Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 27

Temat: Po co???

rafal44 jest offline logout

Domyślnie Po co???

Po co się włamujecie, szczególnie wy lamerzy Co jest w tym fajnego włamać się na serwer, na konto email kolegi,na forum, na gg. O co wam chodzi

rip
    rip jest offline Banned

Domyślnie

Zalezy kto, ja to robie bo moge.

Domyślnie

Ale co można się z tego nauczyć

lukasz6547 jest offline Ciasno tu:D

Domyślnie

Mnie tam nie ciągnie do włamywania-szczerze to tylko raz sie włamałem na serwer...ja sobie o systemach operacyjnych, sieciach, C, na samym początku o assemblerze ale juz sie nim nie zajmuje, błedach programistycznych aplikacji webowych, zwykłych aplikacji...ostanio zacząlem przygode z apache tylko nie wiem jak go sie uruchamia( po wyłączeniu sie systemuautomatycznie wyłancza mi sie apache, wie ktos moze jak to włączyc...pytanie tak na marginesie...z tytułów ksiązek nigdy nie wybieram rażacych tytułów szczególnie jesli jest w nich wyrz hacking, hack, crack itp. bo zazwyczaj są one picem na wode, naciąganiem, wybieram ksiązki jak juz "bezpieczeństwo", ale najczęsciej czytam ksiązki informatyczne nie związane z hackingiem tylko zwykłymi programami itp...ale ciekawe pytanie wymysliles rafal

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

lamer sie nigdzie nie wlamie... moze co najwyzej zadac takie glupie pytanie

//na konto email kolegi,na forum, na gg?
    a coz to za wyzwanie?
    War, war never changes.

Domyślnie

I o to mi chodzi. Uczysz się od początku wszystkiego, tak jak ja. Chodzi o to żeby znależć sposób jak się włamać, samo włamanie nic nie daje. Jednak prawdziwi lamerzy widzą to inaczej... Kiedyś napisałem samodzielnie prostego keyloggera i wstawiłem go koledze ze szkoły. Udało się poznałem jego hasło na naszą klasę, ale już na jego konto nie wchodziłem bo po co? Nic nowego się przez to nie nauczę..
    Więc lamerzy NIE UCZCIE SIĘ WŁAMYWAĆ!!!

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

to bylo lamerskie
    War, war never changes.

Domyślnie

Cytat Napisał rafal44 Zobacz post
    I o to mi chodzi. Uczysz się od początku wszystkiego, tak jak ja. Chodzi o to żeby znależć sposób jak się włamać, samo włamanie nic nie daje. Jednak prawdziwi lamerzy widzą to inaczej... Kiedyś napisałem samodzielnie prostego keyloggera i wstawiłem go koledze ze szkoły. Udało się poznałem jego hasło na naszą klasę, ale już na jego konto nie wchodziłem bo po co? Nic nowego się przez to nie nauczę..
    Zapewne jakieś przesłanki muszą kierować do celu, a więc na pewno musiałeś się czegoś nauczyć jeśli napisałeś keyloggera więc plus jest, pomyśl też o tym że dla takich 'lamerów' chęć zownowania kogoś w płytkim rozumowaniu może byc bodźcem do zainteresowania się np. programowaniem itp.

VLN
    VLN jest offline Banned

Domyślnie

A ja się zapytam : PO CO TEN TEMAT ?
    Co chcesz osiągnąć pytając się lamerów po co się włamują ?
    Co jest w tym fajnego włamać się na serwer, na konto email kolegi,na forum, na gg
    To raczej pytanie retoryczne tak więc ... równie dobrze mogłeś zapytać się dlaczego słoneczko jest gorące itd.
    O co wam chodzi
    O co Ci chodzi
    Kiedyś napisałem samodzielnie prostego keyloggera
    Tak ? A w czym

Pozdrawiam VLN.
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

javaman jest offline www.javainside.pl

Domyślnie

moze tak - ja ze swojej perspektywy, powody wlamek na serwery widzę takie :
    - wiem jak się zabezpieczyć przed takimi atakami, dzięki czemu wiem co poprawić na swoich serwerach.
    - poznaje różne konstrukcje sieci i systemów - tzn. wewnętrzne konfiguracje.
    - uczę się całą masę nowych programow jakie są używane.
    - dzięki bugom które umożliwiają włamkę, wiem jak pisać swoje oprogramowanie by nie dopuszczać do takiej sytuacji.

Nie wiem natomiast co daje komuś włamanie się do czyjegos maila, dzięki programowi nawet nie swojego autorstwa. Nie rozumiem. Dla mnie to jest po prostu szczeniactwo i nieudolna proba zaszpanowania (a niby czym?). Pozdrawiam wiec wszystkich ktorzy robia to z sensem.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania