Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: baza 96k mail+pass+hash md5

  1. #1

    Domyślnie baza 96k mail+pass+hash md5

    hej,

    ile cos takiego moze byc warte?
    ok. 96000 adresow e-mail+hasla plaintext+hashe md5 tych hasel?
    hasla nie sa do e-maili, tylko do serwisu z ktorego pochodza, ale czesc (srednio 3 na 10) pasuje rowniez do skrzynek e-mail

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmm chyba pytasz na niewlasciwym forum
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    wystaw na allegro od zlotowki

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Gówno warte...
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  5. #5

    Domyślnie

    Na pewno trafiłeś na nie właściwe forum
    Poszukaj sobie w necie namiarów na bazary
    ale nie w necie moralistów handlujących tampakasmi
    w tylko w necie be uwierz jest ich wiele (cenzura) tylko trzeba je znaleść
    i nie płacą w złotówkach jak na alegro
    Pan pro mówi że one są gówno warte ale pan pro się myli
    pan pro utkną gdzieś w świecie prognoz , teorii i barwnych kodeksów
    zapatrzony w swoich obłudnych bożków
    Ostatnio edytowane przez markossx : 01-07-2009 - 21:15

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał esp666 Zobacz post
    wystaw na allegro od zlotowki
    taaa jak chcesz mieć bana na allegro to wystaw powodzenia
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał 4ndr1u Zobacz post
    taaa jak chcesz mieć bana na allegro to wystaw powodzenia
    pokaz mi punkt w regulaminie ktory tego zabrania

  8. Domyślnie

    Cytat Napisał esp666 Zobacz post
    pokaz mi punkt w regulaminie ktory tego zabrania
    Towary zakazane i dopuszczone warunkowo

    23. Konta bezpłatnej poczty elektronicznej (adresy e-mail);
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  9. #9

    Domyślnie

    no to sprzedaj plytke cd, a jako dodatek dorzuc baze maili...

  10. #10
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał Egoalter Zobacz post
    Na pewno trafiłeś na nie właściwe forum
    Poszukaj sobie w necie namiarów na bazary
    ale nie w necie moralistów handlujących tampakasmi
    w tylko w necie be uwierz jest ich wiele (cenzura) tylko trzeba je znaleść
    i nie płacą w złotówkach jak na alegro
    Pan pro mówi że one są gówno warte ale pan pro się myli
    pan pro utkną gdzieś w świecie prognoz , teorii i barwnych kodeksów
    zapatrzony w swoich obłudnych bożków
    Hahahahahaha rozbawiłeś mnie tym tak samo jak text cytuje :
    "Media Markt - Nie dla Twojej starej"...
    Zaznaczam ze to nie w Twoją strone... Taa pan pr0 się myli. Jednak nie wiesz w którym momencie. Pan pr0 wie ile to jest warte i co można z tym zrobic. Twierdzenie moje iz to jest gówno warte dalej podtrzymuje. Zupełnie nie dlatego ze jak stwierdziłeś utknołem w świecie prognoz , teori i barwnych kodeksów tylko dlatego ze dla mnie DLA MNIE jest to gówno warte. Skupiam się nad czymś o czym zielonego pojęcia przyjacielu nie masz i jeszcze długo nie będziesz miał. Swoich obłudnych bożków się wyzbyłem. Niestety nie mam się w kogo wpatrywać. Pozostali Ci którzy pozostać chcieli lecz bożkami nie są. To zwykli znajomi , koledzy , przyjaciele... Ktoś kto pomoże jak będzie trzeba i ktoś komu pomogę ja jeśli będzie trzeba. Co Cię boli ? Powiedz proszę. Że ownedu nie zrobiłem ? Że Ci czegoś nie udowodniłem ? Z pełnym szacunkiem ale mam to w dupie. Szczerze znudziło mnie to. Ileż można. Masz czelność nazwać mnie pr0 ? Masz sie za mega haxiora ? Spoko bądz nim.
    Użyłeś tego słowa (pr0) tylko po to by mi jakoś pojechać , uświadomić ze nim nie jestem czy jak ? I co czujesz się lepiej ? Jeśli tak to super. Cieszę się z Twojego podniecenia.

    A teraz do rzeczy...

    Wiesz w jakim celu i co oznacza to pr0 ? Domyślam sie ze nie. Wiesz w tym temacie dokładnie tyle co warta dla mnie jest ta baza... Czyli wielkie brązowe gówno. Więc za nim znowu przygrasz na wielkiego kozaq-a wez sie zapytaj co jest do czego by potem sie kreować... Co byś nie zrobił i tak wąski będziesz. Wąski jak ja i cała reszta Haxiorów. W polsce hackerów nie ma i dlugo nie będzie. Stąd moje założenie byś nie pozował.

    Na koniec Ci wyjaśnię czemu jestem pr0...
    Wyjaśniam :
    Czasami mam poczucie jakby humoru... Odpalam pr0 komunikator jakim jest Gadu Gadu. Na liście kontaktów odszukuje pr0 hakiEra, O jest !!! Pisze do niego jak na pr0 przystało. Wszystko w kodzie. W końcu on też pr0.
    Mamy pr0 systemy XP , mamy pr0 hdd czyli nie więcej jak 2 Gb na dysk , pr0 napędy.... tylko fdd oraz pr0 zasilacze.250W... BA nawet pr0 antywirusa Avast. Grając przy tym w najnowsze pr0 gry takie jak Tibia , Saper...
    Dlaczego nie miałby powstać pr0 TIM skoro jest Fusion ( nie pierdol że nie ma bo się reaktywejszyn ) mało wiesz jest devil team równie pr0 jak pr0 TIM ...

    Czy ogarniasz o czym pisze ? pr0 w tym momencie jest poprostu dla zabawy. Ot po to by się zluzować. Ale nieeee Ciebie to musiało zaboleć. A przecież wcale mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz. Boli Cię jeszcze stwierdzenie w moim profilu " PONOĆ BOSKI " ... ?
    Dlatego wkręcasz mi tu z bożkami ? HeHz

    Pierwszy raz tu wszedłem pod inną ksywą jednak nie wytrzymałem i musiałem sie odezwać... Jako jedyny zablysł pr0 GsG i o dziwo trafił w 10 pisząc zdanie które oprawie w ramkę i będzie mnie rozbawiało az kopne w kalendarz...
    Cytuje : " Toz to boski Mandr4ke pr0 haxior nigga goriona..." I tak się zaczeło... Gdybym nie wiedział kim jesteś śmiał bym pocisnąć Ci bardziej niż wyżej... Jednak ze względu na fakt że coś tam wiem poprostu zakoncze smuty...
    Baza jest równie gówno warta co polska złotówka... Szkoda mojego cennego czasu i jakże bardzo cennych złotówek na ten szit... Mam swój plan. Może nie za tydzień może nie za rok ale jak tąpnie ( a tąpnie niewąsko ) zrozumiesz i Ty bla i reszta dlaczego tak bardzo głęboko w pupie utkwiła mi ta baza.
    Nikt nie zna dnia ani godziny. Nie wspomne o reszcie.

    Pozwól że zapytam... Gdzieś był gdy byłeś potrzebny aczkolwiek zastąpiony , Gdzieś był gdy mogłbyś się przydać ? Gdzieś był gdy potrzebna była pomoc aczkolwiek się obeszło ? Gdzieś byl gdy trzeba było ? Nie było...

    Nie wiesz o czym mówie ? Hmm. A pół narodu PL się orientuje... POZDR
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Skaner IP / port / login / pass
    By igorhack in forum Hacking
    Odpowiedzi: 17
    Autor: 07-01-2008, 19:46
  2. md5 - hash -> wyraz
    By Kulfon in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 06-12-2008, 16:01
  3. hash
    By GSG-9 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 12-07-2007, 20:05
  4. Hash z confixx'a
    By Elber in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-28-2007, 12:10
  5. win xp sp2 pass
    By achillespl in forum Hacking
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 12-22-2006, 19:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj