Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Problem z grami?

  1. #1

    Angry Problem z grami?

    Mam problem związany z grami.
    Gdy gram w gry typu Gothic2 lub Counter Strike (nie wiem dla czego ale przy Warcraft 3 tak się nie dzieje) gdy nacisnę jakiś klawisz na klawiaturze (tak się dzieje przy wszystkich klawiaturach [PRÓBOWAŁEM]) to się wyłancza gra .
    Nie wiem dla czego taj jest (nagrywałem nowy system na kompa i tak tak się dzieje).

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Za twoimi plecami
    Postów
    351

    Domyślnie

    1. Zły dział:
    " Newbie - dla początkujących! (22 Przeglądających)
    Aspekty bezpieczeństwa dla początkujących."
    2. Może nie masz jakiś sterowników? Jak gra się wyłącza, to wyskakuje jakiś błąd, czy nie? Może trochę więcej informacji
    Black Coders | Hacking, Kernel, Linux, Operating Systems, Programming
    I otworzyła studnię Czeluści,
    a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
    i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze.
    A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
    i dano jej moc jaką mają ziemskie skorpiony.
    (...)
    I dano jej nakaz aby nie zabijała,
    lecz aby przez pięć miesięcy cierpieli katusze...

  3. #3
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Pewnie zaciagles pirata z p2p lipny crack albo poprawiles sobie całosc patchem

    Sprobowal bym tez dorwac taka sama gre ale z innego zrodla badz swoja daj komus...Bardziej wyglada mi to na problem z silnikiem gry niz na blad samego systemu PC
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  4. #4

    Domyślnie

    Gdy nacisnę jakiś klawisz odrazu się gra wyłancza i nic się nie pokazuje. Ja mam jeszcze podłączone routherem komputery i u nich też się tak dzieję.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Proponuje kupic ok 2kg trotylu i to wysadzic w "cosmos"

    Czy dawales koledze swoja kopie gry ktora u Ciebie wybucha ?
    Niech ktos z Twoich kumpli zainstaluje Twoja gre u siebie odpali i nadusi klawisz.
    Jesli poleci to gre mozesz wykopnac za okno.Jesli nie wykopnij swoja siec razem z "jednostka centralna" swojego PeCeta
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  6. #6

    Domyślnie

    yy jak gram w grę załóżmy CS to włącza się serwer wszystko ok myszka działa wszystko widać ale jak nacisnę klawisz od klawiatury to wywala.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oficer23 Zobacz post
    yy jak gram w grę załóżmy CS to włącza się serwer wszystko ok myszka działa wszystko widać ale jak nacisnę klawisz od klawiatury to wywala.
    no to już nam powiedziałeś drugi raz ale tak ogólnie to podejrzewam że coś nie tak jest z grą
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  8. #8

    Domyślnie

    nie...........

  9. Domyślnie

    Z litości nie zamykam.

    Panie Oficer23, Czy gra jest oryginalna?

  10. #10

    Domyślnie

    CS jest orginalny... Chodzi oto że we wszystkich grach tak jest!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj