Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 30 z 33

Temat: Uruchomienie LHC juz jutro rano!

rafal44 jest offline logout

Domyślnie

Mnie martwi to, że wyniki pracy naukowców będą za około rok(nie chce mi się tyle czekać). Czyli dopiero w przyszłym roku dowiemy się coś więcej o cząsteczkach elementarnych i tych innych sprawach. Pewnie okaże się, że elektrony można podzielić na jeszcze mniejsze czątski albo coś podobnego...
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

ryniek jest offline while 1: os.fork()

Domyślnie

Cytat Napisał rafal44 Zobacz post
    Mnie martwi to, że wyniki pracy naukowców będą za około rok(nie chce mi się tyle czekać). Czyli dopiero w przyszłym roku dowiemy się coś więcej o cząsteczkach elementarnych i tych innych sprawach. Pewnie okaże się, że elektrony można podzielić na jeszcze mniejsze czątski albo coś podobnego...
    I dotychczasową prawdę c**j weźmie! hahaha

Domyślnie

w książce anioły i demony Dana Browna zostało to ciekawie opisane co prawda jestem dopiero w połowie ale polecam lekture, jest wciagajaca i nadaje sie doskonale na deszczowe wieczory jak komuś sie juz nie chce siedzieć przed kompem.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

ryniek jest offline while 1: os.fork()

Domyślnie

Cytat Napisał kosiarz Zobacz post
    w książce anioły i demony Dana Browna zostało to ciekawie opisane co prawda jestem dopiero w połowie ale polecam lekture, jest wciagajaca i nadaje sie doskonale na deszczowe wieczory jak komuś sie juz nie chce siedzieć przed kompem.
    moja koleżanka mi to niedawno poleciła. obalenie dotychczasowych teorii oraz odkrycie spisków masonów i zakonu Iluminatów itp..

Talking

naprawde fajna lektura osobiście niechętnie biore do reki co kolwiek co nie ma na okładce narysowanego kompa ale w tej ksiazce jest duzo interesujących informacji przedstawionych w genialny sposób, książka zmusza do przemyśleń a wplecenie w nia intrygi związanej z konklawe jest mistrzowskie.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

maciek jest offline IT

Domyślnie Hackers infiltrate Large Hadron Collider

Pozdrawiam

Domyślnie

Doskonaly spot!

Niestety dosc czesto instytucje naukowe nie dbaja o swoje bezpieczenstwo bo niby po co - 'przeciez my nie mamy nic co moznaby nam zabrac, my uczymy, dzielimy sie wiedza, to nasza misja... mamy otwarta polityke informacyjna' - czesto slysze takie opinie. Niestety swiadcza one tylko o krotkowzrocznosci i braku analitycznego myslenia wsrod wladz uczelnianych i samych wykladowcow. Co takiego maja uczelnie? Hmmm... clustry obliczeniowe, mase wolnego miejsca na dyskach (moze ktos chce gdzies ukryc swoje pliki?), mase studentow ktorzy maja jeszcze wiecej hasel ktore mozna zakosic... itp, itd. oraz za malo adminow, ktorzy na dodatek dostaja bardzo kiepska kase za swoja robote.

Nie sadzilem jednak, ze CERN tez wpadnie w taki sposob... :-o

Artykul jest napisany wybitnie w sposob ktory ma uspokoic czytelnika - troche sloganow marketingowych, pare powaznie brzmiacych zwrotow... miejmy tylko nadzieje, ze za tymi ladnymi slowami na prawde cos wiecej stoi

Otwarta polityka informacyjna to nie to samo co otwarty dostep do serwerow.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

heh ciekawe...
    wstyd imho troche :P
    War, war never changes.

Domyślnie

Piętno! Godne pożałowania działanie cyber-wandali. W tak ważnej kwestii mogliby odpuścić tego typu zabawy. Nawet gdyby chcieli pomóc w zwiękrzeniu bezpieczeństwa LHC, niepoważne się zachowują upubliczniając tego typu informacje podczas eksperymentu - prowokuje to do kolejnych ataków.

Apeluję aby wstrzymać się z negatywnymi działaniami skierowanymi w naukę korzystną dla całego Świata - w ten sposób stajemy się pospolitymi terrorystami.

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał Mad_Dud Zobacz post
    Apeluję aby wstrzymać się z negatywnymi działaniami skierowanymi w naukę korzystną dla całego Świata - w ten sposób stajemy się pospolitymi terrorystami.
    fucktycznie, dobrze powiedziane
    War, war never changes.