Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: zaproszenia do grupy u-C /sec,prog,OS/

  1. #1

    Domyślnie zaproszenia do grupy u-C /sec,prog,OS/

    Witam.
    Chciałem zaprosić wszystkich chętnych do grupy Underground-Crew.
    Nasz kilkunasto-osobowy "zespół" interesuje się tematyką systemów operacyjnych, programowania oraz bezpieczeństwem teleinformatycznym w ogólnych tych słowach znaczeniu.
    Doskonale zdaje sobię sprawę, że powstało już wiele grup oraz wortali o podobnej tematyce, jednak mamy niejako specyficzną strukturę, której chcemy się trzymać - mamy nadzieję, że zachęci ona co-poniektórych chętnych.
    Nie stawiamy na ilość osób (dlatego nie jesteśmy [bezpośrednio :P] otwarcie dla wszystkich), tylko na zgraną paczkę, która chce się dzielić swoją wiedzą oraz czerpać ją od innych w sposób jak najbardziej przystępny, przejrzysty i profesjonalny. Ponadto chcemy powiększyć grupę o osoby, które chętnie spotkają się na ircu, ewentualnie na mieści - potrafiących pogadać na każdy temat, pamiętając jednak, że programowanie, bezpieczeństwo czy systemy operacyjne to passja/hobby drugiego członka.

    Aby zwiększyć presje, zmusić lub podsycić konkurencję (w zależności od przypadku :P), każdy user powinien raz na miesiąc-półtora zredagować artykuł o aspekcie, który go interesuje i jest związany z działalnością wortalu. Zmusi to użytkownika raz w miesiącu do gruntownej wiedzy odnośnie jednego zagadnienia - które będzie musiał opisać (dzięki czemu rozwinie się w danej tematyce), a cała reszta będzie również zdobywała ciekawą i łatwo przystępną wiedzę.

    W sieci istniejemy ponad pół roku. Na dzień dzisiejszy posiadamy 36 artykułów/videoartów, pod którymi możemy się podpisać. Chcielibyśmy powiększyć tą liczbę oraz poznać nowych kolegów/koleżanki "po fachu".

    Chętnych zapraszam na odwiedzenie poniższego adresu, oraz złożenie podania. Skontaktujemy się z chętnymi w przeciągu jednego do trzech dni (z góry zaznaczam, że nie są mile widziane osoby poniżej 17. roku życia... ale nie przekreślamy możliwości b. młodych utalentowanych :P).

    http://www.u-crew.net/rekrutacja.php

    Zapraszam serdecznie i pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    TO jest

    Aby zwiększyć presje, zmusić lub podsycić konkurencję (w zależności od przypadku :P), każdy user powinien raz na miesiąc-półtora zredagować artykuł o aspekcie, który go interesuje i jest związany z działalnością wortalu. Zmusi to użytkownika raz w miesiącu do gruntownej wiedzy odnośnie jednego zagadnienia - które będzie musiał opisać (dzięki czemu rozwinie się w danej tematyce), a cała reszta będzie również zdobywała ciekawą i łatwo przystępną wiedzę.
    Bardzo pozytywne

    To jest
    Nie stawiamy na ilość osób (dlatego nie jesteśmy [bezpośrednio :P] otwarcie dla wszystkich), tylko na zgraną paczkę, która chce się dzielić swoją wiedzą oraz czerpać ją od innych w sposób jak najbardziej przystępny, przejrzysty i profesjonalny. Ponadto chcemy powiększyć grupę o osoby, które chętnie spotkają się na ircu, ewentualnie na mieści - potrafiących pogadać na każdy temat, pamiętając jednak, że programowanie, bezpieczeństwo czy systemy operacyjne to passja/hobby drugiego członka.
    Dość pozytywne (jestem aspołeczny) tak wyszło

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Calosc mi sie bardzo podoba... ale nie podoba mi sie tak czeste uzywanie slowa 'musi' - ja jakos nic nie musze (nawet moj szef sie z tym pogodzil hehe)
    Postaram sie zajrzec...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj