Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 35

Temat: No to jutro albo nigdy :D

Thumbs up

Ja pisalem rozszerzenie. Tzn. mature na poziomie rozszerzonym - bo zaraz mi tu ktos z .exe'kami wyjedzie :P. Przyznac musze ze banalna to nie byla. Wybralem temat nr.2 - czyli analize porownawcza i interpretacje wiersza Slowa(by Rozewicz) i fragmentu powiesci Kamien na kamieniu(by Mysliwski) a temat brzmial dokladnie: "Rola slow w relacjach miedzyludzkich" - po sprawdzeniu przykladu z oke jestem b.dobrej mysli(o ile styl i jezyk nie byl jakis fatalny :P). A tekstu do zrozumienia to wam zazdroszcze , ja dostalem jakies badziewie o historii polskiej literatury przed 1939 r. napisane w stylu mocno naukowym. A pytania raczej na domyslenie sie "co autor chcial przez to powiedziec" niz na wygrzebanie z tekstu. Szacuje ze minimalny zakres(czyt. 30%) zrobione . Jutro angielski to bedzie juz troche luzniej - o ile nie dadza nam znowu jakichs do dupy glosnikow na czesc "rozumienie ze sluchu".

powodzenia .

ps. my pisalismy na sali gimnastycznej ~80-100 os. byly 4 osoby i zaloze sie ze jak ktos by chcial sciagnac to by mu sie nie udalo! i dobrze bo pozniej ci co cos wiedza traca, szczerze nie rozumiem tej mentalnosci polskiej do sciagania, ja sie nigdy nie nauczylem. sciagalem tylko raz w 2 klasie jak musialem fizyke zaliczyc a profesor byl niedowidzacy i sam nam dyktowal odpowiedzi - "zebyscie matoly zdaly!"
    Ostatnio edytowane przez mtbs : 05-05-2008 - 16:56

Domyślnie

U mnie mała sala gimnastyczna. Jakieś 40 osób + 4 ludzi pilnujących. Dodatkowe pomoce naukowe były zbędne Teraz tylko, kolejne przedmioty a potem już tylko czekać na wyniki - a te oby były jak najwyższe ;D

hedVB jest offline AI

Domyślnie

Więc ja też się podziele wrażeniami - Lalka oczywiście, spoko art o blogach myślę że poszło nie najgorzej zobaczymy :|...

Mam przerąbane bo się dowiedziałem że w ten czwartek mam ustną z polskiego - i jeszcze muszę 2 strony A4 na pamieć wykuć bo nie zdążyłem wcześniej a temat iście szatański (siły nieczyste w literaturze różnych epok)

dobra spadam się uczyć :P
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Domyślnie

no to jutro angol, powodzenia wszystkim, ale z tym to chyba nie będzie większego problemu mam nadzieje ze do pisania będzie jakiś e-mail, no i do tego jakis fajny tekst może byc ten co na polskim tylko po angielsku.
    http://i31.tinypic.com/4jrdkw.jpg
    http://moturowo.cba.pl/przeciek.html
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

hedVB jest offline AI

Domyślnie

ma być ponoć Podanie o pracę ;p angielski to na lajcie chyba...
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Domyślnie

tych przecieków to już tyle bylo ze w zasadzie wszystko może być, ale jezeli chodzi o podstawe to watpie żeby dali podanie o prace, pewnie znowu bedzie jakis list to cioci z ameryki
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

Hehe podanie o prace... no dobra... w kanonie polskim czy angielskim (USA, UK, Nowa Zelandia)? Inaczej podania, CV i inne takie wygladaja w kazdym z tych krajow

W .pl oczekuje sie zdjecia, daty urodzenia najczesciej itd... a tego zupelnie nie ma w .uk hihi (jest to praktycznie na pograniczu prawa i zamieszczenie tego w CV czesto oznacza odrzucenie aplikcji na starcie), za to podaje sie ostatnie kilka prac, doswiadczenie, szkoly praktycznie od liceum a w sumie studiow w gore... w przeciwienstwie do .nz gdzie podaje sie wszystko - widac maja malo ludzi i mase czasu aby to wszystko czytac. Tak czy inaczej - piszecie mature w Polsce wiec podejrzewam, ze beda czekac na wariant polski albo calkiem ten aspekt zignoruja. 3mam kciuki od samego rana
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Wink

huhu ja tam ang na rozszerzeniu zdaje i liczne ze bedzie rozprawka przez 3 lata w kolo macieju zesmy to tlukli wiec mam nadzieje ze nie na darmo. boje sie tylko ze sprzet na sluchaniu siadzie ale bedzie co ma byc :P.

Domyślnie

na podstawie z anglika, tez było fajnie klimatycznie white&black hats, ciekawe co w takim razie dadzą na informatyce jak juz tak sie zaczyna

Domyślnie

mi poszlo wrecz idealnie - siedzialem w 2 lawce od glosnika, wiec slyszalnoc idealna, a teksty niespecjalnie trudne(no moze jeden mi poszedl srednio :P), gramatyka tez srednio trudna - ale bylo za nia raptem 5 pkt do zdobycia . Tematy ok. wybralem rozprawke nt. Budowy autostrad(za i przeciw)... wg. obliczen ok. 70% powinno byc tak pi razy drzwi.

jutro mam WOS, ale raczej sie nie stresuje , gorzej bedzie jak 13 bede mial historie... tutaj bedzie cienizna.

hmm, kosiarz, a mozesz tak ogolnie powiedziec na czym polega matura z informatyki? orientuje sie niby ale chcial bym sie czegos wiecej dowiedziec.