcz i sie rozmnaza. Terrorysta ma przynajmniej odwage zginac w 'slusznej' sprawie.
    To jest fanatyzm, ale przynajmniej wie, ze zycie mu nie odpowiada i chce je zakonczyc.
    A nie zyje na sile.


    Caly czas sie zastanawiam co zrobic zeby ludzie byli lepsi, i dochodze do wniosku ze wszsytkiemu winna jest tradycja.
    tradycja to tez jezyk - dlatego wiekszasc siedzi cale zycie we wlasnym kraju, i sposob bycia - dlatego muzulmanie robia z kobietami to co robia, a amerykance potepiaja czarnych.
    Zabronic religii, tradycji typu christmas czy ramadan, wszsytkich nauczyc jednego jezyka, i traktowac rowno, jak na dominujaca rase przystalo. Oczywiscie zlikwidowac kraje, a swiat nawigowac wg poludnikow i rownoleznikow.
    Ludzi z biednych okolic (czyt: pustynia) przeniesc do miast, a tam postawic elektrownie, fabryki i inne tego typu sprawy. Ograniczyc populacje tak, by dla kazdego bylo miejsce bez problemu. Wszelkie duze firmy zlikwidowac, (egzekucja wlascicieli wskazana jak beda protestoweac), i uczynic je publiczne, zeby nie bylo ze ktos zarabia 10 milionow na miesiac (publiczne ale pod scisla kontrola jakosci i gospodarnosci, nie jak bylo za komuny). Takie rozwiazanie bylo by dobre, w pozniejszym czasie zlikwidowac pieniadze, wlasnosc i inne tego typu sprawy.
    Mysle ze taki watek byl juz poruszany wielokrotnie na roznych plaszczyznach, ale dlaczego tak nie jest? Bo ludzie nie sa w stanie tego zorganizowac. Sa za glupi, zeby dostrzec wydajnosc tego. Wola siedziec w nedzy narzekajac jak to jest zle, klaniac sie przed bozkami, a ci `lepsi` porywac samoloty i odpalac bomby gwozdziowe w miejscach publicznych. Zapewne czesc z was rowniez sie nie zgodzi, no coz. Dla mnie najwazniejsza jest prostota, po co komplikowac swiat, jak moze byc on prosty.
    Jeden jezyk, jeden pieniadz, brak krajow, wszsytko zorganizowane by publiczne pieniadze byly jak najwydajniej gospodarowane.



    Swoja droga proponuje teraz podyskutowac jak najwydajniej wytepic ludzi (zeby za pare milionow lat kto inny mogl zajac nasze miejsce), ja odstawiam wirus (biologiczny) z dlugim czasem bezczynnosci. Wystarczy przecietne laboratorium, zmutowac znany wirus, troche szczescia i gotowe. Zanim ludzie sie pokapuja ze jest jakas plaga bedzie juz zapozno by wszsytkich wyleczyc.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    Tym ze w europie jest nieco lepiej. Kobieta idzie do sadu, i dostaje rozwod.
    Uuuu...to chyba nie słyszałeś o tych wszystkich sytuacjach, gdzie mężulek pijaczyna po rozwodzie żyje pod jednym dachem ze swoją świeżo upieczoną byłą żoną, za której katowanie został skazany prawomocnym wyrokiem w zawieszeniu, ale wredny ch.. nie ma się gdzie podziać, więc dalej leje swoją byłą na oczach dzieci i to wszystko w imię prawa!!

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    W europie nie okaleczaja dziewczynek w imie tradycji
    Okaleczają, tyle, że nie fizycznie i nie dziewczynki, ale wszystkich...mowa oczywiście o naszym kochanym Kościele Katolickim...

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    nie, wszyscy sa zli. Ale arabowie to barbazyncy. Europa/usa to debile ktorych eksploatuja si sprytniejsi, przyklad to polska sila robocza.
    Nie zgodzę się. Odsetek barbarzyńskich Arabów nie jest większy od barbarzyńskich Europejczyków(np. neonaziści, fanatycy katoliccy - mam tu na myśli chociażby zwolenników RM, itp.)

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    I prosze, nie porownuj terrorystow do bydla.
    Terrorysta to wojownik, nawet jesli walczy w glupiej sprawie typu niepodleglosc (sic! won jak sie nie podoba) czy religia. Bydlo poprostu jest, obrasta w tluszcz i sie rozmnaza. Terrorysta ma przynajmniej odwage zginac w 'slusznej' sprawie.
    To jest fanatyzm, ale przynajmniej wie, ze zycie mu nie odpowiada i chce je zakonczyc.
    A nie zyje na sile.
    Sęk w tym, że ja nikogo do bydła nie porównałem, za to próbowałem Ci wytłumaczyć, że ten fanatyzm sami spowodowaliśmy...my jako kultura zachodu...

    Reszta to utopia...

    Z Twojego rozumowania można wywnioskować, że jesteś anarchistą...

    Wiedz, że system, który chcesz zbudować może rozjebać jeden niepozorny człowieczek...dlatego mamy do czynienia z utopią...a szkoda

    Miałem kiedyś podobne rozumowanie, ale zszedłem na ziemię

    Pozdrawiam

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    Ale ja bym powolal specjalna komisje ktora by nadzorowala rozporzadzaniem publiczna kasa.Jesli urzednik by popelnil blad ktory by zaowocowal w nadmiernych stratach - kara finansowa rowna stratom.
    Jesli ktos by ukradl publiczne pieniadze (chocby w przetargu faworyzujac firme X), i by mu to udowodnili - dozywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych + 25 lat wiezenia.
    gdybys byl prezydentem, mam rozumiec?
    zaden urzednik nie zgodzilby sie na taka komisje, chcac nie chcac jest to skazane na niepowodzenie, po co mialby zarabiac 3k jak moze 30k?
    na chwile obecna wszyscy moga byc 'umoczeni'
    idziesz, zglaszasz kolesia ze kradnie i bierze lapowki, a oni rutynowo wypisza kwit, ktory pozniej trafi do kosza, bo cala komisja juz jest przekupiona.
    tak jest tez w policji, moge sie zalozyc.

    'co jest dla ciebie najwazniejsze w zyciu i dlaczego'.
    Ide o zaklad ze > 90% powie ze rodzina ale dlaczego nie bedzie potrafila uzasadnic.
    gdybys przeprowadzil taki test w grupie osob, odpowiedz brzmialaby: "rodzina".
    gdybys przeprowadzil taki test z kazdym z osobna, otrzymalbys: "yyy... pieniadze, albo... moze rodzina?... nie wiem.."
    jest tak?

    nie da sie byc lepszym niz inni ludzie, bo szybko zostaniesz "zgaszony".
    tak jest w calej polsce, nie wiem jak za granica. ja juz stracilem nadzieje na poprawe, do tego musze wstydzic sie za swoj kraj, a najlepiej nie przyznawac sie do narodowosci. polacy sa wredni, jeden drugiemu zazdrosci, czesto jeden zyczy drugiemu jak najgorzej, "niegrzecznosc" ludzi ewoluuje codziennie i zostal na to juz tylko jeden sposob...
    format
    War, war never changes.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @rax666 - tak zastanawiam sie do ktorej grupy Cie zakwalifikowac... bo chyba nie ma takiego miejsca gdzie bys pasowal :-)

    anarchista - jasne, sa pewne podobienstwa, ale Ty chcesz wprowadzic porzadek - niestety tu nie pasujesz
    socjalista - kazdemu po rowno, czyli znowu g***o - tu tez nie bardzo
    komunista - socjalizm praktyczny, wladza ma miec wladze a reszta ma byc zadowolona, kontrola narodzin (doswlonie sugerujesz limitowanie ustawowe ile ludzi moze zyc na swiecie aby dla kazdego bylo miesjce a jak bedzie za duzo to co, zabijac? powiedz to rodzinom muzulmanskim ktore w wyniku tradycji sa wielodzietne - czesto nawet po 10-12 dzieci)
    dyktator - no moze bardziej ale nie wiem czy bedzie wygodnie
    demokrata - tu nie ma co szukac dla Ciebie, wystarczy przeczytac wypowiedz powyzej
    kapitalista - j.w.

    Skrajnosci sa szkodliwe... a zanim zdecydujesz sie wyglaszac takie pogladay to proponuje zapoznaj sie nieco dokladniej z faktami, bo Twoje osady bazuja na szczatkowych informacjach... a zanim zdecydujesz sie sciagnac ludzi wszelkiej masci do miast to najpier lepiej z nimi pomieszkaj w mixie spolecznosciowo-religijno-kulturalnym - wtedy pogadamy czy to dobry czy zly pomysl.

    HINT: wschodni Londyn - tam zamieszkaj na pare lat ;-)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Wiedz, że system, który chcesz zbudować może rozjebać jeden niepozorny człowieczek...
    ale jak?
    ja nie widze nic wadliwego w zuniwersalizowaniu wszsytkiego.
    zlikwidowac obyczaje, kulture, jezyk, to do systemu swiata nic niema.
    Anyway, zachod jest blizej doskonalosci niz arabowie. Jak mialbym wybierac kogo sie pozbyc, wybralbym arabow.
    Kosciol katolicki nie narzuca wiary, to ci pojeb*ni rodzice bija dziecko jak nie odmowi pacieza i glodza jak zrobi cos nie po 'bozemu'. Ale za to arabowie kamienuja jak sie przespi nie z mezem.
    Utopia to nie na teraz, moze za 1000 lat... choc Einstein odkryl fajna prawidlowosc i jakbym jej uzyl jako argument, to mysle ze dalo by ludzim wiele do myslenia Tyle ze trzeba byc 'pro' z astrofizyki by to zrozumiec, a niestety prawie 100% ludzi nie jest. I by sie im to nie spodobalo.

    gdybys byl prezydentem, mam rozumiec?
    Prezydent nic nie moze. No prawie nic.

    nie da sie byc lepszym niz inni ludzie, bo szybko zostaniesz "zgaszony".
    Da sie. Tylko trzeba miec dobre argumenty na poparcie. Inaczej beda z ciebie kpic.
    Choc moze i tu masz racje, wydajniej jest exploatowac gorszych.

    lepiej z nimi pomieszkaj w mixie spolecznosciowo-religijno-kulturalnym
    eee, mam zamiar zlikwidowac religie i kulture.
    czego potrzebuje czlowiek do zycia?
    czyste mieszkanie lub dom, czysta woda, jedzenie, odziez, powietrze, rozrywki typu silownia czy basen. Wszsycy sa podobni, spalic koscioly, ubrania ktore sa niewydajne (wysokie buty, ozdoby, etc), zabobony, wszsytko. Jak cos jest zbedne - do pieca.

    Moje poglady sa hmm... doza do doskonalosci. doskonalosc = wydajnosc (w ludzkim rozumieniu jest to szczescie/satysfakcja).
    demokrata - tu nie ma co szukac dla Ciebie, wystarczy przeczytac wypowiedz powyzej
    Mysle ze to najbardziej pasuje. Urzednicy repredutajacy poszczegolne terytoria, i ogronmy nadzor nad wszystkim, zeby nikt nie wzial w lape. Nadzor oczywiscie nad urzednikami, nie zwyklymi ludzmi, urzedas ma sie bac popelnic blad albo ukrasc.

    Choc trzeba pierw zaplacic za bledy, rozwscieczeni terrorysci musza rozje*ac kilka tysiecy ludzi, dopiero potem mozna budowac nowy swiat.

    A najwazniejsza kwestia to chyba nowe dzieci. Przede wszstkim odebrac je rodzicom po urodzeniu, i stworzyc instytucje publiczna ktora sie nimi zajmie.
    To weliminuje zboczencow, konserwatystow i tego typu ludzi.

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    nowe dzieci. Przede wszstkim odebrac je rodzicom po urodzeniu, i stworzyc instytucje publiczna ktora sie nimi zajmie.
    haha proste i genialne. tak do 10 roku zycia, mysle ze skonczylaby sie epoka pokemonizmu i 10letnich gowniarzy w kapturach.
    SPARTAAAAA
    War, war never changes.

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    sorry, nie moglem sie powstrzymac

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    ale jak?
    np zostajac prezydentem?

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    eee, mam zamiar zlikwidowac religie i kulture.
    powiedz to temu sprytemu z Torunia a na pewno sie ucieszy, bo wlasnie rozwaliles jego biznes plan hahahahaha :-)

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    Moje poglady sa hmm... doza do doskonalosci. doskonalosc = wydajnosc (w ludzkim rozumieniu jest to szczescie/satysfakcja).
    To w cholere Ci daleko do tej doskonalosci - nie ma uniwersalnego sposobu na szczescie a ludzie nie sa binarni (szczesliwy/nieszczesliwy)

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    Urzednicy repredutajacy poszczegolne terytoria, i ogronmy nadzor nad wszystkim, zeby nikt nie wzial w lape. Nadzor oczywiscie nad urzednikami, nie zwyklymi ludzmi, urzedas ma sie bac popelnic blad albo ukrasc.
    Quis custodiet ipsos custodes?

    Cytat Napisał rax666 Zobacz post
    A najwazniejsza kwestia to chyba nowe dzieci. Przede wszstkim odebrac je rodzicom po urodzeniu, i stworzyc instytucje publiczna ktora sie nimi zajmie.
    To weliminuje zboczencow, konserwatystow i tego typu ludzi.
    Nie wiem co zboczency maja do konserwatystow ale mam nadzieje ze w tym wypadku natura szybko sprostuje swoja pomylke :-) Sorry... po prostu rece opadaja jak czytam takie pier****nie. Musialbys zabic wiekszosc ludzi aby moc odebrac im dzieci 'bo masz taka wizje swiata'.

    rax666 vs gatunek ludzki - 0:1
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Programowanie? Od tego zacząć?
    By Vrash in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 07-21-2009, 23:36
  2. Złamcie hasło do tego programu
    By rakar21 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 04-28-2008, 17:17
  3. Serwer bierze XML za PHP, co zrobić by tego uniknąć?
    By Nikow in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 02-17-2008, 01:21
  4. jak mam się do tego zabrać???
    By loslukasz in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-26-2007, 20:53
  5. Pomóżcie mi złamać tego ******** Beniamina
    By tomeknowicki12 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 05-11-2007, 22:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj