Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Szkoła Hakerów

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Postów
    348

    Domyślnie Szkoła Hakerów

    Zastanawiam się, dlaczego wszyscy się rzucają na tą szkołe hakerów-bo przeciez ona jest nie potrzebna-nie wytłumaczyli jak działa dissasemblacja(podstaw assemblera)a to przeciez podstawa zeby doprowadzic do skoku pod podany adres przez aplikacje, tylko napisali "aby odczytac z listingu co jest nezbędna, potrzebna jest znajomośc assemblera-to po co piszą ze dadzą nie wiadomo jakie wiadomosci o hackingu skoro po przeczytaniu jestem pewny ze nikt nawet nie zdoła sie włamac doo starej babki która nie ma pojecuia o komputerze i nie instaluje aktualizacjii od 20 lat.A cena to mnie rozwala 130 złotych-praktycznie za nic...miałem na dysku szkole hakerów w wersji pdf i jestem pod wrazeniem umiejetnosci zareklamowania tej ksiązki,bo naprawde nic tam nie ma tak cennego...Jesli ktos chce zacząc zabawe z hackingiem niech sobie kupi
    hacking-sztuka penetracjii albo sciągnie ebooka. i nauczy sie programowania w C, PHP, Mysql...mam hacking sztuka penetracjii w parunastu dokumentach .odt, ma ktos w wersji .pdf?A polecam takie ksiązki
    język ANSII C
    Programowanie w srodowisku systemu unix
    Php5 i mysql od podstaw
    hacking szuka penetracji i kurs assemblera jakis-polecam nasm:
    http://rudy.mif.pg.gda.pl/~bogdro/linux/index.php

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba już były tematy o Szkole Hackierów, ale nie mam pewności. No więc, każdy o tym wie, oprócz dzieciaczków co chcą pokazać jacy to oni są świetni i h4xsiorują kompy kolegą w szkole. Nawet nie wiedzą, co to assembler. Ale takie to są chłopaczki właśnie. A reklama wyszła bo jak mogła by nie wyjść. "Zostań hakerem" - "rabuj banki, miej kase, włamuj się do FBI, rób sobie jaja z kolegów" (tak sobie dopisałem). Niby jak mogły by powstawać setki script kidów? To jest porównywalne do muzyki POP, jakby tak się dużej zastanowić. Badziew, a i tak każdy to kupi (każdy z tej grupy każdych ).

    P.S. Nie czytałem. Oparłem swoją opinię o wypowiedzi ludzi, którzy ją czytali i są mądrymi osobami.
    Ostatnio edytowane przez Cacuss : 04-25-2008 - 15:40

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    No więc, tak temat nie przydatny---> prosze o połaczenie z moim tematem w offtopie---> tam również rozpocząłem dyskusję na temat SH, więc lepiej to połączyć, a nie rozpisywac setek takich samych threadów. pozdrawiam.
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  4. Domyślnie

    Hmm właśnie tak mówią ludzie którzy przejrzeli SH i nic nie zrozumieli no sorry, w prawdzie podręcznik to nie najlepsze określenie, ale znając podstawy C czy pythona można się sporo nauczyć na podstawie wielu ciekawych przykładów, nie jestem jakimś zwolennikiem SH ale uważam że jest tam wiele materiałów na nie nagannym poziomie, a skoro ktoś twierdzi inaczej to albo jego wiedza wykracza poza ten podręcznik (ale wątpie sądząc po porzednich postach), albo się nic nie jest w stanie zrozumieć i strasznie z tego powodu krzyczy ;p
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    szkola lamerow lol
    okrojony fluxbox z dwoma programami na krzyz

    @Eragon

    prosba: moglbys '--->' zastapiac srednikiem/przecinkiem? lepiej by wygladalo
    Ostatnio edytowane przez GSG-9 : 04-25-2008 - 16:40
    War, war never changes.

  6. #6

    Domyślnie

    Temat był omawiany ... a ktoś tu powinien być nazwany pier.. śmierdzącym leniem - nie przeszukał forum a był temat omawiany!! (nie interpretujcie tego jako silnię) . W dodatku piszesz posty ,które totalnie nic nie wnoszą - są więc stratą jak że cennego czasu dla czytającego , który ma nadzieje ze znajdzie porządne informacje a nie ochłapy czy strzępy informacji.

    To tyle Pozdrawiam Exc0mmunion

  7. Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz6547 Zobacz post
    bo naprawde nic tam nie ma tak cennego...
    Zaryzykuje stwierdzenie ŻE NIE WIDZIAŁEŚ SH...tak, właśnie tak myślę. Przeczytałeś gdzieś na forach opinie o SH ludzi którzy kolejno nie czytając SH a widzieli cudze opinie, a wszystko to ma swoje źródło w tym, że ktoś kiedyś rzucił hasło "eee tam szkoła hakerów to ściema, to jakiś shit"...i tak to się zaczęło. Kup, poczytaj (dokładnie!) a następnie wróć i się przyznaj że nic nie rozumiesz...ehh
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  8. #8

  9. #9
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Postów
    348

    Domyślnie

    LINK USUNIETY
    Zobaczcie, ja znam C, znam treoche assemblera i cwicze kodowanie pod linuxem i wszystko rozumiem z tej ksiązki i uwazam ze poiczątkujący nic nie zrozumie, a na tym ich homepage-u pisze ze "Nie jest potrzebna zadna wiedza o komputerach, ze czytelnik bedzie sie uczyl na czyims doswiadczeniu(autora)"
    Zobaczcie sobie forum tej szkoly hakerów hack.edu.pl czy jakos tak-są tam same barany,0 wiedzy i tylko padają pytania"O co autorowi chodzi na ... stronie, bo ne bardzo zrozumialem", oczywiscie nie twierdze ze ja jestem jakims specjalistą...ale uwazam ze mam dobre podejscie do tego-ucze sie c, asemblera i niedługo sie zabieram za php-mam 15 lat i przede mną jeszcze kupa czasu ale na razie musze oceny poprawic zebym sie dostal do liceum
    Ostatnio edytowane przez TQM : 04-26-2008 - 16:58

  10. Domyślnie

    Wiesz że ten link zaraz zniknieto jest nie zgodne z prawem, hmmm...
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szkoła hakerów- recenzja (moja własna:D)
    By Eragon Argetlam in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 09-01-2011, 20:47
  2. Szkoła chakierów - do sciagniecia
    By Error in forum Problemy/Skargi
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 03-11-2007, 21:14
  3. Cała prawda o szkole hakerów.
    By agresor in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 12-27-2006, 14:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj